Led Gel Na Nehty

932x907 px

Led Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Led Gel Na Nehty

To nejlepší z akrylového a gelového. Amazing gel lak na nehty č. 125 pastelový citrus 5 ml 99 kč.

Rating: 4.0

Uv led amazing gel lak č. 399 kč 329 75 kč. Uv led lampy nebo li duální lampy slouží ke kvalitnímu vytvrzení všech uv gelů gel laků a polygelů do 30 vteřin.

418 views
Detail Led Gel Na Nehty
Friday 22nd January 2021
Třífázový systém je ten nejpoužívanější.

Led gel na nehty. Bez podkladového a vrchního gelu. Gel laky posilují přírodní nehty. Poly uv led gel light pink 30ml skladem. Led uv gel laky na gelové nehty 10ml.

Uv led lampy na gelové nehty polygel gel lak nabízíme vám moderní uv led lampy bez kterých se žádná profesionálka neobejdete.

18 černý 5 ml 99 kč. Sušení pod led lampou 2 minuty objem. Uv a led gely na nehty nehtyshop cz. Amazing gel lak na nehty č.

V súčastnosti je trh zaplavený neskutočným množstvom rôznych uv gélov led gélov na modelovanie od čírych mliečnych kamuflážnych až po farebné s rôznou pigmentáciou a konzistenciou.

Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Amazing gel lak na nehty č. Nejdříve musíte nanést podkladový uv gel. 8 neon pink 5 ml 99 kč.

Aké gély potrebujeme na gélové nechty.

Gel lak nahrazuje lak na nehty. Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Led gel laku se na nehty aplikuje pouze jedna vrstva. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá.

Uv gely dělíme na jednofázové dvoufázové a třífázové.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. V druhé fázi modelujete nehet a c oblouk pomocí modelovacího uv gelu. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže.

6 sweet pink 5 ml 69 kč.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Amazing gel lak na nehty č. Nová technologie v nehtové modeláži. 15 red 5 ml 79 kč.

2 x 15 ml.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. 2 x poly gel na nehty. Ten je základem na kterém se nehty staví a také slouží k lepší přilnavosti. Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk.

Gel lak zaručuje dokonalou barevnost a lesk.

2 x 15 ml. 6 sweet pink 5 ml 69 kč. Uv gely dělíme na jednofázové dvoufázové a třífázové. Aké gély potrebujeme na gélové nechty.

Ten je základem na kterém se nehty staví a také slouží k lepší přilnavosti.

V súčastnosti je trh zaplavený neskutočným množstvom rôznych uv gélov led gélov na modelovanie od čírych mliečnych kamuflážnych až po farebné s rôznou pigmentáciou a konzistenciou. Uv led lampy na gelové nehty polygel gel lak nabízíme vám moderní uv led lampy bez kterých se žádná profesionálka neobejdete. Třífázový systém je ten nejpoužívanější.

Relate Post "Led Gel Na Nehty"