Průhledný Gel Na Nehty

1000x1000 px

Průhledný Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Průhledný Gel Na Nehty

Jedná se o jednofázový gel středně hustý. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Led gel na nehty.

Rating: 4.0

Led gel clear 30g průhledný na nehty. Led gel na nehty. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

368 views
Detail Průhledný Gel Na Nehty
Thursday 3rd December 2020
Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Průhledný gel na nehty. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Transparentní uv gel nesmí chybět v žádném nehtovém studiu. Eco uv gel jednofázový originál průhledný 10ml. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

Jako se pánové dokáží chlubit lakem na svých autech i vy se můžete pochlubit a zazářit lakem a to lakem na nehty.

Led gel clear 30g průhledný na nehty. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Jedná se o jednofázový gel středně hustý. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

Vhodný na přírodní nehty i šablony.

Ano nabízíme vám širokou škálu laků na nehty které můžete využít při modeláži gelových akrylových nebo přírodních nehtů na výběr máte z pestrých barev laků na nehty ať už plánujete jakoukoli vynikající kombinaci pro vaše nehty. Na sdílet tweet pin it. Uv gel clear glass 5ml extra hustý a čirý gel na nehty velmi kvalitní průhledný uv gel na nehty jednofázový podkladový a lesklý. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

S jednofázovými nani modelovacími gely nejvyšší kvality hravě vymodelujete celý nehet.

Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Gel silcare led 15g 1ks díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy.

Sada na gelové nehty a akrylové nehty obsahuje kvalitní přípravky.

Modelovací uv gel 15ml průhledný. Gel na nehty jednofázový 15ml. Více šetrná depilace která vydrží připravte se na léto. Jednofázový gel husté konzistence.

Obsahuje veškeré pomůcky pro mode.

Vyzkoušejte vysoce kvalitní průhledné uv gely které se perfektně hodí na gelovou modeláž nehtů. Led gel clear 15g průhledný gel na nehty. Gel silcare led 1ks 30g díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy. Obsahuje veškeré pomůcky pro mode.

Gel silcare led 1ks 30g díky svému jedinečnému složení byla doba vytvrzení gelu snížena na 30 sekund v led lampě a tradiční uv lampy.

Sada na gelové nehty a akrylové nehty obsahuje kvalitní přípravky. S jednofázovými nani modelovacími gely nejvyšší kvality hravě vymodelujete celý nehet. Vhodný na přírodní nehty i šablony. Jako se pánové dokáží chlubit lakem na svých autech i vy se můžete pochlubit a zazářit lakem a to lakem na nehty.

Led gel clear 15g průhledný gel na nehty.

Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Relate Post "Průhledný Gel Na Nehty"