Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou

1200x799 px

Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou Reviewed by admin on . This Is Article About Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou

Chris si je už 18 let pečlivě pěstuje. Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m. Extravagantní americká zpěvačka chris walton z las vegas má podle guinnessovy knihy rekordů nejdelší nehty na světě.

Rating: 4.0

Narodila se v rusku ale celý život prožila v usa. Nejdelší nehet na měří 61 centimetrů. Nechala si své nehty růst více než třicet let.

921 views
Detail Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou
Wednesday 28th October 2020
žena s nejdelšími nehty na světě čtk.

Nejdelší nehty na světě na nohou. Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie. Nejdelší nehet s délkou 90 centimetrů byl na palci pravé ruky. Shridhar chillal 78 si už šedesát dva let nestříhal nehty na své levé ruce. Dubna 1971 v volgogradu v rusku a již tehdy byla nejvyšší v mateřské škole.

Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude.

Takže nejdelší nehty na nohou dnes patří louise hollisové z kalifornie. Mým receptem na růst jsou sladkosti a hodně trpělivosti. Je proto nazývaná nehtová vévodkyně. Svetlana 42 sice není nejvyšší ženou světa ale má nejdelší nohy na světě měří totiž 132 centimetrů.

Inspirovalo ho k tomu prohlášení jeho učitele který mu řekl že nikdy nepochopí jak těžké je ztratit nehet dokud si je sám nebude.

Když délky jejích zahnutých nehtů sečtete zjistíte že dohromady měří 5 8 m. Ohrožena na životě prý ale není. Její nehty mají průměrnou délku 15 25 cm a jejich celková délka je 2 21 m. Navíc jsou teď pro ni různé činnosti mnohem snazší a zdá se jí jako by jí ruce bez tíhy dlouhých nehtů ve vzduchu poletovaly.

Nohy jí v mládí poskytly spoustu smutku protože ji děti často.

Dohromady měřily přes osm metrů a ten nejdelší na palci měl 91 centimetrů. živí se jako trenérka basketbalu ve virgínii. Držitelkou rekordu nejdelších nehtů na světě je však lee redmond. Podle guinnessovy knihy rekordů patří nejdéle ženské nohy na světě svetlane pankratové.

Svetlana pankrátová se narodila 29.

Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty ve světě na prstách není snadné louise může chodit jen v obuvi na vysoké plošině ne méně než 8 cm. Její výška je 195 centimetrů a nosí boty velikosti 13. Délka nohou bývalého basketbalového hráče je 132 cm s růstem ženy 1 95 m. Podle loňských údajů na internetových stránkách.

Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů.

Být držitelem rekordů v nominaci nejdelšínehty na světě na špičkách není snadné louise může chodit pouze v botách na vysoké plošině ne méně než 8 cm. Muž si nehty pěstuje už od svých šestnácti let. Lee redmondová si nehty nestříhala od roku 1979. Nehty na levé ruce měří celkem 3 09 metru na pravé 2 92 metru.

Nehty na levé ruce měří celkem 3 09 metru na pravé 2 92 metru.

Více než devět metrů po sečtení všech nehtů a zápis do guinnessovy knihy rekordů. Svetlana pankrátová se narodila 29. Nohy jí v mládí poskytly spoustu smutku protože ji děti často. Inspirovalo ho k tomu prohlášení jeho učitele který mu řekl že nikdy nepochopí jak těžké je ztratit nehet dokud si je sám nebude.

Lee redmondová si nehty nestříhala od roku 1979.

Rekordmanka říká že nyní si již nehty růst nenechává mimo jiné údajně proto že dalších 30 let už pravděpodobně žít nebude. žena s nejdelšími nehty na světě čtk.

Relate Post "Nejdelší Nehty Na Světě Na Nohou"