Podkladový Gel Na Nehty

959x900 px

Podkladový Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Podkladový Gel Na Nehty

Brusky na modeláž neht. Vhodný na tipy i přírodní nehty. Před každou modeláží v třífázovým systému nesmí chybět kvalitní podkladové uv gely.

Rating: 4.0

Primer gél base gél bondig gél alebo bonder tvorí prvú vrstvu trojfázového systému. Velmi tenká vrstva uv gelu ochrání spolehlivě i citlivější nehty. Podkladový gel hustější konzistence který zaručuje přilnavost modelovacího gelu k přírodnímu nehtu.

656 views
Detail Podkladový Gel Na Nehty
Tuesday 1st December 2020
Uv led lampy na nehty.

Podkladový gel na nehty. Podkladový čirý uv gel 30ml vhodný pro začátečníky i profesionály. Doporučujeme na třepivé nebo deformované nehty balení. Sally hansen salon podkladový lak pro gelové nehty 4 ml. Podkladový uv gél 5 ml.

Máme viac ako 10 kusov.

Podkladový gel pro dokonalé přilnutí základní vrstva při modeláži uv soak off gelem. Podkladový uv gel i. Gel je řidší konzistence flexibilní a pevný. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Základní vrstva v třífazovém gelovém systému.

Náhradní zářivky do lamp. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Vašu objednávku pošleme ešte dnes. Základní gel třífázového gelového systému 1.

Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Soak off gel je vhodný na přírodní nehty. Ten slouží k lepší přilnavosti a představuje základ na kterém se nehet staví. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken.

Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel.

Soak off remover s lanolinem. Gel je vhodný na jemné a problémové nehty. Pro své skvělé vlastnosti doporučujeme profesionálům i začátečníkům. Gel je vhodný na přírodní nehty tipy i šablony.

Speciální pojivové složky zajišťují perfektní přilnutí modelovacího nebo kamufláž gelu.

Gel se 100 přilnavostí na přírodní nehty. První je třeba nanést podkladový uv gel. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Speciální pojivové složky zajišťují perfektní přilnutí modelovacího nebo kamufláž gelu.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Aplikujte v jedné tenké vrstvě po vytvrzení se aplikuje modelovací gel. Sally hansen na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne. Základní vrstva v třífazovém gelovém systému. Máme viac ako 10 kusov.

První je třeba nanést podkladový uv gel.

Uv led lampy na nehty.

Relate Post "Podkladový Gel Na Nehty"