Kaucukovy Gel Na Nehty

720x1280 px

Kaucukovy Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Kaucukovy Gel Na Nehty

Sady na nehtovou modeláž. Pokud vás zajímá více z nail design klikněte na naše odkazy a získejte vše potřebné. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané.

Rating: 4.0

Liší se hustotou a barvou. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony.

814 views
Detail Kaucukovy Gel Na Nehty
Wednesday 4th August 2021
Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Kaucukovy gel na nehty. Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Použít podkladový gel basic acid kód 111006.

Uv gely na gelové nehty.

Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru. Sady na modeláž gel lakem. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Kaučukový gel na nehty je nedílnou součástí každých nehtů včetně gelových nehtů nepřehlédněte důležité informace a aktualizace našich informací.

Zdobicí fólie a pásky.

Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému. Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů.

Jsme tu pro vás pro naše zákaznice a zákazníky již celou řadu let a máme.

Sady na modeláž gelem. široká nabídka kvalitní uv gely skladem. Profesionální barevné uv gely neonové uv gely i uv gely se třpytkami a glitry. Krémy a mýdla na ruce.

2 x poly gel na nehty.

Péče o tělo ruce a nehty. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. Každý modelovací gel je specifický proto je nutné při práci postupovat podle návodu k použití. Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty.

Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky.

Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny. Sady na modeláž akrylem. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. 2 x poly gel na nehty.

Sady na modeláž akrylem.

Jsme tu pro vás pro naše zákaznice a zákazníky již celou řadu let a máme. Zdobicí fólie a pásky. Uv gely na gelové nehty. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel.

Relate Post "Kaucukovy Gel Na Nehty"