Letnany Nehty

1200x1600 px

Letnany Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Letnany Nehty

Slevy v salónech krásy 20 botalinum botox bez jehel kosmetická péče proti vráskám salon le chat klaudiánova 98 5 mladá boleslav. Pevně věříme že dárkové poukazy obchodního centra letňany vám pomohou udělat radost vaším blízkým. Manikúra pedikúra modelace umělých nehtů kosmetika péče o pleť a obličej prodlužování řas a depilace.

Rating: 4.0

Objednejte se ještě dnes a vyberte si z pestré nabídky kosmetických služeb. Nabízíme barvení vlasů melír. Kadeřnické studio matrix na proseku nabízí kompletní kadeřnické služby.

693 views
Detail Letnany Nehty
Wednesday 21st October 2020
Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v uv lampě.

Letnany nehty. Akrylové nehty akrylové nehty s lakováním francie akrylové nehty s lakováním cnd shellac uv gelové nehty uv gelové nehty s lakováním francie uv gelové nehty s lakováním cnd shellac. Adresa telefon e mail otevírací hodiny a hodnocení nails city s r o praha letňany. 1200 kč končí za 16 dn í. Přístrojová pedikúra je moderní šetrná metoda která zaručuje bezbolestnost a bezkrevnost ošetření.

Na krásné nehty nemusíte čekat dlouhé měsíce můžete je mít totiž ihned.

Měšická 721 praha. Nehtové studio nailounge poskytuje profesionální kosmetickou péči v příjemné atmosféře. účesy pro každou příležitost. Pokud budete mít jakékoliv dotazy připomínky či zájem o nákup většího počtu dárkových poukazů kontaktujte nás na emailové adrese informace oc letnany cz nebo telefonicky na čísle 221 742 400.

59 likes 4 were here.

Kosmetika kadeřnictví masáže prodlužování řas manikúra a pedikúra věrnostní slevy dárkové poukazy. Pedikúra manikúra gelové nehty. Salon grácia arbesovo náměstí 781 14 prague 150 00. Salon na praze 5 smíchov a 400m od anděla.

Kadeřnictví prosek praha 9 salon matrix.

Manikůra nehtová modeláž gel lak. Nehty jsou naší vášní a gelové nehty praha letňany patří mezi ně stejně tak jako primer na gelové nehty. Gelové nehty praha letňany a další informace včetně sada razítka na nehty získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Pracuje se na dezinfikovaných nohách za pomoci přístroje s vysokootáčkovými rotačními frézami.

Nehty mají již po první aplikaci vysoký lesk a vypadají skvěle.

Nehty mají již po první aplikaci vysoký lesk a vypadají skvěle. Kadeřnictví prosek praha 9 salon matrix. 59 likes 4 were here. Na krásné nehty nemusíte čekat dlouhé měsíce můžete je mít totiž ihned.

Pracuje se na dezinfikovaných nohách za pomoci přístroje s vysokootáčkovými rotačními frézami.

Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v uv lampě.

Relate Post "Letnany Nehty"