Duhové Gelové Nehty

933x960 px

Duhové Gelové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Duhové Gelové Nehty

Upravené nehty nejsou jen nudnou nutností ale i záležitostí módy a sebevyjádření. Doporučujeme zafixovat řídkým leskem. Dopřejte si kvalitní produkty na nehty za výprodejové ceny.

Rating: 4.0

Nádherné duhové zirkonové kamínky 01 s průměrem 2 mm se používají na zdobení nehtů při gelové nebo akrylové metodě. Vím že barvy nejsou přesně duhové jen mě to duhu připomínalo proto duhové nehty. Balení obsahuje 200 ks kamínků.

940 views
Detail Duhové Gelové Nehty
Friday 16th April 2021
Baleno v sáčku 180 200ks.

Duhové gelové nehty. A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely. Upravené gelové nehty jsou trendem současnosti. Zirkony na zdobení nehtů čiré s duhovými odlesky. Nail art zdobení na nehty duhové nitky.

červený avon nailwear pro make my day oranžový miss.

Tato obsáhlá kategorie vám poskytne dostatečný prostor pro vaše jedinečné kreativní nápady každá si v ní najde totiž to své. Mohou se používat i na přírodní nehty stačí je přelakovat průsvitným lakem či top coat. Vše pro nehty za akční ceny. Nehty a gelové nehty jsou v české republice velmi oblíbené nove mesto nad vahom nehty a skřípnutý nehet zajímá stále více lidí a proto vám přinášíme tyto důležité informace i o duhové nehty a mesice nehtove studio.

V našej ponuke sa nachádza.

Nálepky na nehty duhové. Gélové nechty a akrylové nechty to je tvoj nechty eshop sk ponúkame vám široký sortiment tovaru pre gélové nechty a akrylové nechty. Sada na gélové nechty akrylové nechty umelé nechty uv lampa brúska na nechty airbrush laky na nechty japonská manikúra ozdoby na nechty všetko pre nail art. Naleznete zde mimo jiné produkty v akci 1 1 zdarma slevy až 50 na uv gely akryl gel laky a další pomůcky pro gelové nehty.

Akrylové kamínky jsou skvělou a originální ozdobou pro gelové i akrylové nehty snadno se používají.

Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují. Sady na gelové nehty sady na gel lak one step gel lak sady na nehty třífázové gellak sady na nehty sady na polygel laky na nehty x nails aquarelle line x nails color line 9 ml x nails color line 15 ml. Zirkony usazujte do gelu polygelu akrylu. Více info odstíny laků na nehty.

Prosím použijte minimálně 3 znaky.

Prosím použijte minimálně 3 znaky. Akrylové kamínky jsou skvělou a originální ozdobou pro gelové i akrylové nehty snadno se používají. V našej ponuke sa nachádza. červený avon nailwear pro make my day oranžový miss.

Více info odstíny laků na nehty.

Baleno v sáčku 180 200ks.

Relate Post "Duhové Gelové Nehty"