Gelové Laky Bez Uv Lampy

1934x802 px

Gelové Laky Bez Uv Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Laky Bez Uv Lampy

Aj možnosť zakúpiť si led uv lampu a sadu na modeláciu sa môže zdať lákavá a gélové nechty tak vyjdú lacnejšie ale ani taká lampa nie je zadarmo. Takto upravené nehty vydrží krásné a lesklé 7 dní. Po nalakování vydrží lak na nehtech 7 10dní.

Rating: 4.0

Titanium dioxid který chrání nehty před uv zářením a regeneruje je. Gel lak na nehty je vyroben tak aby se snadno nanášel a perfektně kryl. 3x uv gél 5ml clear pink cover 2x farebný uv gél 5ml.

522 views
Detail Gelové Laky Bez Uv Lampy
Thursday 6th May 2021
Gelové nehty nejsou nesmrtelné.

Gelové laky bez uv lampy. Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy. 1x calcium gél profesionálna vyživujúca kúra pre problematické nechty 1x top coat bez vytvrdzovania 15ml top coat diamond gloss. Už více než dva roky v redakci dokola řešíme jak to udělat aby nám lak na nehtech vydržel perfektní déle než čtyři dny a přitom nehty neničil. Ak sa aj rozhodnete pre tento ďalší variant a kúpite si rôzne gélové laky už od nejakých 4 eur nákup sa ešte navýši o lampu od 20 eur špeciálny odlakovač a kadejaké iné pomôcky ktoré budete potrebovať.

Barevný gel lak má gelovou konzistenci lakuje se přímo na přírodní nehet.

Gél lak v sebe spája trvácnosť uv gélu a jednoduché a rýchle nanášania klasického laku na nechty. Uv gel lak bez použití uv lampy. Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si. Dalším z pokusů do kterého jsme se nadšeně vrhly jsou gelové laky.

Gelgio je gelový lak s aplikací bez uv lampy.

Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely. Top coat je lesk který zafixuje barevný lak. Stačí dvě vrstvy gel laku a na rozdíl od běžného laku na nehty bude vaše gelové nehty zdobit celý. Tak vám vydrží i déle než 3 týdny.

Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů.

Zkoušely jsme ty které musíte zapéct v uv lampě ale i gelové laky které se zapékat nemusí a přesto by se těm prvním měly vyrovnat. 1x profesionálna uv lampa 36w s časovačom. Kvalitní uv lampa je základním vybavením pro modeláž gelových nehtů. Ich trvácne a žiarivé farby oživia a posilnia vaše nechty až na 2 týždne.

Sada na gelové nechty bez lampy.

Pomůcek pro aplikaci i odstranění gel laků a zvýhodněné gel lak sady bez lampy i s lampou. Gél laky sú alternatívou k tradičným lakom na nechty. V našem sortimentu naleznete uv lampy nové generace ccfl led klasické tunelové uv lampy a nechybí ani velké uv lampy 36w a 45w. Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy.

V nabídce máme 23 úžasných barev.

Gelgio gel lak bez lampy. Gelové laky gelgio které nepotřebují k vytvrzení uv lampu. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů. Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy.

Nabízíme vám široký výběr barevný gelových laků.

Gelgio gel lak bez lampy. Odlakujete ho odlakovačem na nehty. Nabízíme vám široký výběr barevný gelových laků. V nabídce máme 23 úžasných barev.

Odlakujete ho odlakovačem na nehty.

Sada na gelové nechty bez lampy. Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů. Gelgio je gelový lak s aplikací bez uv lampy. Barevný gel lak má gelovou konzistenci lakuje se přímo na přírodní nehet.

Gelgio gel lak bez lampy.

Gelové nehty nejsou nesmrtelné.

Relate Post "Gelové Laky Bez Uv Lampy"