Kaucukovy Gel Na Nehty

720x1280 px

Kaucukovy Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Kaucukovy Gel Na Nehty

Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Sady na nehtovou modeláž. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken.

Rating: 4.0

My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Jsme tu pro vás pro naše zákaznice a zákazníky již celou řadu let a máme.

246 views
Detail Kaucukovy Gel Na Nehty
Tuesday 11th May 2021
Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny.

Kaucukovy gel na nehty. 2 x poly gel na nehty. Každý modelovací gel je specifický proto je nutné při práci postupovat podle návodu k použití. Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému.

Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Pokud vás zajímá více z nail design klikněte na naše odkazy a získejte vše potřebné. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Sady na modeláž gel lakem. široká nabídka kvalitní uv gely skladem.

Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

Profesionální barevné uv gely neonové uv gely i uv gely se třpytkami a glitry. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Péče o tělo ruce a nehty. Zdobicí fólie a pásky.

Sady na modeláž akrylem.

Sady na modeláž gelem. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů. Kaučukový gel na nehty je nedílnou součástí každých nehtů včetně gelových nehtů nepřehlédněte důležité informace a aktualizace našich informací.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Krémy a mýdla na ruce. Uv gely na gelové nehty. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Liší se hustotou a barvou. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

Sady na modeláž akrylem. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny.

Relate Post "Kaucukovy Gel Na Nehty"