Gel Na Nehty Bez Lampy

1280x1280 px

Gel Na Nehty Bez Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Nehty Bez Lampy

Uv gel lak bez použití uv lampy. široká nabídka značek esperanza beurer beautyrelax a dalších. Nabízíme vám široký výběr barevný gelových laků.

Rating: 4.0

Například lze zvolit gel pro pinčování extrémní tvary krátké nehty na šablony i na tipy můžete si zvolit tvrdé gely nebo měkké gely. Stačí dvě vrstvy gel laku a na rozdíl od běžného laku na nehty bude vaše gelové nehty zdobit celý měsíc. Po nalakování vydrží lak na nehtech 7 10dní.

568 views
Detail Gel Na Nehty Bez Lampy
Friday 1st March 2024
Gelgio gel lak bez lampy.

Gel na nehty bez lampy. Pravidelné akce a slevy na uv lampy na nehty. V měsíci březnu 2015 připravujeme pro vás novinku gel lak gelgio z usa který se nemusí vytvrzovat v uv nebo led lampě schne na vzduchu gel lak bez lampy díky nové technologii která v sobě obsahuje fotoiniciátor. Hravě si je zvládnete vykouzlit v pohodlí domova a to i bez uv led lampy. Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy.

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Odlakujete ho odlakovačem na nehty. Gel lak pohlcuje světlo a tím se stává odolným a trvanlivějším. Gelový lak na nehty sally hansen miracle gel dodá vašim nehtům krásnou sytou barvu která vydrží perfektní až 14 dní. Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy.

Barevný gel lak má gelovou konzistenci lakuje se přímo na přírodní nehet.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Gelgio gel lak bez lampy. V nabídce máme 23 úžasných barev. S čistým svědomím mohu konstatovat že sally hansen miracle gel opravdu drží lépe než běžný lak na nehty.

Top coat je lesk který zafixuje barevný lak.

Pokud nebudu nehty zatěžovat mytím nádobí běžný lak mi vydrží den max. Gel lak na nehty je vyroben tak aby se snadno nanášel a perfektně kryl. Uložit ke srovnání 59 kč notino. Na nehtech vydrží až 14 dní a.

Rimmel super gel by kate gelový lak na nehty bez užití uv led lampy odstín 071 gilty pleasure 12 ml koupíte nejvýhodněji na notino cz.

Měkké gely jsou vhodné pokud máte pružné přírodní nehty a modelujete na šablony také se lépe pilují. Pro dokonalé nehty už nemusíte do salonu. Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si. Uv lampy na nehty skladem.

Miracle gel mi na nehtu vydržel od pondělí do pátku bez chybičky tedy 5 dní.

Doručíme do 24 hodin. Až poté sem objevila první nedokonalosti. Miracle gel mi na nehtu vydržel od pondělí do pátku bez chybičky tedy 5 dní. Rimmel super gel by kate gelový lak na nehty bez užití uv led lampy odstín 071 gilty pleasure 12 ml koupíte nejvýhodněji na notino cz.

Až poté sem objevila první nedokonalosti.

Top coat je lesk který zafixuje barevný lak. Barevný gel lak má gelovou konzistenci lakuje se přímo na přírodní nehet. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Gelgio gel lak bez lampy.

Relate Post "Gel Na Nehty Bez Lampy"