Finish Gel Na Nehty

1080x1080 px

Finish Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Finish Gel Na Nehty

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Gel laky na nehty. Uv gel lak je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností uv gelu.

Rating: 4.0

Finish matt me je výpotkový zmatní po setření výpotku pružný a nepraská. Gel lak se nanáší štětečkem jako lak v jedné nebo dvou vrstvách každá vrstva se vytvrzuje v uv lampě 2 3 minuty. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

729 views
Detail Finish Gel Na Nehty
Monday 27th September 2021
Rychlý průvodce různými typy pilníků na nehty ve kterém najdete shrnuto co vše by.

Finish gel na nehty. Ten je nezbytnou součástí a je používán jako poslední vrstva v třífázovém systému. Běžná cena 289 kč 249 kč 206 kč bez dph 249 kč 206 kč bez. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Lze použít na gelové nehty akryl gel lak i polygel je univerzální.

Vhodný pro uv gely jelly gely polygely gel lak i akryl.

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Umělé nehty dekorativní kosmetika uv gel lak na nehty gel na nehty manikůra péče o nehty gelové nehty nails art otevřít menu po st 8 30 17 00 ut čt pá 7 30 16 00. čirý výpotkový pružný odolný matný gel.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

Pro trendy matné nehty. Barevné gel laky nanášíme na umělé nebo přírodní nehty. X nails zakončovací uv gel classic line 30 ml finish gel. Kvalitní uv gel na gelové nehty pastelově šedý uv gel luxusní odstíny pro krásnou gelovou modeláž výhodné sady na gelové nehty a také slevy na gely i gel lak.

Lesk na nechty finish gél zapečaťovací gél vrchný gél top shine gel top coat lesk na nechty a mnoho iných názvou majú gély z tejto kategórie.

Každá modeláž nehtů pomocí uv gelu se neobejde bez finish uv gelu. Finish uv gely zafixují vaše umělecké dílo. Navíc je velkým plusem že na konec modeláže dodá nehtům krásný lesk. Nehty jako z pohádky.

Jsou jiné než klasické uv gely protože fungují jako krycí prvek který dlouhodobě chrání barevný gel i ozdoby.

Ide o uv gély určené na poslednú úpravu modelovaných nechtov ktorá im dodá nádherný dlhotrvácny lesk a odolnú vrstvičku zabraňujúcu drobným poškodeniam. Vlastnosti finish matt me gelu. Je skvělým pomocníkem také při zafixování jakéhokoliv zdobení nehtů. Jsou jiné než klasické uv gely protože fungují jako krycí prvek který dlouhodobě chrání barevný gel i ozdoby.

Je skvělým pomocníkem také při zafixování jakéhokoliv zdobení nehtů.

Lesk na nechty finish gél zapečaťovací gél vrchný gél top shine gel top coat lesk na nechty a mnoho iných názvou majú gély z tejto kategórie. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Vhodný pro uv gely jelly gely polygely gel lak i akryl. Rychlý průvodce různými typy pilníků na nehty ve kterém najdete shrnuto co vše by.

Relate Post "Finish Gel Na Nehty"