Bruska Na Akrylové Nehty

846x1024 px

Bruska Na Akrylové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Bruska Na Akrylové Nehty

Některé jsou vhodné pro domácí použití např. Péče o nehty vyžaduje řadu pomocníků. Brusky značek promed a semilac.

Rating: 4.0

X nails mini bruska na nehty frézka na nehty růžová sada pro domácí použití mini bruska na gelové akrylové i přírodní nehty minibruska na nehty je ideální pro úpravu. Elektrická bruska na gelové a akrylové nehty. Zejména pokud pečujete o gelové či akrylové nehty.

196 views
Detail Bruska Na Akrylové Nehty
Saturday 1st April 2023
1 314 kč bez dph 1 590 kč kód.

Bruska na akrylové nehty. Bruska na nehty proxxon slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky. Min sada 3. Frézka se vyznačuje tichým a hladkým chodem.

Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty.

Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru. Regulace otáček 0 30 tis min. štětce na gelové a akryl nehty štětce na akrylové nehty šablony pomůcky a nástroje na modeláž a zdobení nehtů. Důležité je přihlížet nejen na otáčky a výkon brusky ale i na celkové zpracování a trvanlivost.

Síťový zdroj proxxon micromot ng 2 e s regulací otáček.

Allepaznokcie elektrická bruska na nehty nástavce f8945. Elektrická bruska na gelové a akrylové nehty. 3 000 ot min až 20 000 ot. Mini bruska na gelové nehty ap allepaznokcie f008.

Min 6 bitů 5 diamantových bitů 1 nástavec pro smirkové násady 4ks snadné ovládaní.

V případě umělých nehtů se setkáváme i s takzvanými frézkami na nehty. Fréza má plynulou regulaci otáček která se mění pomocí knoflíku. Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla. V této kategorii naleznete profesionální brusky na na manikúru a pedikúru.

Bruska na nehty má plynulou regulaci otáček dva směry otáček pravý levý a dokonce i možnost ovládání nohou.

Typy ct1203 jd500 nebo jd700 do salonů doporučujeme např. Bruska na nehty má plynulou regulaci otáček dva směry otáček pravý levý a dokonce i možnost ovládání nohou. Min 6 bitů 5 diamantových bitů 1 nástavec pro smirkové násady 4ks snadné ovládaní. Síťový zdroj proxxon micromot ng 2 e s regulací otáček.

Typy ct1203 jd500 nebo jd700 do salonů doporučujeme např.

Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty. 1 314 kč bez dph 1 590 kč kód.

Relate Post "Bruska Na Akrylové Nehty"