Finish Gel Na Nehty

1080x1080 px

Finish Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Finish Gel Na Nehty

Každá modeláž nehtů pomocí uv gelu se neobejde bez finish uv gelu. Finish uv gely zafixují vaše umělecké dílo. Jsou jiné než klasické uv gely protože fungují jako krycí prvek který dlouhodobě chrání barevný gel i ozdoby.

Rating: 4.0

čirý výpotkový pružný odolný matný gel. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Nehty jako z pohádky.

581 views
Detail Finish Gel Na Nehty
Monday 29th May 2023
Vlastnosti finish matt me gelu.

Finish gel na nehty. Finish matt me je výpotkový zmatní po setření výpotku pružný a nepraská. Lze použít na gelové nehty akryl gel lak i polygel je univerzální. Rychlý průvodce různými typy pilníků na nehty ve kterém najdete shrnuto co vše by. Běžná cena 289 kč 249 kč 206 kč bez dph 249 kč 206 kč bez.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

Umělé nehty dekorativní kosmetika uv gel lak na nehty gel na nehty manikůra péče o nehty gelové nehty nails art otevřít menu po st 8 30 17 00 ut čt pá 7 30 16 00. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Pro trendy matné nehty. Uv gel lak je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností uv gelu.

Gel lak se nanáší štětečkem jako lak v jedné nebo dvou vrstvách každá vrstva se vytvrzuje v uv lampě 2 3 minuty.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Lesk na nechty finish gél zapečaťovací gél vrchný gél top shine gel top coat lesk na nechty a mnoho iných názvou majú gély z tejto kategórie. Je skvělým pomocníkem také při zafixování jakéhokoliv zdobení nehtů. Navíc je velkým plusem že na konec modeláže dodá nehtům krásný lesk.

Vhodný pro uv gely jelly gely polygely gel lak i akryl.

Ide o uv gély určené na poslednú úpravu modelovaných nechtov ktorá im dodá nádherný dlhotrvácny lesk a odolnú vrstvičku zabraňujúcu drobným poškodeniam. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Gel laky na nehty. X nails zakončovací uv gel classic line 30 ml finish gel.

Barevné gel laky nanášíme na umělé nebo přírodní nehty.

Kvalitní uv gel na gelové nehty pastelově šedý uv gel luxusní odstíny pro krásnou gelovou modeláž výhodné sady na gelové nehty a také slevy na gely i gel lak. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Ten je nezbytnou součástí a je používán jako poslední vrstva v třífázovém systému. Barevné gel laky nanášíme na umělé nebo přírodní nehty.

Ten je nezbytnou součástí a je používán jako poslední vrstva v třífázovém systému.

Vhodný pro uv gely jelly gely polygely gel lak i akryl. Gel lak se nanáší štětečkem jako lak v jedné nebo dvou vrstvách každá vrstva se vytvrzuje v uv lampě 2 3 minuty. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Vlastnosti finish matt me gelu.

Relate Post "Finish Gel Na Nehty"