Gel Na Nehty Do Uv Lampy

720x1280 px

Gel Na Nehty Do Uv Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Nehty Do Uv Lampy

Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů. 9w 365nm rychlý start žárovky odpovídají libovolné univerzální lampě uv 36w. Stačí dvě vrstvy gel laku a na rozdíl od běžného laku na nehty bude vaše gelové nehty zdobit celý měsíc.

Rating: 4.0

Gelové nehty jsou velmi pevné a odolné k nárazu dobře se modelují a existuje opravdu velké množství různých modelovacích uv gelů různé konzistence. Gelgio gel lak bez lampy. Prosím ujistěte se že vaše uv lampa je kompatibilní s modelem žárovek.

684 views
Detail Gel Na Nehty Do Uv Lampy
Thursday 29th October 2020
Gelgio gel lak bez lampy.

Gel na nehty do uv lampy. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. Při koupi nové trouby na nehty je třeba si uvědomit rozdíl mezi uv a led lampou na jejichž základní porovnání se můžete podívat v tabulce níže. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Doručíme do 24 hodin.

Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy.

První variantou je uv lampa která je levnější a můžete ji použít s většinou druhů gelů na nehty. Náhradní žárovky určené pro uv lampy pro vytvrzovací gel na nehty. Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy. 4 jak vybrat uv lampu na nehty uv lampy vs.

V nabídce máme 23 úžasných barev.

Uv lampy na nehty skladem. Kvalitní uv lampa je základním vybavením pro modeláž gelových nehtů. Pro správnou a bezpečnou práci a účinné vytvrzování uv gelu by se žárovky měly vyměnit po cca 500 hodinách práce. Nabízíme uv gely modelovací na vaše nehty různých konzistencí od řídkých až po super husté velmi žádané jsou naše uv gely jako třeba diamant magic gel nebo quick finisch.

Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá.

Akryl je pevnější než uv gel dá se pinčovat do tenounkých tvarů a proto je oblíbený u každého kdo preferuje přirozené nehty. Gel lak na nehty je vyroben tak aby se snadno nanášel a perfektně kryl. Pravidelné akce a slevy na uv lampy na nehty. V našem sortimentu naleznete uv lampy nové generace ccfl led klasické tunelové uv lampy a nechybí ani velké uv lampy 36w a 45w.

široká nabídka značek esperanza beurer beautyrelax a dalších.

Akrylový prášek je poměrně levná záležitost pozor na super levný materiál z asijských zemí a na vietnamská studia investice do sady je proto poměrně nižší. Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si. Důvody proč se rozhodnout pro akryl. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů.

Její nevýhodou je ale delší doba zasychání gelu a potřeba.

Její nevýhodou je ale delší doba zasychání gelu a potřeba. široká nabídka značek esperanza beurer beautyrelax a dalších. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. V nabídce máme 23 úžasných barev.

Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů.

Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy. Gelgio gel lak bez lampy.

Relate Post "Gel Na Nehty Do Uv Lampy"