Duhové Nehty

1334x750 px

Duhové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Duhové Nehty

Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Mohou se používat i na přírodní nehty stačí je přelakovat průsvitným lakem či top coat. Běžná cena 25 kč 19 kč 16 kč bez dph 19 kč 16 kč bez dph skladem ks.

Rating: 4.0

Koupit x nails holografické duhové nitky na. Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují. Ano nabízíme vám širokou škálu laků na nehty které můžete využít při modeláži gelových akrylových nebo přírodních nehtů na výběr máte z pestrých barev laků na nehty ať už plánujete jakoukoli vynikající kombinaci pro vaše nehty.

486 views
Detail Duhové Nehty
Thursday 21st January 2021
Ozdobte si nehty dle své fantazie.

Duhové nehty. Můžete vzít modrou fialovou a růžovou a na každém nehtu vykouzlit duhu. Nehty jsou rohovinové ploténky chránící poslední články prstů. Duhové nehty budou totiž na jaře i v létě největším trendem. Nádherné duhové zirkonové kamínky 01 s průměrem 2 mm se používají na zdobení nehtů při gelové nebo akrylové metodě.

Můžete vzít odstíny žluté a zelené a poskládat na každý prst jednu.

Ale mají také jednu velkou výhodu už se nemusíte rozhodovat jakou barvu laku zvolíte můžete si vybrat rovnou všechny najednou. Na nehty se v současné době pohlíží spíše jako na krásný módní doplněk. Nehet je růžově zbarven a u jeho kořene se nachází bílá hmota ve tvaru jakéhosi půlměsíčku. Můžete si dát práci s ombre kdy se jeden odstín přelévá do druhého.

Nehty na rukou rostou rychlostí.

Sada na nehty duhové nehty sada netoxických laků na nehty a duhových folií ke zkrášlování nehtů. Nově přehlednější a rychlejší. Duhové nehty trendy nehty. Jako se pánové dokáží chlubit lakem na svých autech i vy se můžete pochlubit a zazářit lakem a to lakem na nehty.

Vytvořit si takovou manikúru doma je téměř nemožné takže bude nutné navštívit salón.

Nálepky na nehty duhové. Prosím použijte minimálně 3 znaky. Balení obsahuje 200 ks kamínků. X nails holografické duhové nitky na nehty metalické tmavě modré.

Třpytivé nehty které nikdo nepřehlédne.

Duhove nehty najdete a porovnáte na srovnanicen cz. Třpytivé nehty které nikdo nepřehlédne. Vytvořit si takovou manikúru doma je téměř nemožné takže bude nutné navštívit salón. Nehty na rukou rostou rychlostí.

Duhove nehty najdete a porovnáte na srovnanicen cz.

Můžete vzít odstíny žluté a zelené a poskládat na každý prst jednu. Ozdobte si nehty dle své fantazie.

Relate Post "Duhové Nehty"