Bruska Nehty

900x900 px

Bruska Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Bruska Nehty

Profesionální bruska na nehty jd 700 s příslušenstvím má velmi pěkný vzhled a moderní design. Je důležité ujasnit si jaké budou vaše požadavky. Bruska na nehty vám stoprocentně zpříjemní vaši práci a ušetří vám čas.

Rating: 4.0

Nastavení otáček brusky umožňuje zvolit vhodnou rychlost pro leštění broušení zabru. 125 g plně profesionální velmi kvalitní bruska. Beautylushh 8945 bruska na nehty s nástavci xl.

234 views
Detail Bruska Nehty
Wednesday 3rd March 2021
Síťový zdroj proxxon micromot ng 2 e s regulací otáček.

Bruska nehty. Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla. Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru. Základním prvkem ze kterého se bruska na nehty skládá je povrch který se stará právě o broušení. 1 314 kč bez dph 1 590 kč kód.

Bruska na nehty jd 700.

Bruska na nehty proxxon slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky. Ten je nutné vybírat podle toho k jakému účelu má bruska na nehty primárně sloužit. Levý a pravý směr 5ks vyměnitelných fréz které pasují do téměř všech.

Je jedním z nejlepších modelů na našem trhu.

Bruska adelle bez frézy počet otáček. Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty. Bruska na modeláž nehtů. Rychloupínací hlava pro snadnou výměnu brousku komfortní ovládání s mikrospínači.

Bruska na nehty jd 700 slouží k rychlé pohodlné a bezpečné úpravě nehtů přírodních gelových akrylových ať už jde o manikúru či pedikúru.

Je vybavena regulátorem otáček změnou rychlosti otáčení v rozmezí 3 až 20 tis. S pomocí brusky na nehty můžete upravovat nejen tvar a povrch samotných nehtů ale také obrušovat mozoly či ztvrdlou kůži. Regulace otáček 0 30 tis min. Možnost ruční regulace otáček možnost změny směru otáčení vhodné pro praváky a leváky.

Rozhodně doporučujeme brusky které jsou tiché aby vás nerušily a vy tak mohla komunikovat s dalšími osobami zákaznicemi také doporučujeme brusku která nevibruje díky tomu ulehčíte svým dlaním.

Rozhodně doporučujeme brusky které jsou tiché aby vás nerušily a vy tak mohla komunikovat s dalšími osobami zákaznicemi také doporučujeme brusku která nevibruje díky tomu ulehčíte svým dlaním. Bruska na nehty jd 700 slouží k rychlé pohodlné a bezpečné úpravě nehtů přírodních gelových akrylových ať už jde o manikúru či pedikúru. Je jedním z nejlepších modelů na našem trhu. Bruska na nehty jd 700.

Možnost ruční regulace otáček možnost změny směru otáčení vhodné pro praváky a leváky.

Síťový zdroj proxxon micromot ng 2 e s regulací otáček.

Relate Post "Bruska Nehty"