Matný Gel Lak

960x960 px

Matný Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Matný Gel Lak

Matné laky na nehty nabízí originální matný vzhled nalakovaných nehtů. Heureka cz vám poradí jak vybírat laky na nehty. Univerzální matný finish ukončující gel 5ml.

Rating: 4.0

Může být použit přes gelpolish gels a akryl. Více informací 14 ks. Na matné laky na nehty neaplikujte vrchní lak.

339 views
Detail Matný Gel Lak
Wednesday 21st October 2020
Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují.

Matný gel lak. Sdílet sdílet na facebooku. Vítejte ve světě laků na nehty. Je tiež zaujímavé pozrieť manikúra mesiac pomocou matný lak. Napríklad čierny matný lak na gél je vynikajúci pozadie pre rovnaké čierne vzory.

Je ho možné použiť na akúkoľvek farbu.

Uv 2minutes led 30 seconds. Matny top gel lak. Přidat na seznam. V skutočnosti a na rozdiel od rozhodnutia matný lak gél kabát.

Krycí matný lak na nechty a potom si sako čo podčiarkuje okraj nechtu lesklým povrchom.

Nádherný matný efekt pro každou barvu. Matný gel lak top matte 15ml. Dm online shop přináší širokou nabídku těch nejrozličnějších laků jaké si jenom umíte představit. Lak na nehty přesně pro vás.

Matný lesk na gelové nehty gel lak akryl i polygel.

Extreme matt finish uv led 6g. V nabídce najdete spoustu značek včetně oblíbené sally hansen a trend it up a rozhodnout se můžete mezi klasickými nebo gel laky na nehty. Extreme matt finish je dokonalý gél lak pre matný efekt tento produkt sa používa pre dokonalý matný efekt na nechtoch. Gél lak gel the nail 000 base a top 10ml.

Výpotkový gel lak top coat top velour 7 2 ml značky neonail se používá jako konečná vrstva která vytvoří na nehtech krásný matný vzhled.

Vydrží až 3 týdny zpevní nehty a chrání je před poškozením. Výpotkový gel lak top coat top velour 7 2 ml značky neonail se používá jako konečná vrstva která vytvoří na nehtech krásný matný vzhled. Matný lesk na gelové nehty gel lak akryl i polygel. Krycí matný lak na nechty a potom si sako čo podčiarkuje okraj nechtu lesklým povrchom.

Vydrží až 3 týdny zpevní nehty a chrání je před poškozením.

Je ho možné použiť na akúkoľvek farbu. Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují.

Relate Post "Matný Gel Lak"