Gel Lak Gelové Nehty

2960x2948 px

Gel Lak Gelové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Lak Gelové Nehty

Gel lak gelgio z usa se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu aplikace bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor. Uv gely na nehty které se vytvrzují v uv lampě dobře přilnou k přírodnímu i umělému nehtu. Upravené lesklé nebo matné nehty vydrží 7 14 dní podle typu použitého vrchního gel laku top coat.

Rating: 4.0

Nabízíme velké množství klasických barevných gel laků glitter gel laky nebo one step gel laky pro vaše dokonalé nehty. Nanesete je podle potřeby ve dvou až třech vrstvách podklad modelování zakončení. Gelové nehty mají vyšší odolnost proti poškrábání a vydrží zhruba 3 týdny.

793 views
Detail Gel Lak Gelové Nehty
Monday 17th June 2024
Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy.

Gel lak gelové nehty. Gel lak péče top coaty. Vyberte si z nabídky barevných glitrových gel laků nebo termo gel laky které mění barvu v závislosti na změně teploty výhodou oproti klasickým gelům je snadná aplikace pomocí štětečku. Gel lak pohlcuje světlo a tím se stává odolným a trvanlivějším. Stačí nanést gel lak na nehty v tenké vrstvě nechat dvě minuty vytvrdit v uv lampě a vaše nehty získají zcela nový vzhled který jim vydrží velmi dlouho.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou.

Jednofázové gel laky fungují jako 3v1. Jak na krásné nehty s gel lakem. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Gellak nebo také gelový lak.

Gel lak bez lampy vydrží déle než.

Jak správně aplikovat gelové laky orly aby dlouho vydržely duration. Pro podklad můžete použít amazing gel lak base 5 ml a jako finální vrstvu amazing gel lak quick finish 5 ml s vysokým leskem. Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty. Gel laky na nehty jsou vhodné pro gelové nehty akrylové nehty i přírodní nehty.

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Gel lak se tvrdí pod uv či led lampou. Gel lak uv gel gelové nehty návod zdobení nehtů polygel jak nanášet gel lak francouzská manikúra bruska na nehty jednofázový gel prodloužení nehtů podkladová báze zdobení gel laku nail art akrygel přírodní nehty vodolepky na nehty příprava. Gelové nehty umělé nehty na modeláž nehtů make up dekorativní kosmetika a další sortiment pro úpravu nehtů za příznivé ceny nabízí eshop nehtyprofi cz. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Gelové nehty umělé nehty na modeláž nehtů make up dekorativní kosmetika a další sortiment pro úpravu nehtů za příznivé ceny nabízí eshop nehtyprofi cz.

Gel lak bez lampy vydrží déle než. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy.

Relate Post "Gel Lak Gelové Nehty"