Bruska Na Gelové Nehty

768x1024 px

Bruska Na Gelové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Bruska Na Gelové Nehty

Cestovní bruska na nehty frézky. Fréza má plynulou regulaci otáček která se mění pomocí knoflíku. Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty.

Rating: 4.0

Nabízíme brusky pro profesionální i domácí použití. Tyto elektrické brusky na nehty vám usnadní vaši práci při modeláži nehtů ať už je budete používat doma či profesionálně v práci. Nemecké promed za super ceny.

486 views
Detail Bruska Na Gelové Nehty
Tuesday 28th September 2021
Vhodné na gélové a akrylové nechty.

Bruska na gelové nehty. Všetko máme skladom a bez poštovného. Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru. Sada na gelové nehty a akrylové nehty obsahuje kvalitní přípravky. Frézka se vyznačuje tichým a hladkým chodem.

Bruska na nehty je praktická hlavně pro nehtové studio.

Více šetrná depilace která vydrží připravte se na léto. X nails mini bruska na nehty frézka na nehty růžová sada pro domácí použití mini bruska na gelové akrylové i přírodní nehty minibruska na nehty je ideální pro úpravu. Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla. 1x uv lampa 36w v bílé nebo růžové barvě jedna vrstva se tvrdí 2 minuty 1x mini bruska 6w 1x jednofázový gel 5ml průhledný 1x base gel lak 6ml 1x top gel lak 6ml 3x barevný gel lak 5ml 1x cleaner čistič nehtů a výpotku 100ml 1x aceton odstraňovač gel.

Sada na gel lak i gelové nehty uv lampa a bruska sada obsahuje.

Regulace otáček 0 30 tis min. Min sada 3. K dobré práci s bruskou patří i kvalitní karbidové frézy ty jsou vhodné pro akrylové i gelové nehty. Allepaznokcie elektrická bruska na nehty nástavce f8945.

Elektrická bruska na gelové a akrylové nehty.

Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky. Obsahuje veškeré pomůcky pro mode. Skladem 5 ks záruka. Brusky a frézky na nehty vám pomohou lehce udržet tvar nehtů který vyžadujete.

Určitě byste ve svém kosmetickém kufříku měly mít brusku nebo frézku na gelové nehty.

Domáce ale aj profesionálne brúsky do salónov. Určitě byste ve svém kosmetickém kufříku měly mít brusku nebo frézku na gelové nehty. Elektrická bruska na gelové a akrylové nehty. Sada na gel lak i gelové nehty uv lampa a bruska sada obsahuje.

Domáce ale aj profesionálne brúsky do salónov.

Bruska na nehty je praktická hlavně pro nehtové studio. Vhodné na gélové a akrylové nechty.

Relate Post "Bruska Na Gelové Nehty"