Canespor Sada Na Nehty

1000x1000 px

Canespor Sada Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Canespor Sada Na Nehty

Jak přípravek canespor 1x denně sada na nehty vypadá a co obsahuje toto balení. Canespor 1x denně je lék k zevnímu užití. Vždy používajte tento liek presne tak ako je to uvedené v tejto informácii alebo ako vám povedal váš lekár alebo.

Rating: 4.0

Sada je určená k ošetření mykózy nehtů. Slouží k šetrnému a bezbolestnému odstranění částí nehtů zasažených mykózou. Canespor 1x denně sada na nehty rady a pokyny pro pacienty trpící nehtovou plísní.

967 views
Detail Canespor Sada Na Nehty
Monday 2nd October 2023
Obsahují léčivou látku bifonazol.

Canespor sada na nehty. Canespor sada na nehty obsahuje změkčující krém s bifonazolem a ureou škrabku a speciální náplasti. Canespor 1x denně sada na nehty je určena pro dospělé dospívající a děti od 3 let. škrabka na nehty sloužící k odstranění změklé nehtové ploténky. Vodovzdorné náplasti na zalepení ošetřeného nehtu.

Canespor 1x denně sada na nehty obsahuje.

Písomná informácia pre používateľa canespor sada na nechty 10 mg g 400 mg g dermálna masť bifonazol močovina pozorne si prečítajte celú písomnú informáciu predtým ako začnete používať tento liek pretože obsahuje pre vás dôležité informácie. Způsob léčby přípravkem canespor 1x denně sada na nehty je komfortní protože se mast aplikuje pouze jedenkrát denně. Co je přípravek canespor 1x denně sada na nehty a k čemu se používá léčivá látka přípravku canespor 1x denně sada na nehty je bifonazol což je lokální antimykotikum se širokým spektrem účinku na kožní infekce vyvolané kvasinkami plísněmi a jinými houbami. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták který najdete na odkaze níže.

Dále balení obsahuje 15 vodovzdorných náplastí v zataveném plastovém sáčku škrabku na nehty.

Canespor příbalový leták canespor 1x denně sada na nehty 10mg g 400mg g mast 10g sada od výrobce bayer je registrovaný léčivý přípravek. Canesten krém je volně prodejný léčivý přípravek k vnějšímu použití obsahuje léčivou látku clotrimazol. Canespor 1x denně sada na nehty nabízí pacientovi kompletní balení kde je vše potřebné pro léčbu nehtové mykózy. Bezpečnost a kvalita léčiv.

Canespor 1x denně sada na nehty se používá k léčbě plísňových onemocnění nehtů na rukou i na nohou včetně bezbolestného odstranění nehtů.

Canespor 1x denně krém canespor 1x denně roztok a canespor 1x denně sada na nehty jsou volně prodejné léčivé přípravky k vnějšímu použití. Mast proti plísním způsobující odloupnutí poškozeného nehtu. Canespor 1xdenně sada na nehty je nažloutlá homogenní mast v hliníkové tubě s vnitřní ochrannou vrstvou s pe šroubovacím uzávěrem. Obsahuje 10 g masti včetně dávkovače 15 vodotěsných náplastí a škrabku na nehty.

Před použitím si přečtěte příbalový leták.

Před použitím si přečtěte příbalový leták. Canespor 1x denně sada na nehty se používá k léčbě plísňových onemocnění nehtů na rukou i na nohou včetně bezbolestného odstranění nehtů. Dále balení obsahuje 15 vodovzdorných náplastí v zataveném plastovém sáčku škrabku na nehty. Canespor 1x denně sada na nehty obsahuje.

Obsahuje 10 g masti včetně dávkovače 15 vodotěsných náplastí a škrabku na nehty.

Obsahují léčivou látku bifonazol.

Relate Post "Canespor Sada Na Nehty"