Canespor Sada Na Nehty

1000x1000 px

Canespor Sada Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Canespor Sada Na Nehty

Canespor 1xdenně sada na nehty je nažloutlá homogenní mast v hliníkové tubě s vnitřní ochrannou vrstvou s pe šroubovacím uzávěrem. Obsahují léčivou látku bifonazol. Canespor 1x denně je lék k zevnímu užití.

Rating: 4.0

Canesten krém je volně prodejný léčivý přípravek k vnějšímu použití obsahuje léčivou látku clotrimazol. Canespor 1x denně sada na nehty je určena pro dospělé dospívající a děti od 3 let. Co je přípravek canespor 1x denně sada na nehty a k čemu se používá léčivá látka přípravku canespor 1x denně sada na nehty je bifonazol což je lokální antimykotikum se širokým spektrem účinku na kožní infekce vyvolané kvasinkami plísněmi a jinými houbami.

712 views
Detail Canespor Sada Na Nehty
Friday 9th June 2023
Canespor příbalový leták canespor 1x denně sada na nehty 10mg g 400mg g mast 10g sada od výrobce bayer je registrovaný léčivý přípravek.

Canespor sada na nehty. Vždy používajte tento liek presne tak ako je to uvedené v tejto informácii alebo ako vám povedal váš lekár alebo. Canespor 1x denně sada na nehty rady a pokyny pro pacienty trpící nehtovou plísní. Vodovzdorné náplasti na zalepení ošetřeného nehtu. Jak přípravek canespor 1x denně sada na nehty vypadá a co obsahuje toto balení.

škrabka na nehty sloužící k odstranění změklé nehtové ploténky.

Způsob léčby přípravkem canespor 1x denně sada na nehty je komfortní protože se mast aplikuje pouze jedenkrát denně. Canespor 1x denně krém canespor 1x denně roztok a canespor 1x denně sada na nehty jsou volně prodejné léčivé přípravky k vnějšímu použití. Canespor sada na nehty obsahuje změkčující krém s bifonazolem a ureou škrabku a speciální náplasti. Před použitím si přečtěte příbalový leták.

Dále balení obsahuje 15 vodovzdorných náplastí v zataveném plastovém sáčku škrabku na nehty.

Mast proti plísním způsobující odloupnutí poškozeného nehtu. Canespor 1x denně sada na nehty se používá k léčbě plísňových onemocnění nehtů na rukou i na nohou včetně bezbolestného odstranění nehtů. Bezpečnost a kvalita léčiv. Sada je určená k ošetření mykózy nehtů.

Canespor 1x denně sada na nehty nabízí pacientovi kompletní balení kde je vše potřebné pro léčbu nehtové mykózy.

Canespor 1x denně sada na nehty obsahuje. Písomná informácia pre používateľa canespor sada na nechty 10 mg g 400 mg g dermálna masť bifonazol močovina pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu predtým ako začnete používať tento liek pretože obsahuje pre vás dôležité informácie. Slouží k šetrnému a bezbolestnému odstranění částí nehtů zasažených mykózou. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták který najdete na odkaze níže.

Obsahuje 10 g masti včetně dávkovače 15 vodotěsných náplastí a škrabku na nehty.

Obsahuje 10 g masti včetně dávkovače 15 vodotěsných náplastí a škrabku na nehty. Canespor 1x denně sada na nehty nabízí pacientovi kompletní balení kde je vše potřebné pro léčbu nehtové mykózy. Dále balení obsahuje 15 vodovzdorných náplastí v zataveném plastovém sáčku škrabku na nehty. škrabka na nehty sloužící k odstranění změklé nehtové ploténky.

Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták který najdete na odkaze níže.

Canespor příbalový leták canespor 1x denně sada na nehty 10mg g 400mg g mast 10g sada od výrobce bayer je registrovaný léčivý přípravek.

Relate Post "Canespor Sada Na Nehty"