Duhové Nehty

1334x750 px

Duhové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Duhové Nehty

Na nehty se v současné době pohlíží spíše jako na krásný módní doplněk. Ano nabízíme vám širokou škálu laků na nehty které můžete využít při modeláži gelových akrylových nebo přírodních nehtů na výběr máte z pestrých barev laků na nehty ať už plánujete jakoukoli vynikající kombinaci pro vaše nehty. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů.

Rating: 4.0

Nehty jsou rohovinové ploténky chránící poslední články prstů. Duhové nehty trendy nehty. Nehty na rukou rostou rychlostí.

884 views
Detail Duhové Nehty
Thursday 30th November 2023
Nálepky na nehty duhové.

Duhové nehty. Ale mají také jednu velkou výhodu už se nemusíte rozhodovat jakou barvu laku zvolíte můžete si vybrat rovnou všechny najednou. Mohou se používat i na přírodní nehty stačí je přelakovat průsvitným lakem či top coat. Koupit x nails holografické duhové nitky na. Vytvořit si takovou manikúru doma je téměř nemožné takže bude nutné navštívit salón.

Nehet je růžově zbarven a u jeho kořene se nachází bílá hmota ve tvaru jakéhosi půlměsíčku.

Nádherné duhové zirkonové kamínky 01 s průměrem 2 mm se používají na zdobení nehtů při gelové nebo akrylové metodě. Jako se pánové dokáží chlubit lakem na svých autech i vy se můžete pochlubit a zazářit lakem a to lakem na nehty. Nakoupíte nechtovyraj sk dej svým nehtům co potřebují. Můžete vzít modrou fialovou a růžovou a na každém nehtu vykouzlit duhu.

Balení obsahuje 200 ks kamínků.

Běžná cena 25 kč 19 kč 16 kč bez dph 19 kč 16 kč bez dph skladem ks. Prosím použijte minimálně 3 znaky. Duhové nehty budou totiž na jaře i v létě největším trendem. Duhove nehty najdete a porovnáte na srovnanicen cz.

Ozdobte si nehty dle své fantazie.

Nově přehlednější a rychlejší. Sada na nehty duhové nehty sada netoxických laků na nehty a duhových folií ke zkrášlování nehtů. Třpytivé nehty které nikdo nepřehlédne. Můžete vzít odstíny žluté a zelené a poskládat na každý prst jednu.

X nails holografické duhové nitky na nehty metalické tmavě modré.

Můžete si dát práci s ombre kdy se jeden odstín přelévá do druhého. X nails holografické duhové nitky na nehty metalické tmavě modré. Ozdobte si nehty dle své fantazie. Balení obsahuje 200 ks kamínků.

Můžete si dát práci s ombre kdy se jeden odstín přelévá do druhého.

Nehet je růžově zbarven a u jeho kořene se nachází bílá hmota ve tvaru jakéhosi půlměsíčku. Nálepky na nehty duhové.

Relate Post "Duhové Nehty"