Dm Nalepovací Nehty

1720x715 px

Dm Nalepovací Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Dm Nalepovací Nehty

Nalepovací nehty new salon square 40 ks 8595069703136 29128 nice 59 90 ostatní zákazníci také koupili. Umělé nalepovací nehty s holografickým efektem 5 variant. Nehty jsem si normálně koupila u vietnamců jasně ale moc nevydržely což to je pravda a lepila to vteřiňákem a po uschnutí jsem to normálka lákla.

Rating: 4.0

Listujte a vybírejte si rozmanité varianty pro originální modeláž nehtů. Jednoduché a výrazné zdobení nehtů 3d nálepkami na nehty je hitem. Nálepky na nehty a šablony na zdobení nehtů.

371 views
Detail Dm Nalepovací Nehty
Tuesday 3rd August 2021
Já jsem si umělý nalepovala nedávno.

Dm nalepovací nehty. Prodejní cena 49 k č. Nehty musejí být suché a očištěné od mastnoty. Umělé nalepovací nehty active tips 40 v bílé barvě. Umělé nehty se kterými můžete vytvořit i vlastní vzhled.

40 ks 1 50 kč za 1 ks 0.

Maminka i babičky. Jednoduše je aplikujte přelakujte nebo přelepte nálepkami. Diva nice nalepovací umělé nehty bílé active tips 40. Diva nice cosmetics nalepovací umělé nehty tělové 12 tips 20.

Diva nice.

Umělé průhledné nehty 500 kus ů. Víte rodiče mají vždycky pravdu. Ale bála jsem se sundavání ale dyž jsem to namočila do teplý vody tk to šlo fakt bezbolestně a dobře. Doprava zdarma při nákupu od 1290 kč vrácení zdarma v prodejně dm sbírání dm active beauty bod.

Přírodní růžová ve tvaru mandle či klasický tvar trendy bílé.

Nice nalepovací nehty new salon square 40 ks. Jen to byl děsnej nezvyk a nic se s tim nedalo dělat musela jsem si je zkrátit. Holografické sváteční černobílé nebo tématické nálepky na nehty a zajímavé šablony na francouzskou manikúru. Balení obsahuje umělé nehty a nálepky návod k použití.

Balení obsahuje umělé nehty a nálepky návod k použití.

Přírodní růžová ve tvaru mandle či klasický tvar trendy bílé. Diva nice. 40 ks 1 50 kč za 1 ks 0. Já jsem si umělý nalepovala nedávno.

Relate Post "Dm Nalepovací Nehty"