Gelové Laky Bez Uv Lampy

1934x802 px

Gelové Laky Bez Uv Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Laky Bez Uv Lampy

Zkoušely jsme ty které musíte zapéct v uv lampě ale i gelové laky které se zapékat nemusí a přesto by se těm prvním měly vyrovnat. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů. Uv gel lak bez použití uv lampy.

Rating: 4.0

Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy. Ak sa aj rozhodnete pre tento ďalší variant a kúpite si rôzne gélové laky už od nejakých 4 eur nákup sa ešte navýši o lampu od 20 eur špeciálny odlakovač a kadejaké iné pomôcky ktoré budete potrebovať. Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů.

368 views
Detail Gelové Laky Bez Uv Lampy
Wednesday 29th November 2023
Už více než dva roky v redakci dokola řešíme jak to udělat aby nám lak na nehtech vydržel perfektní déle než čtyři dny a přitom nehty neničil.

Gelové laky bez uv lampy. 1x calcium gél profesionálna vyživujúca kúra pre problematické nechty 1x top coat bez vytvrdzovania 15ml top coat diamond gloss. Gelgio gel lak bez lampy. V našem sortimentu naleznete uv lampy nové generace ccfl led klasické tunelové uv lampy a nechybí ani velké uv lampy 36w a 45w. Titanium dioxid který chrání nehty před uv zářením a regeneruje je.

Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy.

Gelové laky gelgio které nepotřebují k vytvrzení uv lampu. Sada na gelové nechty bez lampy. V nabídce máme 23 úžasných barev. Tak vám vydrží i déle než 3 týdny.

Aj možnosť zakúpiť si led uv lampu a sadu na modeláciu sa môže zdať lákavá a gélové nechty tak vyjdú lacnejšie ale ani taká lampa nie je zadarmo.

Gelgio je gelový lak s aplikací bez uv lampy. 1x profesionálna uv lampa 36w s časovačom. Barevný gel lak má gelovou konzistenci lakuje se přímo na přírodní nehet. Gelové nehty nejsou nesmrtelné.

Kvalitní uv lampa je základním vybavením pro modeláž gelových nehtů.

Nabízíme vám široký výběr barevný gelových laků. Gél laky sú alternatívou k tradičným lakom na nechty. Odlakujete ho odlakovačem na nehty. Top coat je lesk který zafixuje barevný lak.

Ich trvácne a žiarivé farby oživia a posilnia vaše nechty až na 2 týždne.

Takto upravené nehty vydrží krásné a lesklé 7 dní. Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si. Gél lak v sebe spája trvácnosť uv gélu a jednoduché a rýchle nanášania klasického laku na nechty. Gel lak na nehty je vyroben tak aby se snadno nanášel a perfektně kryl.

Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy.

Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely. Dalším z pokusů do kterého jsme se nadšeně vrhly jsou gelové laky. 3x uv gél 5ml clear pink cover 2x farebný uv gél 5ml. Pomůcek pro aplikaci i odstranění gel laků a zvýhodněné gel lak sady bez lampy i s lampou.

Stačí dvě vrstvy gel laku a na rozdíl od běžného laku na nehty bude vaše gelové nehty zdobit celý.

Gelgio gel lak bez lampy. Po nalakování vydrží lak na nehtech 7 10dní. Stačí dvě vrstvy gel laku a na rozdíl od běžného laku na nehty bude vaše gelové nehty zdobit celý. Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy.

Po nalakování vydrží lak na nehtech 7 10dní.

Ich trvácne a žiarivé farby oživia a posilnia vaše nechty až na 2 týždne. Kvalitní uv lampa je základním vybavením pro modeláž gelových nehtů. Aj možnosť zakúpiť si led uv lampu a sadu na modeláciu sa môže zdať lákavá a gélové nechty tak vyjdú lacnejšie ale ani taká lampa nie je zadarmo. Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy.

Gelgio gel lak bez lampy.

Už více než dva roky v redakci dokola řešíme jak to udělat aby nám lak na nehtech vydržel perfektní déle než čtyři dny a přitom nehty neničil.

Relate Post "Gelové Laky Bez Uv Lampy"