Bruska Na Gelové Nehty

768x1024 px

Bruska Na Gelové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Bruska Na Gelové Nehty

Cestovní bruska na nehty frézky. Regulace otáček 0 30 tis min. Min sada 3.

Rating: 4.0

K dobré práci s bruskou patří i kvalitní karbidové frézy ty jsou vhodné pro akrylové i gelové nehty. Vhodné na gélové a akrylové nechty. Sada na gel lak i gelové nehty uv lampa a bruska sada obsahuje.

350 views
Detail Bruska Na Gelové Nehty
Tuesday 31st January 2023
Frézka se vyznačuje tichým a hladkým chodem.

Bruska na gelové nehty. Nemecké promed za super ceny. X nails mini bruska na nehty frézka na nehty růžová sada pro domácí použití mini bruska na gelové akrylové i přírodní nehty minibruska na nehty je ideální pro úpravu. Více šetrná depilace která vydrží připravte se na léto. Nabízíme brusky pro profesionální i domácí použití.

Fréza má plynulou regulaci otáček která se mění pomocí knoflíku.

Domáce ale aj profesionálne brúsky do salónov. Obsahuje veškeré pomůcky pro mode. Určitě byste ve svém kosmetickém kufříku měly mít brusku nebo frézku na gelové nehty. Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla.

Elektrická bruska na gelové a akrylové nehty.

Allepaznokcie elektrická bruska na nehty nástavce f8945. Tyto elektrické brusky na nehty vám usnadní vaši práci při modeláži nehtů ať už je budete používat doma či profesionálně v práci. Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty. Bruska na nehty je praktická hlavně pro nehtové studio.

Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru.

1x uv lampa 36w v bílé nebo růžové barvě jedna vrstva se tvrdí 2 minuty 1x mini bruska 6w 1x jednofázový gel 5ml průhledný 1x base gel lak 6ml 1x top gel lak 6ml 3x barevný gel lak 5ml 1x cleaner čistič nehtů a výpotku 100ml 1x aceton odstraňovač gel. Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky. Skladem 5 ks záruka. Všetko máme skladom a bez poštovného.

Sada na gelové nehty a akrylové nehty obsahuje kvalitní přípravky.

Brusky a frézky na nehty vám pomohou lehce udržet tvar nehtů který vyžadujete. Sada na gelové nehty a akrylové nehty obsahuje kvalitní přípravky. Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru. Elektrická bruska na gelové a akrylové nehty.

Brusky a frézky na nehty vám pomohou lehce udržet tvar nehtů který vyžadujete.

Fréza má plynulou regulaci otáček která se mění pomocí knoflíku. Frézka se vyznačuje tichým a hladkým chodem.

Relate Post "Bruska Na Gelové Nehty"