Finish Gel Na Nehty

1080x1080 px

Finish Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Finish Gel Na Nehty

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Navíc je velkým plusem že na konec modeláže dodá nehtům krásný lesk. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Rating: 4.0

Kvalitní uv gel na gelové nehty pastelově šedý uv gel luxusní odstíny pro krásnou gelovou modeláž výhodné sady na gelové nehty a také slevy na gely i gel lak. čirý výpotkový pružný odolný matný gel. Finish matt me je výpotkový zmatní po setření výpotku pružný a nepraská.

441 views
Detail Finish Gel Na Nehty
Wednesday 16th June 2021
Lesk na nechty finish gél zapečaťovací gél vrchný gél top shine gel top coat lesk na nechty a mnoho iných názvou majú gély z tejto kategórie.

Finish gel na nehty. Ten je nezbytnou součástí a je používán jako poslední vrstva v třífázovém systému. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Barevné gel laky nanášíme na umělé nebo přírodní nehty. Gel lak se nanáší štětečkem jako lak v jedné nebo dvou vrstvách každá vrstva se vytvrzuje v uv lampě 2 3 minuty.

Uv gel lak je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností uv gelu.

Je skvělým pomocníkem také při zafixování jakéhokoliv zdobení nehtů. Každá modeláž nehtů pomocí uv gelu se neobejde bez finish uv gelu. Vhodný pro uv gely jelly gely polygely gel lak i akryl. Gel laky na nehty.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

X nails zakončovací uv gel classic line 30 ml finish gel. Pro trendy matné nehty. Rychlý průvodce různými typy pilníků na nehty ve kterém najdete shrnuto co vše by. Umělé nehty dekorativní kosmetika uv gel lak na nehty gel na nehty manikůra péče o nehty gelové nehty nails art otevřít menu po st 8 30 17 00 ut čt pá 7 30 16 00.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Ide o uv gély určené na poslednú úpravu modelovaných nechtov ktorá im dodá nádherný dlhotrvácny lesk a odolnú vrstvičku zabraňujúcu drobným poškodeniam. Běžná cena 289 kč 249 kč 206 kč bez dph 249 kč 206 kč bez. Lze použít na gelové nehty akryl gel lak i polygel je univerzální.

Nehty jako z pohádky.

Vlastnosti finish matt me gelu. Finish uv gely zafixují vaše umělecké dílo. Jsou jiné než klasické uv gely protože fungují jako krycí prvek který dlouhodobě chrání barevný gel i ozdoby. Nehty jako z pohádky.

Jsou jiné než klasické uv gely protože fungují jako krycí prvek který dlouhodobě chrání barevný gel i ozdoby.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Uv gel lak je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností uv gelu. Lesk na nechty finish gél zapečaťovací gél vrchný gél top shine gel top coat lesk na nechty a mnoho iných názvou majú gély z tejto kategórie.

Relate Post "Finish Gel Na Nehty"