Praskací Lak Na Nehty

876x1200 px

Praskací Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Praskací Lak Na Nehty

Amazing grafen pro base ultra strong hybridní gellak 5 ml 139 kč. Praskací lak vytvoří na nehtech během chvilky krásný vzhled popraskaného laku na nehty. 8 neon pink 5 ml 99 kč.

Rating: 4.0

Essence lak na nehty gelový shine last go. 6 sweet pink 5 ml 69 kč. Nebojte se experimentovat a zkusit něco divokého laky na to máme.

291 views
Detail Praskací Lak Na Nehty
Tuesday 26th January 2021
Crackle praskací lak na nehty červený pomeranč 10ml.

Praskací lak na nehty. Nejprve nalakujete nehty obyčejným lakem ve zvolené barvě a poté nanesete vrstvu krakelovacího laku který popraská tak že spodní vrstva se odhalí v prasklinkách. Uv led amazing gel lak č. Samozřejmě i včetně příslušenství jako odlakovače a sušiče laku ubrousky a další nezbytné potřeby se kterými se lakování nehtů stane mnohem jednodušším než bylo dřív. Různou tloušťkou praskacího laku docílíte různě širokých prasklin.

Prodejní cena 99 k č.

Amazing gel lak na nehty č. Máme laky na nehty značek four seasons jordana či tasha. Prosím použijte minimálně 3 znaky. čauky je tu další tutorial tentokrát s hlavní hvězdou praskací lak na nehty.

Amazing gel lak na nehty č.

Rozhodli jsme se zakoupit tento lak abychom otestovali jeho fungování. Amazing gel lak vitamin base 5 ml 129 kč. Některé druhy laků se používají k nail artu jsou to laky zdobící s dlouhým úzkým štětečkem nebo laky s glitrovým efektem. Vyzkoušeli jsme za vás.

Na gelové nehty nám nepřišel příliš.

Laky na nehty nabízíme v našem obchodě od firmy golden rose jsou to vysoce kvalitní laky na přírodní nehty laky na nehty se využívají na zakončení gelové nebo akrylové modeláže. Praskací lak na nehty 10ml žlutý. 125 pastelový citrus 5 ml 99 kč. Prasakcí lak nanášejte na kontrastní lak aby vynikl v prasklinách laku.

Tasha 45 45 kč bez dph 55 kč.

červený 16 fame fatal 8ml. Http lascasopisin blog cz taky bychom chtěly poděkovat že máme 1. Bílý praskací lak na nehty. Lak na nehty č 34 15ml vyprodáno značka.

Lak na nehty č 34 15ml vyprodáno značka.

Tasha 45 45 kč bez dph 55 kč. Na gelové nehty nám nepřišel příliš. Amazing gel lak na nehty č. Prodejní cena 99 k č.

Bílý praskací lak na nehty.

Crackle praskací lak na nehty červený pomeranč 10ml.

Relate Post "Praskací Lak Na Nehty"