Bruska Na Akrylové Nehty

846x1024 px

Bruska Na Akrylové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Bruska Na Akrylové Nehty

Bruska na nehty má plynulou regulaci otáček dva směry otáček pravý levý a dokonce i možnost ovládání nohou. Péče o nehty vyžaduje řadu pomocníků. Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky.

Rating: 4.0

Některé jsou vhodné pro domácí použití např. Brusky značek promed a semilac. Síťový zdroj proxxon micromot ng 2 e s regulací otáček.

407 views
Detail Bruska Na Akrylové Nehty
Friday 14th June 2024
Zejména pokud pečujete o gelové či akrylové nehty.

Bruska na akrylové nehty. štětce na gelové a akryl nehty štětce na akrylové nehty šablony pomůcky a nástroje na modeláž a zdobení nehtů. Min 6 bitů 5 diamantových bitů 1 nástavec pro smirkové násady 4ks snadné ovládaní. Elektrická bruska na gelové a akrylové nehty. Frézka se vyznačuje tichým a hladkým chodem.

X nails mini bruska na nehty frézka na nehty růžová sada pro domácí použití mini bruska na gelové akrylové i přírodní nehty minibruska na nehty je ideální pro úpravu.

3 000 ot min až 20 000 ot. Důležité je přihlížet nejen na otáčky a výkon brusky ale i na celkové zpracování a trvanlivost. V případě umělých nehtů se setkáváme i s takzvanými frézkami na nehty. Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla.

Bruska na nehty proxxon slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů.

Typy ct1203 jd500 nebo jd700 do salonů doporučujeme např. Regulace otáček 0 30 tis min. Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty. V této kategorii naleznete profesionální brusky na na manikúru a pedikúru.

Elektrická bruska na gelové a akrylové nehty.

1 314 kč bez dph 1 590 kč kód. Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru. Fréza má plynulou regulaci otáček která se mění pomocí knoflíku. Allepaznokcie elektrická bruska na nehty nástavce f8945.

Mini bruska na gelové nehty ap allepaznokcie f008.

Min sada 3. Mini bruska na gelové nehty ap allepaznokcie f008. Elektrická bruska na gelové a akrylové nehty. Bruska na nehty proxxon slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů.

Min sada 3.

X nails mini bruska na nehty frézka na nehty růžová sada pro domácí použití mini bruska na gelové akrylové i přírodní nehty minibruska na nehty je ideální pro úpravu. Zejména pokud pečujete o gelové či akrylové nehty.

Relate Post "Bruska Na Akrylové Nehty"