Gelové Laky Bez Uv Lampy

1934x802 px

Gelové Laky Bez Uv Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Laky Bez Uv Lampy

1x calcium gél profesionálna vyživujúca kúra pre problematické nechty 1x top coat bez vytvrdzovania 15ml top coat diamond gloss. Ich trvácne a žiarivé farby oživia a posilnia vaše nechty až na 2 týždne. Gelové laky gelgio které nepotřebují k vytvrzení uv lampu.

Rating: 4.0

Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely. 1x profesionálna uv lampa 36w s časovačom. Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy.

844 views
Detail Gelové Laky Bez Uv Lampy
Wednesday 4th August 2021
Sada na gelové nechty bez lampy.

Gelové laky bez uv lampy. Barevný gel lak má gelovou konzistenci lakuje se přímo na přírodní nehet. Takto upravené nehty vydrží krásné a lesklé 7 dní. Po nalakování vydrží lak na nehtech 7 10dní. Uv gel lak bez použití uv lampy.

Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy.

Nabízíme vám široký výběr barevný gelových laků. Stačí dvě vrstvy gel laku a na rozdíl od běžného laku na nehty bude vaše gelové nehty zdobit celý. Ak sa aj rozhodnete pre tento ďalší variant a kúpite si rôzne gélové laky už od nejakých 4 eur nákup sa ešte navýši o lampu od 20 eur špeciálny odlakovač a kadejaké iné pomôcky ktoré budete potrebovať. Kvalitní uv lampa je základním vybavením pro modeláž gelových nehtů.

Gelgio gel lak bez lampy.

3x uv gél 5ml clear pink cover 2x farebný uv gél 5ml. V nabídce máme 23 úžasných barev. Pomůcek pro aplikaci i odstranění gel laků a zvýhodněné gel lak sady bez lampy i s lampou. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů.

Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů.

Už více než dva roky v redakci dokola řešíme jak to udělat aby nám lak na nehtech vydržel perfektní déle než čtyři dny a přitom nehty neničil. V našem sortimentu naleznete uv lampy nové generace ccfl led klasické tunelové uv lampy a nechybí ani velké uv lampy 36w a 45w. Gelové nehty nejsou nesmrtelné. Aj možnosť zakúpiť si led uv lampu a sadu na modeláciu sa môže zdať lákavá a gélové nechty tak vyjdú lacnejšie ale ani taká lampa nie je zadarmo.

Titanium dioxid který chrání nehty před uv zářením a regeneruje je.

Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy. Gél laky sú alternatívou k tradičným lakom na nechty. Tak vám vydrží i déle než 3 týdny. Gelgio je gelový lak s aplikací bez uv lampy.

Gél lak v sebe spája trvácnosť uv gélu a jednoduché a rýchle nanášania klasického laku na nechty.

Dalším z pokusů do kterého jsme se nadšeně vrhly jsou gelové laky. Zkoušely jsme ty které musíte zapéct v uv lampě ale i gelové laky které se zapékat nemusí a přesto by se těm prvním měly vyrovnat. Top coat je lesk který zafixuje barevný lak. Gel lak na nehty je vyroben tak aby se snadno nanášel a perfektně kryl.

Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si.

Odlakujete ho odlakovačem na nehty. Gelgio gel lak bez lampy. Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si. Gél lak v sebe spája trvácnosť uv gélu a jednoduché a rýchle nanášania klasického laku na nechty.

Gelgio gel lak bez lampy.

Titanium dioxid který chrání nehty před uv zářením a regeneruje je. Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů. Gelgio gel lak bez lampy. Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy.

Odlakujete ho odlakovačem na nehty.

Sada na gelové nechty bez lampy.

Relate Post "Gelové Laky Bez Uv Lampy"