Gel Nehty

3938x2778 px

Gel Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gel Nehty

2 x poly gel na nehty. Pravdou však je že nail art nás ženy nikdy neomrzí a to hlavně z důvodu obrovského množství tvarů obrázků témat i barev. Malá inspirace plná roztomilosti.

Rating: 4.0

Jednoduchá je i odstranění. Gel laky jsou velmi oblíbené a to kvůli jednoduchosti aplikace a trvanlivosti manikúry která je i 21 dní. Roztomilá manikúra jako jsou například květiny ovoce mráčky nebo pohádkové postavičky které nyní frčí.

831 views
Detail Gel Nehty
Thursday 23rd May 2024
Zpevňující gel s obsahem skelných vláken a vitamínů středně řídké konzistence pružný odolný samovyrovnávací.

Gel nehty. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. U nás najdete obrovskou nabídku různých barev a značek. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Upravené nehty nejsou jen nudnou nutností ale i záležitostí módy a sebevyjádření.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Odstranění starého materiálu nanášení primeru super sticku base coatu a detailní popis nanášení stavebního gelu. Uchovává si lesk celou dobu. Další možností je zdobení těchto nehtů různými prášky například semiflash aurora. Klientku informujte že sama doma nesmí nehty zkracovat naruší tím trvanlivost ošetření.

A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely.

S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Firma enehty je distributorem profesionální kosmetiky nabízíme vám spokojenost s výrobky které byly vyrobené aby splnily vaše očekávání zveme vás na nákup a seznámení s naším bohatým sortimentem. Ahoj přečtěte si prosím i informace uvedené v tomto infoboxu já vám v tomhle velice žádaném videu ukazuju jak si sama dělám doma gelové nehty od začátku. Tento gel zároveň zamezuje tvorbě záděrek v okolí nehtů.

Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny.

Vypilování tvaru a zdobení gel lakem. Jsou to profesionální výrobky vhodné i do salonů. Po aplikaci nepilujte hrany nehtů. Tato obsáhlá kategorie vám poskytne dostatečný prostor pro vaše jedinečné kreativní nápady každá si v ní najde totiž to své.

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.

Někdy máme náladu nosit jednobarevné nehty jindy rády přidáme pár třpytek nebo kamínků. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny.

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo.

A jak lépe si celou záležitost zpestřit než s barevnými uv gely. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Zpevňující gel s obsahem skelných vláken a vitamínů středně řídké konzistence pružný odolný samovyrovnávací.

Relate Post "Gel Nehty"