Gel Nehty

3938x2778 px

Gel Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Nehty

Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. 2 x poly gel na nehty. Po aplikaci nepilujte hrany nehtů.

Rating: 4.0

Ahoj přečtěte si prosím i informace uvedené v tomto infoboxu já vám v tomhle velice žádaném videu ukazuju jak si sama dělám doma gelové nehty od začátku. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Roztomilá manikúra jako jsou například květiny ovoce mráčky nebo pohádkové postavičky které nyní frčí.

114 views
Detail Gel Nehty
Wednesday 7th December 2022
Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem.

Gel nehty. Gel laky jsou velmi oblíbené a to kvůli jednoduchosti aplikace a trvanlivosti manikúry která je i 21 dní. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny. Někdy máme náladu nosit jednobarevné nehty jindy rády přidáme pár třpytek nebo kamínků. U nás najdete obrovskou nabídku různých barev a značek.

Uchovává si lesk celou dobu.

Tento gel zároveň zamezuje tvorbě záděrek v okolí nehtů. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Klientku informujte že sama doma nesmí nehty zkracovat naruší tím trvanlivost ošetření. Jsou to profesionální výrobky vhodné i do salonů.

Upravené nehty nejsou jen nudnou nutností ale i záležitostí módy a sebevyjádření.

A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely. Zpevňující gel s obsahem skelných vláken a vitamínů středně řídké konzistence pružný odolný samovyrovnávací. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Tato obsáhlá kategorie vám poskytne dostatečný prostor pro vaše jedinečné kreativní nápady každá si v ní najde totiž to své.

Jednoduchá je i odstranění.

Pravdou však je že nail art nás ženy nikdy neomrzí a to hlavně z důvodu obrovského množství tvarů obrázků témat i barev. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Malá inspirace plná roztomilosti.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Jednoduchá je i odstranění.

Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora.

Upravené nehty nejsou jen nudnou nutností ale i záležitostí módy a sebevyjádření. Uchovává si lesk celou dobu. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem.

Relate Post "Gel Nehty"