Gelové Laky Bez Uv Lampy

1934x802 px

Gelové Laky Bez Uv Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Laky Bez Uv Lampy

1x profesionálna uv lampa 36w s časovačom. Stačí dvě vrstvy gel laku a na rozdíl od běžného laku na nehty bude vaše gelové nehty zdobit celý. Top coat je lesk který zafixuje barevný lak.

Rating: 4.0

Gel lak na nehty je vyroben tak aby se snadno nanášel a perfektně kryl. Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy. Tak vám vydrží i déle než 3 týdny.

630 views
Detail Gelové Laky Bez Uv Lampy
Monday 24th January 2022
Už více než dva roky v redakci dokola řešíme jak to udělat aby nám lak na nehtech vydržel perfektní déle než čtyři dny a přitom nehty neničil.

Gelové laky bez uv lampy. Aj možnosť zakúpiť si led uv lampu a sadu na modeláciu sa môže zdať lákavá a gélové nechty tak vyjdú lacnejšie ale ani taká lampa nie je zadarmo. V nabídce máme 23 úžasných barev. Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si. Gelgio je gelový lak s aplikací bez uv lampy.

Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely.

Dalším z pokusů do kterého jsme se nadšeně vrhly jsou gelové laky. Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy. Ak sa aj rozhodnete pre tento ďalší variant a kúpite si rôzne gélové laky už od nejakých 4 eur nákup sa ešte navýši o lampu od 20 eur špeciálny odlakovač a kadejaké iné pomôcky ktoré budete potrebovať. Barevný gel lak má gelovou konzistenci lakuje se přímo na přírodní nehet.

Ich trvácne a žiarivé farby oživia a posilnia vaše nechty až na 2 týždne.

Gelové nehty nejsou nesmrtelné. Gelgio gel lak bez lampy. Gél laky sú alternatívou k tradičným lakom na nechty. Titanium dioxid který chrání nehty před uv zářením a regeneruje je.

Kvalitní uv lampa je základním vybavením pro modeláž gelových nehtů.

1x calcium gél profesionálna vyživujúca kúra pre problematické nechty 1x top coat bez vytvrdzovania 15ml top coat diamond gloss. Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy. Pomůcek pro aplikaci i odstranění gel laků a zvýhodněné gel lak sady bez lampy i s lampou. 3x uv gél 5ml clear pink cover 2x farebný uv gél 5ml.

Gelgio gel lak bez lampy.

Uv gel lak bez použití uv lampy. Gél lak v sebe spája trvácnosť uv gélu a jednoduché a rýchle nanášania klasického laku na nechty. Zkoušely jsme ty které musíte zapéct v uv lampě ale i gelové laky které se zapékat nemusí a přesto by se těm prvním měly vyrovnat. Po nalakování vydrží lak na nehtech 7 10dní.

Odlakujete ho odlakovačem na nehty.

Takto upravené nehty vydrží krásné a lesklé 7 dní. V našem sortimentu naleznete uv lampy nové generace ccfl led klasické tunelové uv lampy a nechybí ani velké uv lampy 36w a 45w. Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů. Nabízíme vám široký výběr barevný gelových laků.

Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů.

Sada na gelové nechty bez lampy. Gelové laky gelgio které nepotřebují k vytvrzení uv lampu. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů. Odlakujete ho odlakovačem na nehty.

Gelové laky gelgio které nepotřebují k vytvrzení uv lampu.

Gelgio gel lak bez lampy. Kvalitní uv lampa je základním vybavením pro modeláž gelových nehtů. Ich trvácne a žiarivé farby oživia a posilnia vaše nechty až na 2 týždne. Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely.

Sada na gelové nechty bez lampy.

Už více než dva roky v redakci dokola řešíme jak to udělat aby nám lak na nehtech vydržel perfektní déle než čtyři dny a přitom nehty neničil.

Relate Post "Gelové Laky Bez Uv Lampy"