Modelaz Nehtu

960x957 px

Modelaz Nehtu Reviewed by admin on . This Is Article About Modelaz Nehtu

Je to můj velký koníček a záliba. Krásné a upravené nehty můžete mít i vy. Dpd předem 105 kč s dobírkou 135 kč předem 65 kč.

Rating: 4.0

Učební plán je vyučován formou teoretickou a formou praktickou. Nailexpert kosmetický salon kadeřnictví masáže pedikúra manikúra modeláž nehtů prodej nehtového materálu. Jsme vzdělávací zařízení akreditované ministerstvem školství.

817 views
Detail Modelaz Nehtu
Saturday 5th December 2020
Modeláž gelových nehtů za pomocí gelů nail expert http www nailexpert cz.

Modelaz nehtu. Od 1500 kč doprava zdarma balík do ruky předem 110 kč balík do ruky s dobírkou 150 kč. S pomocí námi prodávaných výrobků určených pro modeláž gelových akrylových i přírodních nehtů. Forma teoretická naučíte se základům anatomie a fyziologie kůže anatomie lidské ruky anatomie a dermatologie nehtu. Kurz manikúra a modeláž nehtů v tomto kurzu vás naučíme klasické manikúře v kombinaci s modeláží nehtů.

Kreativita malba ruční práce vždy byly mou touhou.

Provádíme manikúru nehtovou modeláž pshine gel lak i různé sruhy pedikúry včetně zdravotní. Nehtové modeláži se věnuji sedmým rokem. Splněný sen z dětství. Nehtový velkoobchod pro vaše nehty kamenné prodejny po vaše nehty produkty všech světových nehtařských značek na jednom místě.

Profesionální moderní nehtové studio s přívětivým personálem.

Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. Profesionální moderní nehtové studio s přívětivým personálem. Kreativita malba ruční práce vždy byly mou touhou.

Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu.

Modeláž gelových nehtů za pomocí gelů nail expert http www nailexpert cz.

Relate Post "Modelaz Nehtu"