Gel Nehty

3938x2778 px

Gel Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Nehty

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem.

Rating: 4.0

Ahoj přečtěte si prosím i informace uvedené v tomto infoboxu já vám v tomhle velice žádaném videu ukazuju jak si sama dělám doma gelové nehty od začátku. Jednoduchá je i odstranění. Pravdou však je že nail art nás ženy nikdy neomrzí a to hlavně z důvodu obrovského množství tvarů obrázků témat i barev.

700 views
Detail Gel Nehty
Saturday 25th September 2021
Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Gel nehty. 2 x poly gel na nehty. Klientku informujte že sama doma nesmí nehty zkracovat naruší tím trvanlivost ošetření. A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Po aplikaci nepilujte hrany nehtů. Malá inspirace plná roztomilosti. Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora. Tato obsáhlá kategorie vám poskytne dostatečný prostor pro vaše jedinečné kreativní nápady každá si v ní najde totiž to své.

Roztomilá manikúra jako jsou například květiny ovoce mráčky nebo pohádkové postavičky které nyní frčí.

Zpevňující gel s obsahem skelných vláken a vitamínů středně řídké konzistence pružný odolný samovyrovnávací. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Tento gel zároveň zamezuje tvorbě záděrek v okolí nehtů. Upravené nehty nejsou jen nudnou nutností ale i záležitostí módy a sebevyjádření.

Jsou to profesionální výrobky vhodné i do salonů.

Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Uchovává si lesk celou dobu. Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. Někdy máme náladu nosit jednobarevné nehty jindy rády přidáme pár třpytek nebo kamínků.

Gel laky jsou velmi oblíbené a to kvůli jednoduchosti aplikace a trvanlivosti manikúry která je i 21 dní.

Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. U nás najdete obrovskou nabídku různých barev a značek. Gel laky jsou velmi oblíbené a to kvůli jednoduchosti aplikace a trvanlivosti manikúry která je i 21 dní. Jsou to profesionální výrobky vhodné i do salonů.

U nás najdete obrovskou nabídku různých barev a značek.

Roztomilá manikúra jako jsou například květiny ovoce mráčky nebo pohádkové postavičky které nyní frčí. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Relate Post "Gel Nehty"