Akrylové Nehty Pro Začátečníky

1280x1280 px

Akrylové Nehty Pro Začátečníky Reviewed by admin on . This Is Article About Akrylové Nehty Pro Začátečníky

Akrylová sada na nehty pro snadnou modeláž akrylových nehtů pro začátečníky. Tam se můžete podívat na přesný postup a posoudit zda to dokážete sám doma. Startovací sada na gelové nehty pro začátečníky s uv led lampou gel start č 6 kompletní sada pro nehtovou modeláž s lampou.

Rating: 4.0

Nehty o svém nositeli dokážou prozradit mnohé. Ačkoli se jedná o zanedbatelnou část lidského těla právě nehty dokážou přilákat hodně pozornost. Projdeme společně teorii akrylových barev jak pracovat se štětcem a plátnem a pak se hlavně pustíme do tvorby.

153 views
Detail Akrylové Nehty Pro Začátečníky
Friday 24th September 2021
Manikúra pedikúra a nehtová modeláž pomocí produktů na gelové nehty a akrylové nehty.

Akrylové nehty pro začátečníky. Startovací sada na gelové nehty sada na gelovou modeláž s uv lampou 36w sada na uv gelové nehty vhodná pro začátečníky sada s lampou gel start sady na nehty levně a skladem. Pro začátečníky i pokročilé vysoké kvality. Akrylové nehty pro začátečníky aneb co jste možná nevěděli. Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky.

Akrylové nehty pro začátečníky aneb co jste možná nevěděli.

Nabízíme vám přípravky produkty a přístroje pro profesionální i domácí modeláž nehtů a zdobení na nehty pro salony které provozují obor. Sada obsahuje základní pomůcky pro nanášení akrylu a je vhodná pro domácí použití. Začínáte s nehtovou modeláží uv gelem ráda byste si vytvořila gelové nehty z pohodlí domova ale nevíte co všechno budete na start potřebovat. Pro začátečníky navštívte salon na nehty a od profesionála získáte hezké nehty.

Vizuálně akrylové a gelové nehty vypadají stejně a mohou být zdobeny zdobením nebo malbami.

Sada obsahuje vše potřebné pro modeláž pevných akrylových nehtů na šablonky. Vybírejte dle typu lampy sady na nehty s uv lampou sady na gelové nehty s výkonnou uv led lampou některé sady obsahují brusku na nehty a zakoupit můžete také luxusní sadu s kufříkem. Gelové nehty z pohodlí vašeho domova. Budeme kombinovat zajímavá cvičení s prací na vašich úžasných dílech.

Ke každé sadě obdržíte 3 dárky zdarma.

Nehty o svém nositeli dokážou prozradit mnohé. Máte li nehty v pořádku a pečlivě upravené nemusíte se. Každá sada starnails obsahuje vše potřebné pro modeláž gelových nehtů. Jako dárek obdržíte barevný akrylový pudr 5g.

3x acrylový prach sunny nails 12g clear pink white 1x liquid maxi easy sunny nails 100ml 1x kalíšek na liquid 1x štětec na akryl.

Magic nails nabízí produkty pro úpravu přírodních nehtů také na gelové nehty a akrylové nehty. Sady na gelové nehty pro začátečníky. Sada na akrylové nehty a1. Ačkoli se jedná o zanedbatelnou část lidského těla právě nehty dokážou přilákat hodně pozornost.

Ačkoli se jedná o zanedbatelnou část lidského těla právě nehty dokážou přilákat hodně pozornost.

3x acrylový prach sunny nails 12g clear pink white 1x liquid maxi easy sunny nails 100ml 1x kalíšek na liquid 1x štětec na akryl. Ke každé sadě obdržíte 3 dárky zdarma. Vizuálně akrylové a gelové nehty vypadají stejně a mohou být zdobeny zdobením nebo malbami. Akrylové nehty pro začátečníky aneb co jste možná nevěděli.

Sada na akrylové nehty a1.

Manikúra pedikúra a nehtová modeláž pomocí produktů na gelové nehty a akrylové nehty.

Relate Post "Akrylové Nehty Pro Začátečníky"