Kaucukovy Gel Na Nehty

720x1280 px

Kaucukovy Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Kaucukovy Gel Na Nehty

Profesionální barevné uv gely neonové uv gely i uv gely se třpytkami a glitry. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Pokud vás zajímá více z nail design klikněte na naše odkazy a získejte vše potřebné.

Rating: 4.0

Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny.

267 views
Detail Kaucukovy Gel Na Nehty
Saturday 28th January 2023
Krémy a mýdla na ruce.

Kaucukovy gel na nehty. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Péče o tělo ruce a nehty.

Zdobicí fólie a pásky.

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Liší se hustotou a barvou.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Kaučukový gel na nehty je nedílnou součástí každých nehtů včetně gelových nehtů nepřehlédněte důležité informace a aktualizace našich informací. Každý modelovací gel je specifický proto je nutné při práci postupovat podle návodu k použití. Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému.

Jsme tu pro vás pro naše zákaznice a zákazníky již celou řadu let a máme.

Sady na nehtovou modeláž. Sady na modeláž akrylem. Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

2 x poly gel na nehty.

široká nabídka kvalitní uv gely skladem. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Uv gely na gelové nehty.

Sady na modeláž gelem.

Sady na modeláž gel lakem. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Sady na modeláž gelem. 2 x poly gel na nehty.

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty.

Jsme tu pro vás pro naše zákaznice a zákazníky již celou řadu let a máme. Liší se hustotou a barvou. Zdobicí fólie a pásky. Krémy a mýdla na ruce.

Relate Post "Kaucukovy Gel Na Nehty"