Catrice Lak Na Nehty

899x1600 px

Catrice Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Catrice Lak Na Nehty

Catrice lak na nehty iconails 80 pouze na kupkosmetiku cz specializovaný e shop s tradicí již od roku 2011 široká nabídka zboží vyzkoušené produkty zboží v akci. Lak na nehty more than nude čti více. Catrice pure 10 ml laky na nehty pro ženy lak na nehty catrice pure vám během pár chvil zajistí krásné a upravené nehty vlastnosti zajišťuje vysoký leskudržuje nehty zdravé a.

Rating: 4.0

Inovativní technologie gloss seal rtm spolu s shock shiled komplexem nehty překryje odolnou vrstvou která zabrání štěpení laku a dodá vysoký lesk. Lak na nehty catrice odstín. 100 100 perfektní 1 recenze.

682 views
Detail Catrice Lak Na Nehty
Friday 8th December 2023
Voda alkohol a shellac.

Catrice lak na nehty. Tento lak vyniká svým dlouhotrvajícím složením a nehtům poskytne gelový finish a lesk až po 7 dnů. To je lak na nehty catrice iconails. Catrice pure 10 ml laky na nehty pro ženy lak na nehty catrice pure vám během pár chvil zajistí krásné a upravené nehty vlastnosti zajišťuje vysoký leskudržuje nehty zdravé a. Lak na nehty pure.

Podkladový lak natural base obsahuje 99 přírodních složek skládá se jen ze tří ingrediencí.

Pokud toužíte po jemném nádechu barvy tak zkuste laky na nehty pure v jemných odstínech a se složením z více než 70 přírodních složek včetně oleje z granátového jablka. Podkladový lak natural base obsahuje 99 přírodních složek skládá se jen ze tří ingrediencí. Voda alkohol a shellac.

Relate Post "Catrice Lak Na Nehty"