Gel Na Nehty

768x1024 px

Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Nehty

Sady na modeláž akrylem. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Rating: 4.0

Už jste ale zkusila třeba effect uv gel crisp uv gely termo uv gely nebo nějaký sytě barevný uv gel na nehty. V nabídce našeho eshopu máme pro krásné a přirozené nehty tři druhy gel laků na nehty. Kvalitní uv gely jsou u nás základ.

346 views
Detail Gel Na Nehty
Sunday 17th January 2021
Zdobicí fólie a pásky.

Gel na nehty. Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá uv lampa ideální na modeláž nehtů obsahuje žárovky 4 x 9 w. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Doporučujeme one step gel lak nlac který z pevňuje přírodní nehty je vhodný i na nehty které potřebují odpočinek od dlouhodobého umělého. Nlac one step 3v1 sloupávací peel off nebo klasický gel lak na nehty a gel lak s termoefektem.

Sady na nehtovou modeláž.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou.

Krémy a mýdla na ruce. Uv gel star of problematic 10g na problematické nehty skladem 245 kč 202 48 kč bez dph. Vyberte si který vám vyhovuje. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny.

Péče o tělo ruce a nehty.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. S časovačem a na 120 sec. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Sady na modeláž gel lakem.

2 x poly gel na nehty.

Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Sady na modeláž gelem. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. A nekonečno novinka rychlé info uv amazing gel lak č 67 jemná tělová.

A nekonečno novinka rychlé info uv amazing gel lak č 67 jemná tělová.

2 x poly gel na nehty. Péče o tělo ruce a nehty. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Sady na nehtovou modeláž.

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Zdobicí fólie a pásky.

Relate Post "Gel Na Nehty"