Gel Na Nehty Bez Uv Lampy

1280x1280 px

Gel Na Nehty Bez Uv Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Nehty Bez Uv Lampy

Hravě si je zvládnete vykouzlit v pohodlí domova a to i bez uv led lampy. Kvalitně udělané nehty vypadají velmi půvabně a přirozeně a vydrží 3 5 týdnů dle rychlosti odrůstání nehtů jsou pevné a jsou ideální např. Tajomstvo miracle gel lakov tkvie v patentovanej technológii a v špeciálnom spojení farebného a vrchného top coat laku.

Rating: 4.0

V nabídce máme 23 úžasných barev. Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si. Pro kosmetičky kadeřnice zdravotní sestry.

595 views
Detail Gel Na Nehty Bez Uv Lampy
Wednesday 2nd December 2020
Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy.

Gel na nehty bez uv lampy. V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor. Nabízíme vám široký výběr barevný gelových laků. Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy. Po nalakování vydrží lak na nehtech 7 10dní.

Uv gel lak bez použití uv lampy.

Barevný gel lak má gelovou konzistenci lakuje se přímo na přírodní nehet. Nepotrebujete odlakovač a ani nikoho kto by vám gélové. Až poté sem objevila první nedokonalosti. Na nehtech vydrží až 14 dní a.

S čistým svědomím mohu konstatovat že sally hansen miracle gel opravdu drží lépe než běžný lak na nehty.

Uv gely jsou a jsme přesvědčeni že stále budou nejoblíbenější typ modelace nehtů. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Gel lak na nehty je vyroben tak aby se snadno nanášel a perfektně kryl. Sally hansen miracle gel gélový lak na nechty bez použitia uv led lampy odtieň 052 pastel neons electri lime 14 7 ml kúpiť výhodne na notino sk.

Zľavy až 70 doprava do druhého dňa.

Gelgio gel lak bez lampy. Gelový lak na nehty sally hansen miracle gel dodá vašim nehtům krásnou sytou barvu která vydrží perfektní až 14 dní. Sally hansen miracle gel predstavuje jedinečnú gélovú manikúru ktorú budete aplikovať v dvoch jednoduchých krokoch a to bez použitia led uv lampy. Top coat je lesk který zafixuje barevný lak.

Gel lak pohlcuje světlo a tím se stává odolným a trvanlivějším.

Odlakujete ho odlakovačem na nehty. Stačí dvě vrstvy gel laku a na rozdíl od běžného laku na nehty bude vaše gelové nehty zdobit celý měsíc. Pro dokonalé nehty už nemusíte do salonu. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Miracle gel mi na nehtu vydržel od pondělí do pátku bez chybičky tedy 5 dní. Pokud nebudu nehty zatěžovat mytím nádobí běžný lak mi vydrží den max. Gelgio gel lak bez lampy. Uv gel modeláž uv gelem její výhody i negativa.

Uv gel modeláž uv gelem její výhody i negativa.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Gel lak pohlcuje světlo a tím se stává odolným a trvanlivějším. Zľavy až 70 doprava do druhého dňa. S čistým svědomím mohu konstatovat že sally hansen miracle gel opravdu drží lépe než běžný lak na nehty.

Gelgio gel lak bez lampy.

Uv gel lak bez použití uv lampy. Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy.

Relate Post "Gel Na Nehty Bez Uv Lampy"