Bruska Na Gelové Nehty

768x1024 px

Bruska Na Gelové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Bruska Na Gelové Nehty

Brusky a frézky na nehty vám pomohou lehce udržet tvar nehtů který vyžadujete. Vhodné na gélové a akrylové nechty. Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky.

Rating: 4.0

Skladem 5 ks záruka. Elektrická bruska na gelové a akrylové nehty. Obsahuje veškeré pomůcky pro mode.

848 views
Detail Bruska Na Gelové Nehty
Tuesday 27th February 2024
Nabízíme brusky pro profesionální i domácí použití.

Bruska na gelové nehty. X nails mini bruska na nehty frézka na nehty růžová sada pro domácí použití mini bruska na gelové akrylové i přírodní nehty minibruska na nehty je ideální pro úpravu. Tyto elektrické brusky na nehty vám usnadní vaši práci při modeláži nehtů ať už je budete používat doma či profesionálně v práci. Regulace otáček 0 30 tis min. Všetko máme skladom a bez poštovného.

Nemecké promed za super ceny.

Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru. Bruska na nehty je praktická hlavně pro nehtové studio. Určitě byste ve svém kosmetickém kufříku měly mít brusku nebo frézku na gelové nehty. Allepaznokcie elektrická bruska na nehty nástavce f8945.

Sada na gelové nehty a akrylové nehty obsahuje kvalitní přípravky.

Frézka se vyznačuje tichým a hladkým chodem. Cestovní bruska na nehty frézky. K dobré práci s bruskou patří i kvalitní karbidové frézy ty jsou vhodné pro akrylové i gelové nehty. Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla.

Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty.

Fréza má plynulou regulaci otáček která se mění pomocí knoflíku. Sada na gel lak i gelové nehty uv lampa a bruska sada obsahuje. 1x uv lampa 36w v bílé nebo růžové barvě jedna vrstva se tvrdí 2 minuty 1x mini bruska 6w 1x jednofázový gel 5ml průhledný 1x base gel lak 6ml 1x top gel lak 6ml 3x barevný gel lak 5ml 1x cleaner čistič nehtů a výpotku 100ml 1x aceton odstraňovač gel. Více šetrná depilace která vydrží připravte se na léto.

Min sada 3.

Domáce ale aj profesionálne brúsky do salónov. Min sada 3. Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty. Sada na gelové nehty a akrylové nehty obsahuje kvalitní přípravky.

Domáce ale aj profesionálne brúsky do salónov.

Nemecké promed za super ceny. Nabízíme brusky pro profesionální i domácí použití.

Relate Post "Bruska Na Gelové Nehty"