Budějovická Nehty

1280x1920 px

Budějovická Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Budějovická Nehty

Klasické akrylové nehty 400 kč. Nabízíme i gelovou francouzkou manikúru se zdobením podle přání zákaznice. Zas tak hrozné to není a když si je pak sundáš tak se ti brzo tvoje nehty obnoví.

Rating: 4.0

Doplnění klasických akrylových nehtů 350 kč. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a již nikdy nezmeškáte ani jednu výhodnou nabídku z centra dbk. Jsme české nehtové studio které působí již od roku 1997 v praze 4 metro budějovická přijďte se přesvědčit na vlasní ruce.

343 views
Detail Budějovická Nehty
Thursday 22nd October 2020
Soak off gel lak manikúra ombré uv gely nail art p shine a manikůra wellness.

Budějovická nehty. Praha 4 budějovická 140 00. Akrylové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč. Prodlužuje výdrž gel laku. Gelové nehty s francouzskou manikúrou 500 kč doplnění umělých nehtů.

Nehty budějovická a další informace včetně strojek na nehty psy získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

A mně se ty umělé líbí a chci je nosit. 737 704 440 manikúra nehtová modeláž gel lak metoda japonská manikúra pedikúra parafínové zábaly lakování zdobení nehtů. Objednat se můžete na telefonu 420607555604. Gelové nehty nehty dotvarujeme zpevníme a případně prodloužíme pomocí gelové modeláže.

Exkluzivní gely nové generace vyrobené na bázi kaučukového gelu.

Nehty od vietnamců z dbk budějovická. Zpevňuje poškozené nehty dodává ploténce elasticitu a pružnost. Nehty jsou naší vášní a nehty budějovická patří mezi ně stejně tak jako gelove nehty 2016. Jsme české nehtové studio které působilo od roku 1997 v budově polikliniky budějovická a i když jsme od května 2009 změnily adresu i interiér nezměnily jsme kvalitu naší práce.

Nová masérka v salonu vážení zákazníci rádi bychom vám představili novou posilu týmu salonu beauty masérku šárku.

Velmi elastické a flexibilní zpevnění nehtů. Pro krásu se musí trpět. Nehty nemohou dýchat a když si ty umělé sundáš tak máš pak nehty jak papír. Nabízíme kompletní péči o ruce i nehty školenými.

Nehtové studio metro c budějovická otevírací doba.

Studio píno antala staška 1073 71a praha 4. Chcete mít informace o dbk z první ruky. Vhodné pro přirozenou délku nehtů aby nehty byly pěkné doporučujeme doplnění za 3 až 4 týdny. Nabízíme kompletní péči a profesionalitu v oblasti manikúry.

Doplnění akrylových nehtů s francouzskou manikúrou 500 kč.

Pro vaše vlasy řasy pleť nehty i celkovou relaxaci vašeho těla. Gelové nehty manikúra parafín p shine. Doplnění gelových nehtů s francouzskou manikúrou 500. Doplnění akrylových nehtů s francouzskou manikúrou 500 kč.

Doplnění gelových nehtů s francouzskou manikúrou 500.

Nehtové studio metro c budějovická otevírací doba. Nová masérka v salonu vážení zákazníci rádi bychom vám představili novou posilu týmu salonu beauty masérku šárku. Exkluzivní gely nové generace vyrobené na bázi kaučukového gelu. Nehty budějovická a další informace včetně strojek na nehty psy získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

Gelové nehty manikúra parafín p shine.

Soak off gel lak manikúra ombré uv gely nail art p shine a manikůra wellness.

Relate Post "Budějovická Nehty"