Modelovací Gel Na Nehty

768x1024 px

Modelovací Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Modelovací Gel Na Nehty

Uv gely jsou nezbytnou součástí perfektní modeláže gelových nehtů. Uv gel modelovací pink jemně růžový 30ml 255 k. Modelovací stavební gely slouží k modelaci c oblouku tak aby byly vaše nehty pevné a chráněné.

Rating: 4.0

Sady na modeláž gel lakem. V našem sortimentu najdete gely od známých značek jako je enii nails tasha sunny nails nebo lion. Zdobicí fólie a pásky.

663 views
Detail Modelovací Gel Na Nehty
Monday 26th October 2020
Modelovací gel gelové nehty.

Modelovací gel na nehty. Na ráji nehtů vám nabízíme kvalitní uv gely které vynikají výbornou přilnavostí a hodí se pro aplikaci na všechny nehtové tipy i pro modeláž gelových nehtů pomocí nehtových šablon. Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému. Krémy a mýdla na ruce. Používají se na prodloužení nehtů pomocí tipů nebo šablon.

Vyberte si který vám sedne nejvíce.

Inovovaný modelovací gel čiré barvy pro modelaci gelových nehtů. Nabízíme široký výběr modelovacích gelů různé konzistence které jsou čiré a průzračné. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Uv gely na nehty od německého výrobce s použitím moderních technologií.

Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Nyní ještě lepší složení. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že. Kupte si kvalitní modelovací gel na nehty kamuflážní uv gely nebo polyakryl gely.

Sady na modeláž gelem.

Kvalitní uv gely na gelové nehty. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Modelovací uv led gely na nehty. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů.

Uv gely na nehty modelovací jsou stavební jednotkou celé modeláže nehtů. Vyberte si u nás z velice kvalitních modelážních uv gelů v průhledném provedení i v mnoha dalších odstínech vhodných například pro základ francouzské manikúry. Sady na modeláž akrylem. Péče o tělo ruce a nehty.

Liší se hustotou a barvou.

Vytvrzují se v uv lampě nebo v led lampě. Modelovací uv gely jsou základem při profesionální modeláži nehtů. Sady na nehtovou modeláž. Uv gel glass super clear extra hustý 5ml 89 kč.

Uv gel glass super clear extra hustý 5ml 89 kč.

Liší se hustotou a barvou. Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů. Sady na modeláž gelem. Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý.

Sady na nehtovou modeláž.

Vyberte si který vám sedne nejvíce. Modelovací gel gelové nehty.

Relate Post "Modelovací Gel Na Nehty"