Gelové Vs Akrylové Nehty

1102x735 px

Gelové Vs Akrylové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Vs Akrylové Nehty

S tipy jsem nehty dělala poprvé ale nebylo to těžké. Nehledě na to že gelové nehty vypadají více přirozeně než lesklé akrylové nehty odrůstání u gelových nehtů probíhá rychleji než u akrylových. Akrylové nehty vypadají nepřirozeně zatímco gelové nehty poskytují přirozenější vzhled.

Rating: 4.0

V každém případě je třeba věnovat se jak péči o akrylové tak péči o gelové nehty. Akrylové nehty se vyznačují větší tvrdostí a pevností než nehty gelové. Takové nehty není možno považovat za gelové.

868 views
Detail Gelové Vs Akrylové Nehty
Saturday 16th October 2021
Výhody a nevýhody akrylových a gelových nehtů.

Gelové vs akrylové nehty. Akrylové nehty v poslední fázi můžeme vyleštit do vysokého lesku s přirozeným vzhledem. Přináším další tutoriál na umělé nehty pomocí akrylu. Mezi další rozdíly se řadí tvrdost a pevnost. Akrylové nehty a gelové nehty ne nejsou to jen synonyma pro umělé nehty.

Jak akrylové nehty tak gelové jsou sice náhražkou pro naše přírodní nehty každé z nich ale mají.

Na rozdíl od akrylové technologie nedochází v průběhu vytváření krásných nehtů za pomoci gelu k šíření nepříjemného zápachu. Může se jednat o falešné gelové nehty. Pojďte se podívat v čem se od sebe liší a jaké mají výhody a nevýhody. Rozhodnutí je nyní již jen na vás.

Modelují akrylové a navrch dají jednu vrstvu gelu který vytvrdí.

Zde v sekci gelové nehty fotogalerie pro vaši inspiraci uveřejňujeme několik ukázkových fotografií modeláže nehtů. Tentokrát ne na záložky ale pomocí nalepovacích tipů. Pokud nejste spokojeni s přírodními nehty a nechcete jim předvést nehty a chcete vyzkoušet nějaké nové trendy v nehtech můžete jít s akrylovými nebo gelovými nehty. Vyzkoušejte si sama tvorbu gelových nehtů nebo akrylových nehtů s pomocí výrobků z naší nabídky.

Stovky dalších fotografií naleznete na naší facebookové stránce.

E každý ví že akrylové a gelové nehty nejsou to stejné. Stovky dalších fotografií naleznete na naší facebookové stránce. Modelují akrylové a navrch dají jednu vrstvu gelu který vytvrdí. Jak akrylové nehty tak gelové jsou sice náhražkou pro naše přírodní nehty každé z nich ale mají.

E každý ví že akrylové a gelové nehty nejsou to stejné.

Výhody a nevýhody akrylových a gelových nehtů.

Relate Post "Gelové Vs Akrylové Nehty"