Gelové Nehty Bez Uv Lampy

1280x1280 px

Gelové Nehty Bez Uv Lampy Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Nehty Bez Uv Lampy

Pro dokonalé nehty už nemusíte do salonu. Ak sa aj rozhodnete pre tento ďalší variant a kúpite si rôzne gélové laky už od nejakých 4 eur nákup sa ešte navýši o lampu od 20 eur špeciálny odlakovač a kadejaké iné pomôcky ktoré budete potrebovať. Tato sada obsahuje vše pro modeláž gelových nehtů za použití nehtových šablon.

Rating: 4.0

Goo gl bqmo9p citováno dne 19 2. Gelový lak na nehty sally hansen miracle gel dodá vašim nehtům krásnou sytou barvu která vydrží perfektní až 14 dní. Kompletní sada pro modeláž nehtů uv gelem.

372 views
Detail Gelové Nehty Bez Uv Lampy
Saturday 25th September 2021
V nabídce máme 23 úžasných barev.

Gelové nehty bez uv lampy. Hravě si je zvládnete vykouzlit v pohodlí domova a to i bez uv led lampy. Na našem trhu jsou již podobné produkty jako třeba vinylux od cnd nebo miracle gel od sally hansen v dm drogeriích ale pevně věříme že si. Na rovinu gelové nehty vám vydrží déle ale jejich aplikaci málokdo zvládne sám a po finanční stránce je to stále náročnější varianta nemluvě o problematickém sundávání. Sada na gelové nehty pro bez uv lampy.

Gelgio gel lak bez lampy.

Levné uv lampy na nehty můžete zakoupit už od 130 kč. Je možno je použít také pro rychlejší vytvrzení akrylových nehtů. Kvalitní uv lampa je základním vybavením pro modeláž gelových nehtů. Gelgio gel lak bez lampy.

Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy.

Sally hansen miracle gel lak na nehty zdroj. Parametr který značným způsobem ovlivňuje to jak rychle bude uv lampa schopna vytvrdit lak na nehtech. V našem sortimentu naleznete uv lampy nové generace ccfl led klasické tunelové uv lampy a nechybí ani velké uv lampy 36w a 45w. Uv lampu můžete bez sebemenšího problému sladit s ostatním prvky vaší modelové soupravy na nehty.

Nehtové sady se liší pouze v typu uv lampy vyberte si uv lampu z naší nabídky dle vašich preferencí.

Aj možnosť zakúpiť si led uv lampu a sadu na modeláciu sa môže zdať lákavá a gélové nechty tak vyjdú lacnejšie ale ani taká lampa nie je zadarmo. Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů. Nehtové sady se liší pouze v typu uv lampy vyberte si uv lampu z naší nabídky dle vašich preferencí. Představujeme vám novinku gel lak hybridní lak s prodlouženou trvanlivostí gelgio z usa který zasychá na vzduchu jeho aplikace je bez lampy.

Uv lampy na gelové nehty slouží k vytvrzení uv gelů.

Gelgio gel lak bez lampy. V nabídce máme 23 úžasných barev.

Relate Post "Gelové Nehty Bez Uv Lampy"