Bruska Nehty

900x900 px

Bruska Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Bruska Nehty

Základním prvkem ze kterého se bruska na nehty skládá je povrch který se stará právě o broušení. Levý a pravý směr 5ks vyměnitelných fréz které pasují do téměř všech. Beautylushh 8945 bruska na nehty s nástavci xl.

Rating: 4.0

Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla. Ten je nutné vybírat podle toho k jakému účelu má bruska na nehty primárně sloužit. Je důležité ujasnit si jaké budou vaše požadavky.

372 views
Detail Bruska Nehty
Wednesday 29th May 2024
125 g plně profesionální velmi kvalitní bruska.

Bruska nehty. Bruska na modeláž nehtů. S pomocí brusky na nehty můžete upravovat nejen tvar a povrch samotných nehtů ale také obrušovat mozoly či ztvrdlou kůži. Je vybavena regulátorem otáček změnou rychlosti otáčení v rozmezí 3 až 20 tis. Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky.

Bruska adelle bez frézy počet otáček.

Rozhodně doporučujeme brusky které jsou tiché aby vás nerušily a vy tak mohla komunikovat s dalšími osobami zákaznicemi také doporučujeme brusku která nevibruje díky tomu ulehčíte svým dlaním. Profesionální bruska na nehty jd 700 s příslušenstvím má velmi pěkný vzhled a moderní design. Bruska na nehty jd 700 slouží k rychlé pohodlné a bezpečné úpravě nehtů přírodních gelových akrylových ať už jde o manikúru či pedikúru. Rychloupínací hlava pro snadnou výměnu brousku komfortní ovládání s mikrospínači.

Regulace otáček 0 30 tis min.

Síťový zdroj proxxon micromot ng 2 e s regulací otáček. Bruska na nehty vám stoprocentně zpříjemní vaši práci a ušetří vám čas. Bruska na nehty proxxon slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru.

1 314 kč bez dph 1 590 kč kód.

Možnost ruční regulace otáček možnost změny směru otáčení vhodné pro praváky a leváky. Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty. Bruska na nehty jd 700. Je jedním z nejlepších modelů na našem trhu.

Nastavení otáček brusky umožňuje zvolit vhodnou rychlost pro leštění broušení zabru.

Nastavení otáček brusky umožňuje zvolit vhodnou rychlost pro leštění broušení zabru. 1 314 kč bez dph 1 590 kč kód. Regulace otáček 0 30 tis min. Bruska adelle bez frézy počet otáček.

Je jedním z nejlepších modelů na našem trhu.

125 g plně profesionální velmi kvalitní bruska.

Relate Post "Bruska Nehty"