Gel Lak Na Přírodní Nehty

720x1280 px

Gel Lak Na Přírodní Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Lak Na Přírodní Nehty

Sada na gel laky na nehty sada na gel laky na nehty je kompletní sada pro aplikaci gelového laku na přírodní nehty nehtové sady se liší jen v typu uv lampy kterou si můžete vybrat z naší nabídky dle vašich potřeb a preferencí. Stačí nanést gel lak na nehty v tenké vrstvě nechat dvě minuty vytvrdit v uv lampě a vaše nehty získají zcela nový vzhled který jim vydrží velmi dlouho. Podívejte se na první část našeho návodu kde vám popíšeme tu nejdůležitější část.

Rating: 4.0

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Gel lak se nanáší lehce v tenkých vrstvách jako lak vydrží na nehtech 2 3 týdny. Jak správně nanést gel lak na přírodní nehty aby vám vydržel co nejdéle.

789 views
Detail Gel Lak Na Přírodní Nehty
Sunday 26th March 2023
Je vysoce odolný vůči poškrábání a vyznačuje se dlouhodobou trvanlivostí barvy.

Gel lak na přírodní nehty. Neničí přírodní nehty proto jsou vhodné i na krátkodobé nošení například na svatbu plesy. Nevysušuje nehty a naopak je díky obsahu křemíku a výtažku z bambusu posiluje. Přírodní lak na nehty zao v elegantní černé barvě dodá vašim nehtům výrazný odstín a upravený vzhled. Velmi vhodná je řada.

Gel lak je vhodný na přírodní i gelové nehty.

Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy. Sady na gel lak. Aplikace je rychlá a zvládne ji opravdu každý. Gel laky na nehty jsou vhodné pro gelové nehty akrylové nehty i přírodní nehty.

Gel laky jsou vhodné pro alergiky vyjma one step gel laků.

Tento převratný gel lak přináší profesionální gelovou manikúru na přírodní nehty jak pro domácí tak i profesionální použití. Nanáší se jako klasický lak odpadá tedy nutnost modelovat nehty. A proč si pořídit gel lak. Gel lak bez lampy vydrží déle než.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou.

V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor. Lak na nehty corail 07. Bezoplachový gel na ruce levandule. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou.

Bezoplachový gel na ruce levandule.

Gel laky jsou vhodné pro alergiky vyjma one step gel laků. Gel lak je vhodný na přírodní i gelové nehty. Je vysoce odolný vůči poškrábání a vyznačuje se dlouhodobou trvanlivostí barvy.

Relate Post "Gel Lak Na Přírodní Nehty"