Gel Lak Na Přírodní Nehty

720x1280 px

Gel Lak Na Přírodní Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Lak Na Přírodní Nehty

Gel laky na nehty jsou vhodné pro gelové nehty akrylové nehty i přírodní nehty. Nanáší se jako klasický lak odpadá tedy nutnost modelovat nehty. Sady na gel lak.

Rating: 4.0

Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy. Podívejte se na první část našeho návodu kde vám popíšeme tu nejdůležitější část. Nevysušuje nehty a naopak je díky obsahu křemíku a výtažku z bambusu posiluje.

992 views
Detail Gel Lak Na Přírodní Nehty
Friday 8th December 2023
Lak na nehty corail 07.

Gel lak na přírodní nehty. V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor. Gel lak je vhodný na přírodní i gelové nehty. Gel laky jsou vhodné pro alergiky vyjma one step gel laků. Stačí nanést gel lak na nehty v tenké vrstvě nechat dvě minuty vytvrdit v uv lampě a vaše nehty získají zcela nový vzhled který jim vydrží velmi dlouho.

Gel lak se nanáší lehce v tenkých vrstvách jako lak vydrží na nehtech 2 3 týdny.

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Přírodní lak na nehty zao v elegantní černé barvě dodá vašim nehtům výrazný odstín a upravený vzhled. Neničí přírodní nehty proto jsou vhodné i na krátkodobé nošení například na svatbu plesy. Bezoplachový gel na ruce levandule.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou.

Velmi vhodná je řada. Sada na gel laky na nehty sada na gel laky na nehty je kompletní sada pro aplikaci gelového laku na přírodní nehty nehtové sady se liší jen v typu uv lampy kterou si můžete vybrat z naší nabídky dle vašich potřeb a preferencí. Gel lak bez lampy vydrží déle než. Jak správně nanést gel lak na přírodní nehty aby vám vydržel co nejdéle.

Je vysoce odolný vůči poškrábání a vyznačuje se dlouhodobou trvanlivostí barvy.

A proč si pořídit gel lak. Tento převratný gel lak přináší profesionální gelovou manikúru na přírodní nehty jak pro domácí tak i profesionální použití. Aplikace je rychlá a zvládne ji opravdu každý. Je vysoce odolný vůči poškrábání a vyznačuje se dlouhodobou trvanlivostí barvy.

Aplikace je rychlá a zvládne ji opravdu každý.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Gel lak se nanáší lehce v tenkých vrstvách jako lak vydrží na nehtech 2 3 týdny. Lak na nehty corail 07.

Relate Post "Gel Lak Na Přírodní Nehty"