Finish Gel Na Nehty

1080x1080 px

Finish Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Finish Gel Na Nehty

Umělé nehty dekorativní kosmetika uv gel lak na nehty gel na nehty manikůra péče o nehty gelové nehty nails art otevřít menu po st 8 30 17 00 ut čt pá 7 30 16 00. Běžná cena 289 kč 249 kč 206 kč bez dph 249 kč 206 kč bez. Finish matt me je výpotkový zmatní po setření výpotku pružný a nepraská.

Rating: 4.0

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. čirý výpotkový pružný odolný matný gel.

280 views
Detail Finish Gel Na Nehty
Tuesday 13th April 2021
Vlastnosti finish matt me gelu.

Finish gel na nehty. Ten je nezbytnou součástí a je používán jako poslední vrstva v třífázovém systému. Finish uv gely zafixují vaše umělecké dílo. Ide o uv gély určené na poslednú úpravu modelovaných nechtov ktorá im dodá nádherný dlhotrvácny lesk a odolnú vrstvičku zabraňujúcu drobným poškodeniam. Gel lak se nanáší štětečkem jako lak v jedné nebo dvou vrstvách každá vrstva se vytvrzuje v uv lampě 2 3 minuty.

Rychlý průvodce různými typy pilníků na nehty ve kterém najdete shrnuto co vše by.

Nehty jako z pohádky. Je skvělým pomocníkem také při zafixování jakéhokoliv zdobení nehtů. Lze použít na gelové nehty akryl gel lak i polygel je univerzální. Jsou jiné než klasické uv gely protože fungují jako krycí prvek který dlouhodobě chrání barevný gel i ozdoby.

Každá modeláž nehtů pomocí uv gelu se neobejde bez finish uv gelu.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Uv gel lak je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností uv gelu. Barevné gel laky nanášíme na umělé nebo přírodní nehty. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Gel laky na nehty.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. X nails zakončovací uv gel classic line 30 ml finish gel. Pro trendy matné nehty. Navíc je velkým plusem že na konec modeláže dodá nehtům krásný lesk.

Lesk na nechty finish gél zapečaťovací gél vrchný gél top shine gel top coat lesk na nechty a mnoho iných názvou majú gély z tejto kategórie.

Kvalitní uv gel na gelové nehty pastelově šedý uv gel luxusní odstíny pro krásnou gelovou modeláž výhodné sady na gelové nehty a také slevy na gely i gel lak. Vhodný pro uv gely jelly gely polygely gel lak i akryl. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Lesk na nechty finish gél zapečaťovací gél vrchný gél top shine gel top coat lesk na nechty a mnoho iných názvou majú gély z tejto kategórie.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Gel laky na nehty. Každá modeláž nehtů pomocí uv gelu se neobejde bez finish uv gelu. Rychlý průvodce různými typy pilníků na nehty ve kterém najdete shrnuto co vše by. Vlastnosti finish matt me gelu.

Relate Post "Finish Gel Na Nehty"