Gel Nehty

3938x2778 px

Gel Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Nehty

Jednoduchá je i odstranění. Malá inspirace plná roztomilosti. Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu.

Rating: 4.0

Pravdou však je že nail art nás ženy nikdy neomrzí a to hlavně z důvodu obrovského množství tvarů obrázků témat i barev. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Tento gel zároveň zamezuje tvorbě záděrek v okolí nehtů.

195 views
Detail Gel Nehty
Thursday 30th November 2023
Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Gel nehty. Upravené nehty nejsou jen nudnou nutností ale i záležitostí módy a sebevyjádření. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Roztomilá manikúra jako jsou například květiny ovoce mráčky nebo pohádkové postavičky které nyní frčí.

U nás najdete obrovskou nabídku různých barev a značek.

Jsou to profesionální výrobky vhodné i do salonů. A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely. Zpevňující gel s obsahem skelných vláken a vitamínů středně řídké konzistence pružný odolný samovyrovnávací. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Ahoj přečtěte si prosím i informace uvedené v tomto infoboxu já vám v tomhle velice žádaném videu ukazuju jak si sama dělám doma gelové nehty od začátku. Po aplikaci nepilujte hrany nehtů. Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora. Vypilování tvaru a zdobení gel lakem.

Uchovává si lesk celou dobu.

Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny. 2 x poly gel na nehty. Někdy máme náladu nosit jednobarevné nehty jindy rády přidáme pár třpytek nebo kamínků. Gel laky jsou velmi oblíbené a to kvůli jednoduchosti aplikace a trvanlivosti manikúry která je i 21 dní.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou.

Klientku informujte že sama doma nesmí nehty zkracovat naruší tím trvanlivost ošetření. Tato obsáhlá kategorie vám poskytne dostatečný prostor pro vaše jedinečné kreativní nápady každá si v ní najde totiž to své. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Uchovává si lesk celou dobu.

Tato obsáhlá kategorie vám poskytne dostatečný prostor pro vaše jedinečné kreativní nápady každá si v ní najde totiž to své.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. U nás najdete obrovskou nabídku různých barev a značek. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Relate Post "Gel Nehty"