Mini Uv Lampa Na Nehty

768x1024 px

Mini Uv Lampa Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Mini Uv Lampa Na Nehty

Uv led lampa s 48w růžovým hologramovým displejem 1 590 kč. Náhradní uv zářivka 9w l 3 1 zdarma pomalý start 237 kč. Uv led lampa 48w 2v1 pink 1 599 kč.

Rating: 4.0

Uv lampa na nehty a její výkon. Zmenšeniny klasických velkých uv lamp na nehty se začínají pomalu ale jistě stávat hitem. Nejsou to pouze uv lampy na nehty ale také led lampy na nehty.

451 views
Detail Mini Uv Lampa Na Nehty
Thursday 3rd December 2020
Nemusíte se bát že by díky své velikosti byla lampa o něco ošizena nikoliv tato lampa zvládne vytvrdit jakýkoliv gel.

Mini uv lampa na nehty. Uv lampa je vhodná na gelové nehty gel lak i akrylové nehty. Uv lampa na gelové nehty 36w. Uv lampy na nehty jsou bezpochyby levnějším výrobkem. Vytvrzuje gely akryly a hybridní gelové laky vybaveno 6 led.

Náhradní uv zářivka 9w l do uv lampy pomalý start 79 kč.

Iso uv mini lampa na nehty led 18w 15668. Volba nové uv led lampy pro modeláž nehtů je jednoduchá. Vybrat si můžete uv a led lampy od 9 w až do 48 w. Není nutné vyměňovat zářivky jak k tomu dochází u běžných uv lamp.

Abyste vůbec věděli proč si koupit zrovna uv lampy přinášíme vám několik stručných informací týkajících se rozdílů mezi oběma produkty.

Momentálně nedostupné značka. Kromě toho led diody. Není nutné vyměňovat zářivky jak k tomu dochází u běžných uv lamp. Dual uv led lampa 24w s2 mini plus.

Vytvrzuje gely akryly a hybridní gelové laky.

Nezáleží jestli pracujete s uv nebo led gely gel laky polygely nebo akrygely protože lampy z naší nabídky vytvrdí jakýkoliv materiál a to obyčejně do 30 60 vteřin. Lampu na nehty si vybírejte dle vaší náročnosti finančních možností ale i podle toho zda ji budete mít pouze na domácí použití či ji budete používat v nehtovém studiu. Iso uv mini lampa na nehty led 18w 15668. Pece na nehty vhodné především na cestování jelikož jsou velikostí velmi skladné taková mini uv lampa na nehty.

18w mini lampa je ideální pro ošetření nehtů stylizací.

Uv lampa na nehty vyžaduje určitou spotřebu energie to závisí na jejím výkonu. Vhodná uv led lampa je základním stavebním kamenem kvalitní nehtové modeláže. 18w mini lampa je ideální pro ošetření nehtů stylizací. 983 kč bez dph 1 190 kč kód.

Vyšší výkon obvykle znamená rychlejší tvrdnutí laku.

Uv lampa na nehty 36w bílá hranatá 699 kč. Je opatřená protiskluzovými čudlíky takže zůstane vždy na místě dále má automatický šedesáti sekundový časovač který ale můžete ovládat. Vyšší výkon obvykle znamená rychlejší tvrdnutí laku. 18w mini lampa je ideální pro ošetření nehtů stylizací.

Je opatřená protiskluzovými čudlíky takže zůstane vždy na místě dále má automatický šedesáti sekundový časovač který ale můžete ovládat.

Vytvrzuje gely akryly a hybridní gelové laky. Abyste vůbec věděli proč si koupit zrovna uv lampy přinášíme vám několik stručných informací týkajících se rozdílů mezi oběma produkty. Náhradní uv zářivka 9w l do uv lampy pomalý start 79 kč. Nemusíte se bát že by díky své velikosti byla lampa o něco ošizena nikoliv tato lampa zvládne vytvrdit jakýkoliv gel.

Relate Post "Mini Uv Lampa Na Nehty"