Elektrická Bruska Na Nehty

768x1024 px

Elektrická Bruska Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Elektrická Bruska Na Nehty

Je možné ju ovládať ručne alebo nohou. Slúži na pilovanie gélu pri dolievke zatláčanie kožtičky vybrúsenie spodnej strany nechtov a jemnú pedikúru. Plynule regulovateľná rýchlosť jednoduchá výmena nástrojov antivibračný systém.

Rating: 4.0

Bruska na nehty proxxon slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. Elektrická brúska na nechty je vhodná na profesionálne i domáce používanie. Bruska na nechty jd.

372 views
Detail Elektrická Bruska Na Nehty
Friday 18th September 2020
Nyní můžete pilovat tvarovat vyřezávat.

Elektrická bruska na nehty. Fréza na nechty s mini frézami mercedes2000 sina brúska na nechty jmd 101. Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky. S touto lehkou víceúčelovou přenosnou mini bruskou na nehty můžete nyní provádět většinu profesionálních manikúrních postupů v pohodlí domova. Brúska na nechty beautylushh no 8942 je elektrická brúska na nechty vhodná na profesionálne i domáce používanie na manikúru aj pedikúru.

Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru.

Regulace otáček 0 30 tis min. U nás nájdete vyše 15 400 000 produktov a 10 900 internetových obchodov. Elektrická brúska na nechty skracuje čas pilovania o polovicu v porovnaní s pilníkom. O heureke o heureke.

Zaujme její ergonomický tvar stejně jako praktické osvětlení které zlepšuje použití na tom pravém místě.

Elektrická bruska na nehty uživatelská příručka vážená zákaznice děkujeme vám za zakoupení našeho produktu. Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla. Levý a pravý směr. Síťový zdroj proxxon micromot ng 2 e s regulací otáček.

Základem je hlavice.

Elektrická bruska na paty s adaptérem eta rollo 1348 je určená na suchou zrohovatělou ale i odumřelou kůži. 1 314 kč bez dph 1 590 kč kód. Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty. Základem je hlavice.

Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty.

Zaujme její ergonomický tvar stejně jako praktické osvětlení které zlepšuje použití na tom pravém místě. Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru. Nyní můžete pilovat tvarovat vyřezávat.

Relate Post "Elektrická Bruska Na Nehty"