Gel Lak Na Nehty

768x1024 px

Gel Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Lak Na Nehty

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Gel lak je řidší až středně husté konzistence což nemusí vyhovovat ženám které si při modeláži s materiálem piplají vyhrajou. Gellak nebo také gelový lak.

Rating: 4.0

Tak odolný jako gel nebo jiný pevný materiál. Vyberte si který vám vyhovuje. V čem jsou gel laky tak jedinečné.

500 views
Detail Gel Lak Na Nehty
Thursday 2nd February 2023
Gel lak hlavní výhodou této metody je dlouhá trvanlivost na přírodních nehtech.

Gel lak na nehty. Gel lakem se nehty neprodlužují. Nejlepší lak na nehty opi sally hansen nebo essence kvalitní laky na nehty se slevou až 75 skladem osobní odběry praha brno i ostrava. Doporučujeme one step gel lak nlac který z pevňuje přírodní nehty je vhodný i na nehty které potřebují odpočinek od dlouhodobého umělého. Každý náš gel lak můžete vytvrzovat v uv a led lampě.

Gel lak je vhodnou volbou pro zimní pedikúru dlouhá doba životnosti trvanlivost gel laku je zpravidla 2 3 týdny bez stříhání.

Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. V nabídce našeho eshopu máme pro krásné a přirozené nehty tři druhy gel laků na nehty. Především v tom že i přes svou jednoduchou aplikaci dokáží vytvořit pevnou a profesionální manikúru která bude k nerozeznání od gelových nehtů a co víc. Vydrží krásná i několik týdnů.

Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty.

Před aplikací gel laku každou lahvičku důkladně protřepejte cca 15 sec aby se barevný pigment smíchal s. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Vyberte si z nabídky barevných glitrových gel laků nebo termo gel laky které mění barvu v závislosti na změně teploty výhodou oproti klasickým gelům je snadná aplikace pomocí štětečku. Aplikace gel laků je navíc opravdu snadná nanesete ho jako běžný lak na nehty vytvrdíte v uv led lampě a máte hotovo.

Je to ideální řešení pro dámy které si nechtějí lakovat nehty každý druhý den.

Nlac one step 3v1 sloupávací peel off nebo klasický gel lak na nehty a gel lak s termoefektem. Méně škodlivý na rozdíl od tradičních laků na nehty nebo gelových nehtů se nemusíte bát nepříjemného odstraňování gelových nehtů nebo odlupování laku. Gel lak není vhodný na tipy kombinace přilepeného tipu a gel laku nehty prostě neudrží chybí vymodelovaný stresový bod apex. Je to ideální řešení pro dámy které si nechtějí lakovat nehty každý druhý den.

Gel lak není vhodný na tipy kombinace přilepeného tipu a gel laku nehty prostě neudrží chybí vymodelovaný stresový bod apex.

Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty. Gel lak je vhodnou volbou pro zimní pedikúru dlouhá doba životnosti trvanlivost gel laku je zpravidla 2 3 týdny bez stříhání. Gel lak hlavní výhodou této metody je dlouhá trvanlivost na přírodních nehtech.

Relate Post "Gel Lak Na Nehty"