Gel Lak Gelové Nehty

2960x2948 px

Gel Lak Gelové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Lak Gelové Nehty

Pro podklad můžete použít amazing gel lak base 5 ml a jako finální vrstvu amazing gel lak quick finish 5 ml s vysokým leskem. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Nabízíme velké množství klasických barevných gel laků glitter gel laky nebo one step gel laky pro vaše dokonalé nehty.

Rating: 4.0

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Gel lak pohlcuje světlo a tím se stává odolným a trvanlivějším.

184 views
Detail Gel Lak Gelové Nehty
Monday 20th March 2023
Jak na krásné nehty s gel lakem.

Gel lak gelové nehty. Gel laky na nehty jsou vhodné pro gelové nehty akrylové nehty i přírodní nehty. Upravené lesklé nebo matné nehty vydrží 7 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat. Gel lak péče top coaty. Stačí nanést gel lak na nehty v tenké vrstvě nechat dvě minuty vytvrdit v uv lampě a vaše nehty získají zcela nový vzhled který jim vydrží velmi dlouho.

Vyberte si z nabídky barevných glitrových gel laků nebo termo gel laky které mění barvu v závislosti na změně teploty výhodou oproti klasickým gelům je snadná aplikace pomocí štětečku.

Gel lak gelgio z usa se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu aplikace bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor. Gel lak se tvrdí pod uv či led lampou. Jednofázové gel laky fungují jako 3v1. Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty.

Gelové nehty umělé nehty na modeláž nehtů make up dekorativní kosmetika a další sortiment pro úpravu nehtů za příznivé ceny nabízí eshop nehtyprofi cz.

Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy. Gellak nebo také gelový lak. Nanesete je podle potřeby ve dvou až třech vrstvách podklad modelování zakončení. Gelové nehty mají vyšší odolnost proti poškrábání a vydrží zhruba 3 týdny.

Gel lak uv gel gelové nehty návod zdobení nehtů polygel jak nanášet gel lak francouzská manikúra bruska na nehty jednofázový gel prodloužení nehtů podkladová báze zdobení gel laku nail art akrygel přírodní nehty vodolepky na nehty příprava.

Gel lak bez lampy vydrží déle než. Jak správně aplikovat gelové laky orly aby dlouho vydržely duration. Uv gely na nehty které se vytvrzují v uv lampě dobře přilnou k přírodnímu i umělému nehtu. Gel lak uv gel gelové nehty návod zdobení nehtů polygel jak nanášet gel lak francouzská manikúra bruska na nehty jednofázový gel prodloužení nehtů podkladová báze zdobení gel laku nail art akrygel přírodní nehty vodolepky na nehty příprava.

Uv gely na nehty které se vytvrzují v uv lampě dobře přilnou k přírodnímu i umělému nehtu.

Gelové nehty umělé nehty na modeláž nehtů make up dekorativní kosmetika a další sortiment pro úpravu nehtů za příznivé ceny nabízí eshop nehtyprofi cz. Vyberte si z nabídky barevných glitrových gel laků nebo termo gel laky které mění barvu v závislosti na změně teploty výhodou oproti klasickým gelům je snadná aplikace pomocí štětečku. Jak na krásné nehty s gel lakem.

Relate Post "Gel Lak Gelové Nehty"