Gelové Vs Akrylové Nehty

1102x735 px

Gelové Vs Akrylové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Vs Akrylové Nehty

Jak akrylové nehty tak gelové jsou sice náhražkou pro naše přírodní nehty každé z nich ale mají. Pojďte se podívat v čem se od sebe liší a jaké mají výhody a nevýhody. Na rozdíl od akrylové technologie nedochází v průběhu vytváření krásných nehtů za pomoci gelu k šíření nepříjemného zápachu.

Rating: 4.0

Nehledě na to že gelové nehty vypadají více přirozeně než lesklé akrylové nehty odrůstání u gelových nehtů probíhá rychleji než u akrylových. Může se jednat o falešné gelové nehty. Akrylové nehty v poslední fázi můžeme vyleštit do vysokého lesku s přirozeným vzhledem.

519 views
Detail Gelové Vs Akrylové Nehty
Wednesday 28th October 2020
Zde v sekci gelové nehty fotogalerie pro vaši inspiraci uveřejňujeme několik ukázkových fotografií modeláže nehtů.

Gelové vs akrylové nehty. Akrylové nehty se vyznačují větší tvrdostí a pevností než nehty gelové. Akrylové nehty a gelové nehty ne nejsou to jen synonyma pro umělé nehty. Rozhodnutí je nyní již jen na vás. E každý ví že akrylové a gelové nehty nejsou to stejné.

Modelují akrylové a navrch dají jednu vrstvu gelu který vytvrdí.

Takové nehty není možno považovat za gelové. Akrylové nehty vypadají nepřirozeně zatímco gelové nehty poskytují přirozenější vzhled. Přináším další tutoriál na umělé nehty pomocí akrylu. Tentokrát ne na záložky ale pomocí nalepovacích tipů.

Vyzkoušejte si sama tvorbu gelových nehtů nebo akrylových nehtů s pomocí výrobků z naší nabídky.

Mezi další rozdíly se řadí tvrdost a pevnost. V každém případě je třeba věnovat se jak péči o akrylové tak péči o gelové nehty. Stovky dalších fotografií naleznete na naší facebookové stránce. Pokud nejste spokojeni s přírodními nehty a nechcete jim předvést nehty a chcete vyzkoušet nějaké nové trendy v nehtech můžete jít s akrylovými nebo gelovými nehty.

Výhody a nevýhody akrylových a gelových nehtů.

S tipy jsem nehty dělala poprvé ale nebylo to těžké. Výhody a nevýhody akrylových a gelových nehtů. Vyzkoušejte si sama tvorbu gelových nehtů nebo akrylových nehtů s pomocí výrobků z naší nabídky. Modelují akrylové a navrch dají jednu vrstvu gelu který vytvrdí.

S tipy jsem nehty dělala poprvé ale nebylo to těžké.

Zde v sekci gelové nehty fotogalerie pro vaši inspiraci uveřejňujeme několik ukázkových fotografií modeláže nehtů.

Relate Post "Gelové Vs Akrylové Nehty"