Odlakovani Gel Laku

1280x1280 px

Odlakovani Gel Laku Reviewed by admin on . This Is Article About Odlakovani Gel Laku

Mokrá pedikúra včetně gel laku. Všechny nástroje jsou podrobeny 3 stupňovému systému sterilizace protože se staráme o vaše zdraví. 4 4 salon lucie štanglové najdete v loděnici.

Rating: 4.0

Doplnění gel laku kombinace více barev. Působit odlakovač nebo aceton a pak to vše seškrábneš třeba pomerančovým dřívkem. Pro správné a rychlé odstranění gel laku doporučujeme.

786 views
Detail Odlakovani Gel Laku
Wednesday 21st October 2020
Nehty zabalíte do speciální fólie nebo bandáže případně můžete prsty ponořit na několik minut do.

Odlakovani gel laku. Kromě gelu 440 kč. Gel lak včetně základní manikúry. Gel laky nailee se snadno odstraňují pouze pomocí odstraňovače gel laku šetří tedy tak váš čas s broušením. 1 4 dejte si nohy nahoru těchto 60 minut patří jen vám.

Jsme připraveni vás obsloužit i mimo pracovní dobu.

Odlakování gel laku bez nasledujícího lakován. Složitá pedikúra gel lak odlakování v ceně 850. Odlakování gel laku bez následujícího lakovaní nebo manikúry. Složitá pedikúra bez lakování 600.

Nohy jako ze škatulky.

Jinak pokud by ti to sloupnout nešlo u ebd stačí trochu zpilovat vrchní vrstvu gel laku nechat cca 10 min. Mám doma i aceton ale ani ten ani odstraňovač gel laku jsem nepoužila víc než dvakrát na nějaký zbytek co mi nešel sloupnout. 4 fotky 4 fotky 4 fotky. Dnes ušetříte 241 kč díky 27 slevě.

300 metrů od nc nový smíchov.

Parafínový zábal 150 kč modeláž nehtů modelace umělých nehtů gel acryl. Jejich velikou výhodou oprosti ostatním gel lakům je gramáž 8g a tak i výhodná cena díky které místo jednoho dražšího gel laku můžete zakoupit několik lahviček a vybrat si tak ze široké škály naší barevné palety gel laků. Odstraňovač gel laku acetone remover speciálně pak doporučujeme acetone remover s lanolinem který šetrně odstraní gel lak a nevysušuje nehtové okolí tolik jako ostatní odstraňovače gel laků. Odstranění shellacu gel laku 150 k č.

2 4 nakoupit tu můžete i něco voňavého.

2 4 nakoupit tu můžete i něco voňavého. 300 metrů od nc nový smíchov. Nohy jako ze škatulky. Jsme připraveni vás obsloužit i mimo pracovní dobu.

Odstranění shellacu gel laku 150 k č.

Nehty zabalíte do speciální fólie nebo bandáže případně můžete prsty ponořit na několik minut do.

Relate Post "Odlakovani Gel Laku"