Bruska Nehty

900x900 px

Bruska Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Bruska Nehty

Profesionální bruska na nehty jd 700 s příslušenstvím má velmi pěkný vzhled a moderní design. S pomocí brusky na nehty můžete upravovat nejen tvar a povrch samotných nehtů ale také obrušovat mozoly či ztvrdlou kůži. Bruska na nehty jd 700 slouží k rychlé pohodlné a bezpečné úpravě nehtů přírodních gelových akrylových ať už jde o manikúru či pedikúru.

Rating: 4.0

Síťový zdroj proxxon micromot ng 2 e s regulací otáček. Bruska na modeláž nehtů. Nastavení otáček brusky umožňuje zvolit vhodnou rychlost pro leštění broušení zabru.

153 views
Detail Bruska Nehty
Monday 27th September 2021
Bruska adelle bez frézy počet otáček.

Bruska nehty. Regulace otáček 0 30 tis min. Beautylushh 8945 bruska na nehty s nástavci xl. Bruska na nehty proxxon slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. Bruska na nehty jd 700.

Je jedním z nejlepších modelů na našem trhu.

Rychloupínací hlava pro snadnou výměnu brousku komfortní ovládání s mikrospínači. Je vybavena regulátorem otáček změnou rychlosti otáčení v rozmezí 3 až 20 tis. Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru. Je důležité ujasnit si jaké budou vaše požadavky.

Bruska na nehty vám stoprocentně zpříjemní vaši práci a ušetří vám čas.

125 g plně profesionální velmi kvalitní bruska. Rozhodně doporučujeme brusky které jsou tiché aby vás nerušily a vy tak mohla komunikovat s dalšími osobami zákaznicemi také doporučujeme brusku která nevibruje díky tomu ulehčíte svým dlaním. Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla. Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty.

Možnost ruční regulace otáček možnost změny směru otáčení vhodné pro praváky a leváky.

1 314 kč bez dph 1 590 kč kód. Základním prvkem ze kterého se bruska na nehty skládá je povrch který se stará právě o broušení. Ten je nutné vybírat podle toho k jakému účelu má bruska na nehty primárně sloužit. Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky.

Levý a pravý směr 5ks vyměnitelných fréz které pasují do téměř všech.

Levý a pravý směr 5ks vyměnitelných fréz které pasují do téměř všech. Možnost ruční regulace otáček možnost změny směru otáčení vhodné pro praváky a leváky. Bruska na nehty vám stoprocentně zpříjemní vaši práci a ušetří vám čas. Je jedním z nejlepších modelů na našem trhu.

Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky.

Bruska adelle bez frézy počet otáček.

Relate Post "Bruska Nehty"