Gel Nehty

3938x2778 px

Gel Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Nehty

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Někdy máme náladu nosit jednobarevné nehty jindy rády přidáme pár třpytek nebo kamínků. Pravdou však je že nail art nás ženy nikdy neomrzí a to hlavně z důvodu obrovského množství tvarů obrázků témat i barev.

Rating: 4.0

Jednoduchá je i odstranění. Roztomilá manikúra jako jsou například květiny ovoce mráčky nebo pohádkové postavičky které nyní frčí. Upravené nehty nejsou jen nudnou nutností ale i záležitostí módy a sebevyjádření.

786 views
Detail Gel Nehty
Tuesday 1st December 2020
Po aplikaci nepilujte hrany nehtů.

Gel nehty. Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely. Gel laky jsou velmi oblíbené a to kvůli jednoduchosti aplikace a trvanlivosti manikúry která je i 21 dní. 2 x poly gel na nehty.

Tato obsáhlá kategorie vám poskytne dostatečný prostor pro vaše jedinečné kreativní nápady každá si v ní najde totiž to své.

Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Malá inspirace plná roztomilosti. Jsou to profesionální výrobky vhodné i do salonů.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Tento gel zároveň zamezuje tvorbě záděrek v okolí nehtů. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Uchovává si lesk celou dobu.

Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora.

Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny. U nás najdete obrovskou nabídku různých barev a značek. Ahoj přečtěte si prosím i informace uvedené v tomto infoboxu já vám v tomhle velice žádaném videu ukazuju jak si sama dělám doma gelové nehty od začátku. Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu.

Klientku informujte že sama doma nesmí nehty zkracovat naruší tím trvanlivost ošetření.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Zpevňující gel s obsahem skelných vláken a vitamínů středně řídké konzistence pružný odolný samovyrovnávací. Klientku informujte že sama doma nesmí nehty zkracovat naruší tím trvanlivost ošetření. Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora.

Zpevňující gel s obsahem skelných vláken a vitamínů středně řídké konzistence pružný odolný samovyrovnávací.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Tato obsáhlá kategorie vám poskytne dostatečný prostor pro vaše jedinečné kreativní nápady každá si v ní najde totiž to své. Po aplikaci nepilujte hrany nehtů.

Relate Post "Gel Nehty"