Gelové Laky Bez Uv Lampy

1934x802 px

Gelové Laky Bez Uv Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Laky Bez Uv Lampy

Barevný gel lak má gelovou konzistenci lakuje se přímo na přírodní nehet. Stačí dvě vrstvy gel laku a na rozdíl od běžného laku na nehty bude vaše gelové nehty zdobit celý. Gel lak bez lampy vydrží déle než normální lak na nehty a však méně než gel lak na nehty do uv lampy.

Rating: 4.0

Sada na gelové nechty bez lampy. Ich trvácne a žiarivé farby oživia a posilnia vaše nechty až na 2 týždne. Gél laky sú alternatívou k tradičným lakom na nechty.

964 views
Detail Gelové Laky Bez Uv Lampy
Tuesday 16th April 2024
Tak vám vydrží i déle než 3 týdny.

Gelové laky bez uv lampy. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů. Gelové nehty nejsou nesmrtelné. Gelgio gel lak bez lampy. Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů.

Takto upravené nehty vydrží krásné a lesklé 7 dní.

Gel laky doporučujeme spíše pro přírodní nehty které báječně zpevní a chrání ale lze je použt i na umělý materiál uv gely. Gel lak na nehty je vyroben tak aby se snadno nanášel a perfektně kryl. Ak sa aj rozhodnete pre tento ďalší variant a kúpite si rôzne gélové laky už od nejakých 4 eur nákup sa ešte navýši o lampu od 20 eur špeciálny odlakovač a kadejaké iné pomôcky ktoré budete potrebovať. Nabízíme v sortimentu také gel laky bez lampy.

Zkoušely jsme ty které musíte zapéct v uv lampě ale i gelové laky které se zapékat nemusí a přesto by se těm prvním měly vyrovnat.

Top coat je lesk který zafixuje barevný lak. Nabízíme vám široký výběr barevný gelových laků. Kvalitní uv lampa je základním vybavením pro modeláž gelových nehtů. V našem sortimentu naleznete uv lampy nové generace ccfl led klasické tunelové uv lampy a nechybí ani velké uv lampy 36w a 45w.

Aj možnosť zakúpiť si led uv lampu a sadu na modeláciu sa môže zdať lákavá a gélové nechty tak vyjdú lacnejšie ale ani taká lampa nie je zadarmo.

1x profesionálna uv lampa 36w s časovačom. Dalším z pokusů do kterého jsme se nadšeně vrhly jsou gelové laky. Odlakujete ho odlakovačem na nehty. Gelgio gel lak bez lampy.

Gelové laky gelgio které nepotřebují k vytvrzení uv lampu.

V nabídce máme 23 úžasných barev. Gél lak v sebe spája trvácnosť uv gélu a jednoduché a rýchle nanášania klasického laku na nechty. Po nalakování vydrží lak na nehtech 7 10dní. 3x uv gél 5ml clear pink cover 2x farebný uv gél 5ml.

Pomůcek pro aplikaci i odstranění gel laků a zvýhodněné gel lak sady bez lampy i s lampou.

Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si. Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy. Uv gel lak bez použití uv lampy. Gelgio je gelový lak s aplikací bez uv lampy.

Už více než dva roky v redakci dokola řešíme jak to udělat aby nám lak na nehtech vydržel perfektní déle než čtyři dny a přitom nehty neničil.

1x calcium gél profesionálna vyživujúca kúra pre problematické nechty 1x top coat bez vytvrdzovania 15ml top coat diamond gloss. Titanium dioxid který chrání nehty před uv zářením a regeneruje je. Už více než dva roky v redakci dokola řešíme jak to udělat aby nám lak na nehtech vydržel perfektní déle než čtyři dny a přitom nehty neničil. Pomůcek pro aplikaci i odstranění gel laků a zvýhodněné gel lak sady bez lampy i s lampou.

Titanium dioxid který chrání nehty před uv zářením a regeneruje je.

Gelové laky gelgio které nepotřebují k vytvrzení uv lampu. Aj možnosť zakúpiť si led uv lampu a sadu na modeláciu sa môže zdať lákavá a gélové nechty tak vyjdú lacnejšie ale ani taká lampa nie je zadarmo. Zkoušely jsme ty které musíte zapéct v uv lampě ale i gelové laky které se zapékat nemusí a přesto by se těm prvním měly vyrovnat. Takto upravené nehty vydrží krásné a lesklé 7 dní.

1x calcium gél profesionálna vyživujúca kúra pre problematické nechty 1x top coat bez vytvrdzovania 15ml top coat diamond gloss.

Tak vám vydrží i déle než 3 týdny.

Relate Post "Gelové Laky Bez Uv Lampy"