Bruska Na Nehty Profi

900x900 px

Bruska Na Nehty Profi Reviewed by admin on . This Is Article About Bruska Na Nehty Profi

Přístroje na pedikúru hadewe mají několik patentových řešení např. Bruska na nehty proxxon slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. Nabizíme vše pro obory pedikúra a podologie a od předních světových výrobců za nejlepší ceny na trhu.

Rating: 4.0

Levý a pravý směr 5ks vyměnitelných fréz které pasují do téměř všech. Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky. Gelové nehty umělé nehty na modeláž nehtů make up dekorativní kosmetika a další sortiment pro úpravu nehtů za příznivé ceny nabízí eshop nehtyprofi cz.

845 views
Detail Bruska Na Nehty Profi
Thursday 29th February 2024
Jsme největší specializovaný obchod na pedikúru.

Bruska na nehty profi. Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla. Vhodná pro úpravu přírodních gelových nebo akrylových nehtů. Pořádáme odborné kurzy semináře a mistrovství čr profesionálních pedikéru. Elektrická bruska na nehty jenifer profi 5618 je vhodná pro profesionální i domácí použití na manikúru i pedikúru.

1 314 kč bez dph 1 590 kč kód.

Bruska na nehty vám stoprocentně zpříjemní vaši práci a ušetří vám čas. Rozhodně doporučujeme brusky které jsou tiché aby vás nerušily a vy tak mohla komunikovat s dalšími osobami zákaznicemi také doporučujeme brusku která nevibruje díky tomu ulehčíte svým dlaním. Síťový zdroj proxxon micromot ng 2 e s regulací otáček. Regulace otáček 0 30 tis min.

Uložení motoru v gumovém pouzdře které výrazně snižuje vibrace rychlý upínací knoflík fréz atd jsou velmi spolehlivé a nenáročné na údržbu a proto můžeme nabídnou záruku 24 měsíců a nikoliv pouze 12 měsíců velký sací výkon plnohodnotný servis za rozumnou cenu zapůjčení.

Regulace otáček nastavitelná v rozsahu do 30000 otáček za minutu. Dewalt dwe4157 úhlová bruska 900 w kotouč 125 mm plynulý rozběh. 1 710 k. Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty.

Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru.

Přístroje na pedikúru a kompletní vybavení na profi pedikúru a domácí pedikúru. Je důležité ujasnit si jaké budou vaše požadavky. Bosch gws 9 125 s úhlová bruska 900 w. Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru.

Bosch gws 9 125 s úhlová bruska 900 w.

Uložení motoru v gumovém pouzdře které výrazně snižuje vibrace rychlý upínací knoflík fréz atd jsou velmi spolehlivé a nenáročné na údržbu a proto můžeme nabídnou záruku 24 měsíců a nikoliv pouze 12 měsíců velký sací výkon plnohodnotný servis za rozumnou cenu zapůjčení. 1 314 kč bez dph 1 590 kč kód. Jsme největší specializovaný obchod na pedikúru.

Relate Post "Bruska Na Nehty Profi"