Elektrická Bruska Na Nehty

768x1024 px

Elektrická Bruska Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Elektrická Bruska Na Nehty

Bruska na nechty jd. Fréza na nechty s mini frézami mercedes2000 sina brúska na nechty jmd 101. Bruska na nehty proxxon slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů.

Rating: 4.0

Nyní můžete pilovat tvarovat vyřezávat. Elektrická bruska na nehty uživatelská příručka vážená zákaznice děkujeme vám za zakoupení našeho produktu. U nás nájdete vyše 15 400 000 produktov a 10 900 internetových obchodov.

909 views
Detail Elektrická Bruska Na Nehty
Saturday 1st April 2023
Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru.

Elektrická bruska na nehty. O heureke o heureke. Brúska na nechty beautylushh no 8942 je elektrická brúska na nechty vhodná na profesionálne i domáce používanie na manikúru aj pedikúru. Elektrická brúska na nechty je vhodná na profesionálne i domáce používanie. Slúži na pilovanie gélu pri dolievke zatláčanie kožtičky vybrúsenie spodnej strany nechtov a jemnú pedikúru.

Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty.

Síťový zdroj proxxon micromot ng 2 e s regulací otáček. Levý a pravý směr. Je možné ju ovládať ručne alebo nohou. Elektrická bruska na paty s adaptérem eta rollo 1348 je určená na suchou zrohovatělou ale i odumřelou kůži.

Regulace otáček 0 30 tis min.

S touto lehkou víceúčelovou přenosnou mini bruskou na nehty můžete nyní provádět většinu profesionálních manikúrních postupů v pohodlí domova. Zajímat vás jistě bude i hlučnost přístroje ideálně by měl mít velmi tichý provoz abyste mohla se zákaznicí konverzovat a práce vám tak rychleji utekla. 1 314 kč bez dph 1 590 kč kód. Co takhle frézka bruska na nehty která nevibruje nezpůsobí vám únavu dlaně a perfektně padne do ruky.

Základem je hlavice.

Plynule regulovateľná rýchlosť jednoduchá výmena nástrojov antivibračný systém. Elektrická brúska na nechty skracuje čas pilovania o polovicu v porovnaní s pilníkom. Zaujme její ergonomický tvar stejně jako praktické osvětlení které zlepšuje použití na tom pravém místě. Základem je hlavice.

Zaujme její ergonomický tvar stejně jako praktické osvětlení které zlepšuje použití na tom pravém místě.

Regulace otáček 0 30 tis min. Profesionální brusky na nehty bruska na gelové nehty bruska na akrylové nehty nebo bruska na domácí použití příslušenství k bruskám profesionální frézky na nehty z tvrdokovu náhradní brusné kotoučky a leštičky na nehty. Bruska na nehty jd 700 profesionální bruska na manikúru i pedikúru.

Relate Post "Elektrická Bruska Na Nehty"