Elektrická Bruska Na Nehty

768x1024 px

Elektrická Bruska Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Elektrická Bruska Na Nehty

Elektrická bruska na nehty uživatelská příručka vážená zákaznice děkujeme vám za zakoupení našeho produktu. Slúži na pilovanie gélu pri dolievke zatláčanie kožtičky vybrúsenie spodnej strany nechtov a jemnú pedikúru. Elektrická brúska na nechty je vhodná na profesionálne i domáce používanie.

Rating: 4.0

Zaujme její ergonomický tvar stejně jako praktické osvětlení které zlepšuje použití na tom pravém místě. Regulace otáček 0 30 tis min. Brúska na nechty beautylushh no 8942 je elektrická brúska na nechty vhodná na profesionálne i domáce používanie na manikúru aj pedikúru.

971 views
Detail Elektrická Bruska Na Nehty
Friday 23rd February 2024
1 314 kč bez dph 1 590 kč kód.

Elektrická bruska na nehty. Bruska na nehty proxxon slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. U nás nájdete vyše 15 400 000 produktov a 10 900 internetových obchodov. S touto lehkou víceúčelovou přenosnou mini bruskou na nehty můžete nyní provádět většinu profesionálních manikúrních postupů v pohodlí domova. Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky.

Levý a pravý směr.

Elektrická brúska na nechty skracuje čas pilovania o polovicu v porovnaní s pilníkom. Základem je hlavice. Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty. Je možné ju ovládať ručne alebo nohou.

Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru.

Fréza na nechty s mini frézami mercedes2000 sina brúska na nechty jmd 101. Síťový zdroj proxxon micromot ng 2 e s regulací otáček. Elektrická bruska na paty s adaptérem eta rollo 1348 je určená na suchou zrohovatělou ale i odumřelou kůži. Bruska na nechty jd.

O heureke o heureke.

Nyní můžete pilovat tvarovat vyřezávat. Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla. Plynule regulovateľná rýchlosť jednoduchá výmena nástrojov antivibračný systém. O heureke o heureke.

Plynule regulovateľná rýchlosť jednoduchá výmena nástrojov antivibračný systém.

Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru. Levý a pravý směr. 1 314 kč bez dph 1 590 kč kód.

Relate Post "Elektrická Bruska Na Nehty"