Gelove Laky Na Nehty Bez Lampy

1931x800 px

Gelove Laky Na Nehty Bez Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gelove Laky Na Nehty Bez Lampy

Dalším z pokusů do kterého jsme se nadšeně vrhly jsou gelové laky. Už více než dva roky v redakci dokola řešíme jak to udělat aby nám lak na nehtech vydržel perfektní déle než čtyři dny a přitom nehty neničil. Gel lak sady bez lampy sady pro odstranění gel laku.

Rating: 4.0

Ak svoje nie príliš pevné nechty nezaťažujem domácimi prácami a svojou obvyklou prácou na počítači bežný lak mi vydrží deň max. Zkoušely jsme ty které musíte zapéct v uv lampě ale i gelové laky které se zapékat nemusí a přesto by se těm prvním měly vyrovnat. 2 3 dni.

719 views
Detail Gelove Laky Na Nehty Bez Lampy
Thursday 29th October 2020
Gel lak na nehty je velmi odolný proti.

Gelove laky na nehty bez lampy. Miracle gel mi na nechtu vydržal od pondelka do soboty rána bez chybičky teda 5 dní. Neničí přírodní nehty proto jsou vhodné i na krátkodobé nošení například na svatbu plesy. Hravě si je zvládnete vykouzlit v pohodlí domova a to i bez uv led lampy. Jelikož je akryl tvrdý je dobré si pořídit pro odstranění brusku na nehty jd500.

Stačí dvě vrstvy gel laku a na rozdíl od běžného laku na nehty bude vaše gelové nehty zdobit celý měsíc.

Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy. Až neskôr sa objavila prvá trhlinka v laku. Gelový lak na nehty sally hansen miracle gel dodá vašim nehtům krásnou sytou barvu která vydrží perfektní až 14 dní. Gelgio gel lak bez lampy.

Pro dokonalé nehty už nemusíte do salonu.

Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si. Gel laky jsou vhodné pro alergiky vyjma one step gel laků. Gelgio gel lak bez lampy. Gel lak na nehty je vyroben tak aby se snadno nanášel a perfektně kryl.

V nabídce máme 23 úžasných barev.

Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy. V nabídce máme 23 úžasných barev. Pro dokonalé nehty už nemusíte do salonu. Stačí dvě vrstvy gel laku a na rozdíl od běžného laku na nehty bude vaše gelové nehty zdobit celý měsíc.

Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy.

Gel lak na nehty je velmi odolný proti.

Relate Post "Gelove Laky Na Nehty Bez Lampy"