Dm Nalepovací Nehty

1720x715 px

Dm Nalepovací Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Dm Nalepovací Nehty

Nalepovací nehty new salon square 40 ks 8595069703136 29128 nice 59 90 ostatní zákazníci také koupili. Balení obsahuje umělé nehty a nálepky návod k použití. Maminka i babičky.

Rating: 4.0

Nice nalepovací nehty new salon square 40 ks. Umělé nalepovací nehty active tips 40 v bílé barvě. Nálepky na nehty a šablony na zdobení nehtů.

289 views
Detail Dm Nalepovací Nehty
Monday 27th June 2022
Jednoduše je aplikujte přelakujte nebo přelepte nálepkami.

Dm nalepovací nehty. Jednoduché a výrazné zdobení nehtů 3d nálepkami na nehty je hitem. Víte rodiče mají vždycky pravdu. Diva nice nalepovací umělé nehty bílé active tips 40. Jen to byl děsnej nezvyk a nic se s tim nedalo dělat musela jsem si je zkrátit.

Nehty musejí být suché a očištěné od mastnoty.

Umělé nalepovací nehty s holografickým efektem 5 variant. Listujte a vybírejte si rozmanité varianty pro originální modeláž nehtů. Diva nice. Ale bála jsem se sundavání ale dyž jsem to namočila do teplý vody tk to šlo fakt bezbolestně a dobře.

Já jsem si umělý nalepovala nedávno.

Přírodní růžová ve tvaru mandle či klasický tvar trendy bílé. Diva nice cosmetics nalepovací umělé nehty tělové 12 tips 20. Umělé nehty se kterými můžete vytvořit i vlastní vzhled. Prodejní cena 49 k č.

40 ks 1 50 kč za 1 ks 0.

Doprava zdarma při nákupu od 1290 kč vrácení zdarma v prodejně dm sbírání dm active beauty bod. Holografické sváteční černobílé nebo tématické nálepky na nehty a zajímavé šablony na francouzskou manikúru. Umělé průhledné nehty 500 kus ů. Nehty jsem si normálně koupila u vietnamců jasně ale moc nevydržely což to je pravda a lepila to vteřiňákem a po uschnutí jsem to normálka lákla.

Nehty jsem si normálně koupila u vietnamců jasně ale moc nevydržely což to je pravda a lepila to vteřiňákem a po uschnutí jsem to normálka lákla.

40 ks 1 50 kč za 1 ks 0. Já jsem si umělý nalepovala nedávno. Nehty musejí být suché a očištěné od mastnoty. Jednoduše je aplikujte přelakujte nebo přelepte nálepkami.

Relate Post "Dm Nalepovací Nehty"