Gel Na Nehty Ruscona

720x1280 px

Gel Na Nehty Ruscona Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Na Nehty Ruscona

Sady na modeláž gel lakem. Ruscona builder soft pink 50 ml. Uv gely na gelové nehty.

Rating: 4.0

Narůžovělá barva je plně transparentní. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Prohlédněte si aktuální kolekci léto 2020 z obchodu ruscona cz.

428 views
Detail Gel Na Nehty Ruscona
Monday 4th July 2022
Ruscona na facebooku blog.

Gel na nehty ruscona. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Vhodná na gel polyakryl gel a akryl. Který je výborný na modelaci gelových nehtů pomocí šablon a na extrémně dlouhé nehty. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

Jsou samovyrovnávací a rozpustné v acetonu.

90 90 perfektní 2 recenze. Péče o tělo ruce a nehty. Profesionální barevné uv gely neonové uv gely i uv gely se třpytkami a glitry. Vypadají úžasně jsou dostupné ve více než 90 barvách mají parádní štěteček s rovnou špičkou a pochází z německa.

Ideální i pro náročné klientky které mají.

Dle výkonu vaší brusky. Sady na modeláž akrylem. Zdobicí fólie a pásky. Sady na modeláž gelem.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

široký sortiment kvalitných uv a farebných uv gélov na zdobenie gélových a akrylových nechtov za skvelé ceny. Krémy a mýdla na ruce. Eník uv gel pink jednofázový 10ml na gelové nehty nejprodávanější uv gel střední hustoty. Na to že robím pár mesiacov len nechtíky svojim známym je veľmi super má super konzistenciu nezateka a veľmi dobre sa mi s ním pracuje odporúčam aj pre začiatočníkov recenzia od andrea dňa 1 3 2020.

Gellaky ruscona skvěle kryjí protože obsahují kvalitní pigment.

široká nabídka kvalitní uv gely skladem. Sady na nehtovou modeláž. Můžete je použít pro gellak techniku ale také jako barevný gel na gelové nehty. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Gellaky ruscona skvěle kryjí protože obsahují kvalitní pigment. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Ideální i pro náročné klientky které mají. Jsou samovyrovnávací a rozpustné v acetonu.

Můžete je použít pro gellak techniku ale také jako barevný gel na gelové nehty.

Ruscona na facebooku blog.

Relate Post "Gel Na Nehty Ruscona"