šantovka Nehty

960x960 px

šantovka Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About šantovka Nehty

Ahoj právě minulý týden jsem byla na pedikůře umělé akryl nehty na nohy a byla jsem dost spokojená. Prodlužování řas objemové 3d 5d 1500 kč. Komplet 50 kč 10 ks lepení kamínky na nehty od 30 ks do 100 ks 2 4 kč 1 ks 3d malování 50 kč 1 nehet.

Rating: 4.0

Nehty jsou perfektně upravené po dobu několika týdnů jsou flexibilní a elegantní oblíbená francouzská manikúra či lak na nich vydrží a ruka vypadá vždy perfektně. Nehty velmi dobře drží a hezky vypadají. New star nail studio oc futurum novinařská 6 702 00 ostrava hodnocení 2 3 založeno na 6 hodnocení olomouc šantovka spodní patro.

833 views
Detail šantovka Nehty
Wednesday 29th May 2024
Do studia newstar nails v olomoucké šantovce chodím pravidelně již od jeho otevření a jsem spokojená.

šantovka nehty. A nehty zatím také drží. Lepení kamínky na nehty 1 ks 5 kč. Modelování nehtů vysoce kvalitními uv gely je nejšetrnější a nejpřirozenější forma nehtové modelace. Obchodní centrum galerie přerov.

Vyhovuje mi pracovní doba a možnost přijít bez objednání tehdy kdy se mi to hodí.

Malování 15 kč 1 nehet. Objevte žena v sekcii výprodej na gate shop zlevněné až o 71 v cenách již od 14 kč rychlé doručení snadné vrácení do 30 dnů. Kompletní malování 100 kč kosmetické služby prodlužování řas řasa na řasu 1000 kč. Pedikůra se nelišila od standardní v českém salonu tedy byla jsem za život 2x ale byli velmi pečlivý.

Marketing zobrazování personalizované reklamy my společnost ece a naši reklamní partneři včetně platforem sociálních sítí jako jsou google facebook a instagram používáme sledování abychom vám mohli předkládat personalizované nabídky které vám zajistí neomezené možnosti při nakupování.

Oc galerie přerov čechova 3491 26 750 02 přerov 420 777 422 967 info galerieprerov cz. Latest trends and outfits from gate wear for the best prices 48 hour delivery easy returns within 30 days right now free shipping on orders over 30. Vážení návštěvníci galerie šantovka v souvislosti s nařízením bezpečnostní rady státu bychom vás rádi informovali že obchodní centrum galerie šantovka re. Marketing zobrazování personalizované reklamy my společnost ece a naši reklamní partneři včetně platforem sociálních sítí jako jsou google facebook a instagram používáme sledování abychom vám mohli předkládat personalizované nabídky které vám zajistí neomezené možnosti při nakupování.

Vážení návštěvníci galerie šantovka v souvislosti s nařízením bezpečnostní rady státu bychom vás rádi informovali že obchodní centrum galerie šantovka re.

Vyhovuje mi pracovní doba a možnost přijít bez objednání tehdy kdy se mi to hodí. Do studia newstar nails v olomoucké šantovce chodím pravidelně již od jeho otevření a jsem spokojená.

Relate Post "šantovka Nehty"