Gel Lak Na Nehty

768x1024 px

Gel Lak Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Lak Na Nehty

Gel lakem se nehty neprodlužují. Gel lak je vhodnou volbou pro zimní pedikúru dlouhá doba životnosti trvanlivost gel laku je zpravidla 2 3 týdny bez stříhání. Aplikace gel laků je navíc opravdu snadná nanesete ho jako běžný lak na nehty vytvrdíte v uv led lampě a máte hotovo.

Rating: 4.0

Především v tom že i přes svou jednoduchou aplikaci dokáží vytvořit pevnou a profesionální manikúru která bude k nerozeznání od gelových nehtů a co víc. Nejlepší lak na nehty opi sally hansen nebo essence kvalitní laky na nehty se slevou až 75 skladem osobní odběry praha brno i ostrava. V čem jsou gel laky tak jedinečné.

418 views
Detail Gel Lak Na Nehty
Tuesday 19th October 2021
Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty.

Gel lak na nehty. Gellak nebo také gelový lak. V nabídce našeho eshopu máme pro krásné a přirozené nehty tři druhy gel laků na nehty. Každý náš gel lak můžete vytvrzovat v uv a led lampě. Je to ideální řešení pro dámy které si nechtějí lakovat nehty každý druhý den.

Méně škodlivý na rozdíl od tradičních laků na nehty nebo gelových nehtů se nemusíte bát nepříjemného odstraňování gelových nehtů nebo odlupování laku.

Vydrží krásná i několik týdnů. Gel lak je řidší až středně husté konzistence což nemusí vyhovovat ženám které si při modeláži s materiálem piplají vyhrajou. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Gel lak hlavní výhodou této metody je dlouhá trvanlivost na přírodních nehtech.

Gel lak není vhodný na tipy kombinace přilepeného tipu a gel laku nehty prostě neudrží chybí vymodelovaný stresový bod apex.

Před aplikací gel laku každou lahvičku důkladně protřepejte cca 15 sec aby se barevný pigment smíchal s. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Doporučujeme one step gel lak nlac který z pevňuje přírodní nehty je vhodný i na nehty které potřebují odpočinek od dlouhodobého umělého. Tak odolný jako gel nebo jiný pevný materiál.

Vyberte si který vám vyhovuje.

Vyberte si z nabídky barevných glitrových gel laků nebo termo gel laky které mění barvu v závislosti na změně teploty výhodou oproti klasickým gelům je snadná aplikace pomocí štětečku. Nlac one step 3v1 sloupávací peel off nebo klasický gel lak na nehty a gel lak s termoefektem. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Vyberte si který vám vyhovuje.

Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem.

Gel lak není vhodný na tipy kombinace přilepeného tipu a gel laku nehty prostě neudrží chybí vymodelovaný stresový bod apex. Méně škodlivý na rozdíl od tradičních laků na nehty nebo gelových nehtů se nemusíte bát nepříjemného odstraňování gelových nehtů nebo odlupování laku. Je vhodný nejen na přírodní ale i umělé nehty.

Relate Post "Gel Lak Na Nehty"