Průhledný Gel Lak

1058x1058 px

Průhledný Gel Lak Reviewed by admin on . This Is Article About Průhledný Gel Lak

Uv led gel fiber clear. Profesionální uv gel vrchní vysoké kvality. Naneste průhledný podkladový gel lak podobně jako jste zvyklá nanášet klasický lak.

Rating: 4.0

Led gel clear 15g průhledný gel na nehty. Gel lak glory kolekce guarantee 300. Gel lak glory.

588 views
Detail Průhledný Gel Lak
Tuesday 29th September 2020
Gel lak je třeba nanášet v tenoučkých vrstvách.

Průhledný gel lak. Větší množství které by se po nehtu rozlilo může začít v lampě bublat a výsledkem by mohla být krabatá vrstva gel laku na nehtu. 7ml 15ml 30ml 40ml 55ml 110ml. Kolekce barevných gel laku guarantee jasné výrazné barvy zaujmou vás. Holky já bych to pod gel obyč lakem nedělala dělá to neplechu dala bych raději jen průhledný gel lak a až na to klasický lak on se pod gelem běžný lak rád olupuje i s tou vrchní vrstvou gelu pak ale na gel laku drží klasický lak 3 týdny takže to jde v pohodě i bez toho vrchního gelového top coatu smazat.

Vytvrďte a máte hotovo.

Kolekce gel lak glory. Více informací 89 ks. Z vaší země není možné zadat novou objednávku. K aplikaci potřebujeme vždy základní gel lak průhledný říkáme mu gel lak nadlak podlak neboli base finish který se nanáší jako první vrstva podkladová na přírodní nehet a také jako závěrečná vrstva lesk.

Gel lak se tvrdí pod uv či led lampou.

Pro pěknější efekt naneste a vytvrďte ještě jednu vrstvu. Aplikuje se jako poslední vrstva. Nnb gel keratin průhledný. Uv gel charlie final shine clear vrchní.

Velmi řídký uv ukončovací gel roztok vytvářející velmi lesklý povrch bez výpotku.

Natural nail boost s keratinem posílení přírodních a oslabených nehtů poskytuje nehtům tolik potřebnou ochranu a péči. Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy. Nabízíme velké množství klasických barevných gel laků glitter gel laky nebo one step gel laky pro vaše dokonalé nehty. řídký s výbornou vyrovnávací schopností použití.

Naneste tenkou vrstvu barevného gel laku a vytvrďte.

Kterou tvoří vrchní průhledný lak neboli top coat. Sada na uv gel lak. Jedná se o jednofázový gel středně hustý. Průhledný hustý uv led gel.

Průhledný čirý bezbarvý jedinečná německá technologie keratin nehty zpevní zároveň ale nehty neztratí svou pružnost keratin základní stavební kámen.

Gel lak je rychlá metoda lakování přírodních nehtů která vydrží 3 týdny. Aby byly nehty skutečně odolné naneste ještě jednou průhledný lak. Průhledný čirý bezbarvý jedinečná německá technologie keratin nehty zpevní zároveň ale nehty neztratí svou pružnost keratin základní stavební kámen. Naneste tenkou vrstvu barevného gel laku a vytvrďte.

Aby byly nehty skutečně odolné naneste ještě jednou průhledný lak.

Velmi řídký uv ukončovací gel roztok vytvářející velmi lesklý povrch bez výpotku. Gel lak se tvrdí pod uv či led lampou. Vytvrďte a máte hotovo. Gel lak je třeba nanášet v tenoučkých vrstvách.

Relate Post "Průhledný Gel Lak"