Modeláž Nehtů Brno

2362x2493 px

Modeláž Nehtů Brno Reviewed by admin on . This Is Article About Modeláž Nehtů Brno

Veškeré produkty s kterými pracujeme v našem salonu si můžete koupit také v e shopu. Hybešova 61 602 00 brno t elefon 420 515 553 999 e mail. Texty fotografie a jiná díla na tomto serveru jsou chráněny každé zvlášť i jako celek a jejich kopírování nebo další šíření jakýmkoliv způsobem je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno.

Rating: 4.0

Nehtové studio maki brno. Prodlužování úprava řas i tetování obočí. Zde najdete uv gely barevné gely gellak štětce na gel uv lampy brusky nehtové tipy pilníky na nehty a mnoho dalších výrobků potřebných k profesionálnímu dělání nehtů.

669 views
Detail Modeláž Nehtů Brno
Saturday 5th December 2020
Velký výběr nápojů v našem salónu zdarma.

Modeláž nehtů brno. Rádi vás přivítáme v naší provozovně v brně v rodinném prostředí s příjemnou atmosférou. Modeláž nehtů brno kurzy zatím nehodnoceno arménská 13 brno nehty. Najdete nás ve středu brna v přízemí areálu obchodního centra ibc na ulici příkop 6. Nabízíme velké množství rekvalifikačních kurzů.

Jsme tu pro vás od 8 19h od pondělí do pátku a v sobotu od 9 17h.

Manikúra modeláž nehtů pedikúra modeláž nehtů kosmetika prodlužování řas vizážistika provoz solárií kadeřnictví prodlužování vlasů tetování permanentní make up manikúra modeláž nehtů pedikúra modeláž nehtů pedikúra modeláž nehtů přístrojová pedikúra a další. Přijďte k nám vyzkoušet služby mistra světa v nail designu. Uv gely modeláž nehtů rekvalifikační kurzy brno nailexpert cz dodává široký sortiment profesionální nehtové kosmetiky zaměřený na gelový systém modeláže nehtů. Naší specializací je nehtová modeláž šetrná péče o vaše ruce nohy a obličej.

Nová modeláž 390 doplnění 290 cnd shellac 350 manikúra 150 a mnoho dalších.

Jana rosa de pauli cnd shellac modeláž nehtů a manikůra řípská 21a 627 00 brno slatina. Manikúra pedikúra gel lak shellac modeláž nehtů gelové nehty brno vážení návštěvníci vítáme vás na našich webových stránkách kde bychom vám chtěli představit naše malé nehtové studio a služby které m ůžeme nabídnout. U nás plaťte pohodlně kartou. 9 00 17 00 služby prodejny přímý prodej zboží výdejní místo školící středisko.

Veškerý obsah tohoto serveru je chráněn dle autorského zákona a zákona o ochranných známkách.

V týdnu vašich narozenin sleva 10. Při desáté návštěvě dárek zdarma. V nehtovém studiu nailexpert v brně na josefské ulici provádíme modeláž nehtů prodlužování řas pedikůru a kadeřnické služby. Veškerý obsah tohoto serveru je chráněn dle autorského zákona a zákona o ochranných známkách.

V nehtovém studiu nailexpert v brně na josefské ulici provádíme modeláž nehtů prodlužování řas pedikůru a kadeřnické služby.

Nová modeláž 390 doplnění 290 cnd shellac 350 manikúra 150 a mnoho dalších. Jsme tu pro vás od 8 19h od pondělí do pátku a v sobotu od 9 17h. Velký výběr nápojů v našem salónu zdarma.

Relate Post "Modeláž Nehtů Brno"