Gelové Vs Akrylové Nehty

1102x735 px

Gelové Vs Akrylové Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Gelové Vs Akrylové Nehty

Mezi další rozdíly se řadí tvrdost a pevnost. E každý ví že akrylové a gelové nehty nejsou to stejné. Může se jednat o falešné gelové nehty.

Rating: 4.0

Výhody a nevýhody akrylových a gelových nehtů. Na rozdíl od akrylové technologie nedochází v průběhu vytváření krásných nehtů za pomoci gelu k šíření nepříjemného zápachu. Rozhodnutí je nyní již jen na vás.

174 views
Detail Gelové Vs Akrylové Nehty
Wednesday 12th May 2021
Zde v sekci gelové nehty fotogalerie pro vaši inspiraci uveřejňujeme několik ukázkových fotografií modeláže nehtů.

Gelové vs akrylové nehty. Jak akrylové nehty tak gelové jsou sice náhražkou pro naše přírodní nehty každé z nich ale mají. Tentokrát ne na záložky ale pomocí nalepovacích tipů. Vyzkoušejte si sama tvorbu gelových nehtů nebo akrylových nehtů s pomocí výrobků z naší nabídky. Akrylové nehty a gelové nehty ne nejsou to jen synonyma pro umělé nehty.

Akrylové nehty se vyznačují větší tvrdostí a pevností než nehty gelové.

V každém případě je třeba věnovat se jak péči o akrylové tak péči o gelové nehty. Akrylové nehty vypadají nepřirozeně zatímco gelové nehty poskytují přirozenější vzhled. Akrylové nehty v poslední fázi můžeme vyleštit do vysokého lesku s přirozeným vzhledem. Takové nehty není možno považovat za gelové.

S tipy jsem nehty dělala poprvé ale nebylo to těžké.

Modelují akrylové a navrch dají jednu vrstvu gelu který vytvrdí. Nehledě na to že gelové nehty vypadají více přirozeně než lesklé akrylové nehty odrůstání u gelových nehtů probíhá rychleji než u akrylových. Přináším další tutoriál na umělé nehty pomocí akrylu. Stovky dalších fotografií naleznete na naší facebookové stránce.

Pojďte se podívat v čem se od sebe liší a jaké mají výhody a nevýhody.

Pokud nejste spokojeni s přírodními nehty a nechcete jim předvést nehty a chcete vyzkoušet nějaké nové trendy v nehtech můžete jít s akrylovými nebo gelovými nehty. Pojďte se podívat v čem se od sebe liší a jaké mají výhody a nevýhody. S tipy jsem nehty dělala poprvé ale nebylo to těžké. Akrylové nehty se vyznačují větší tvrdostí a pevností než nehty gelové.

Pokud nejste spokojeni s přírodními nehty a nechcete jim předvést nehty a chcete vyzkoušet nějaké nové trendy v nehtech můžete jít s akrylovými nebo gelovými nehty.

Zde v sekci gelové nehty fotogalerie pro vaši inspiraci uveřejňujeme několik ukázkových fotografií modeláže nehtů.

Relate Post "Gelové Vs Akrylové Nehty"