Lak Na Nehty Avon

1080x1080 px

Lak Na Nehty Avon Reviewed by admin on . This Is Article About Lak Na Nehty Avon

Avon dlouhotrvající lak na nehty se zpevňujícím složením pro profesionální manikúru v odstínech inspirovaných hvězdnou nocí které vydrží až 12 dní. Tento web používá k. Avon lak na nehty hollywood yellow gold momentálně nedostupné značka.

Rating: 4.0

Zářivá a sytá barva. Nehtům poskytuje dlouhotrvající barevný efekt a lesk. Laky na nehty avon z řad avon true mark a dalších.

546 views
Detail Lak Na Nehty Avon
Saturday 26th September 2020
Pro lepší výsledný efekt aplikujte 2 vrstvy.

Lak na nehty avon. Lak na nehty avon jelly vám během pár chvil zajistí krásné a upravené nehty. Lak nanášejte pomocí štětečku na odlakované odmaštěné nehty. Ponořte štěteček do lahvičky a odstraňte přebytečný lak otřením o okraj lahvičky. Lak nanášejte pomocí štětečku na odlakované odmaštěné nehty.

Gelový efekt jako ze salónu intenzivní lesk na použití není potřebná uv lampa odstraňuje se jako klasický lak na nehty.

Lak na nehty avon pro colour vám během pár chvil zajistí krásné a upravené nehty. Lak na nehty s gelovým efektem. Lak na nehty jelly 7denní efekt hybridní manikúry ve šťavnatých ovocných o. Laky na nehty avon z řad far away avon true mark a dalších.

Laky na nehty avon z líní avon true mark a ďalších.

Poskytuje plné krytí dodává nehtům vysoký lesk dlouhotrvající efekt efekt. Poskytuje plné krytí v jediné vrstvě. Pro lepší výsledný efekt aplikujte 2 vrstvy. Zasychá během 60 sekund.

Avon mark lak na nehty s gelovým efektem 10 ml.

Avon lak na nehty s gelovým efektem dazzle pink 12 ml. Rychleschnoucí lak na nehtylak na nehty kombinuje 3 funkce v 1 podkladový lak barvu a povrchový lak. 3 v 1 lak na nehty s gelovým efektem a leskem jako z profesionálního salónu. Avon mark lak na nehty s gelovým efektem 10 ml.

3 v 1 lak na nehty s gelovým efektem a leskem jako z profesionálního salónu.

Laky na nehty avon z líní avon true mark a ďalších. Gelový efekt jako ze salónu intenzivní lesk na použití není potřebná uv lampa odstraňuje se jako klasický lak na nehty. Pro lepší výsledný efekt aplikujte 2 vrstvy.

Relate Post "Lak Na Nehty Avon"