Kaucukovy Gel Na Nehty

720x1280 px

Kaucukovy Gel Na Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Kaucukovy Gel Na Nehty

Použít podkladový gel basic acid kód 111006. Díky snadné aplikaci je vhodný také pro začínající nehtové designérky. Profesionální barevné uv gely neonové uv gely i uv gely se třpytkami a glitry.

Rating: 4.0

Soak off gely led gely doporučujeme na přírodní nehty. Pokud patříte k ženám které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel lak ideální volbou. Soak off gely led gely se odstraňují šetrně bez pilování a broušení pomocí soak off removeru.

817 views
Detail Kaucukovy Gel Na Nehty
Monday 25th October 2021
Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Kaucukovy gel na nehty. Maxivyprodeje cz je internetový obchod kde nakoupíte kvalitní produkty za nejnižší možné ceny. Sady na modeláž akrylem. Uv gely na gelové nehty. Sady na nehtovou modeláž.

Zdobicí fólie a pásky.

Pokud vás zajímá více z nail design klikněte na naše odkazy a získejte vše potřebné. S dobrým vybavením na modeláž nehtů zvládnete vykouzlit krásné gelové nehty i sama doma bez nutnosti navštívit nehtové studio. Kaučukový gel na nehty je nedílnou součástí každých nehtů včetně gelových nehtů nepřehlédněte důležité informace a aktualizace našich informací. Liší se hustotou a barvou.

Sady na modeláž gelem.

Může se modelovat na přírodní nehty tipy i šablony. Gelové nehty se dají modelovat poměrně snadno a to i díky tomu že použijete kvalitní uv gel. Akrygel je vhodný na extrémně zatěžované nehty které jsou často ve styku s vodou a na nehty deformované nebo okousané. Krémy a mýdla na ruce.

Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů.

široká nabídka kvalitní uv gely skladem. Velmi pevný a odolný uv gel s obsahem skelných vláken. My vám nabízíme kvalitní profesionální gely s kterými vám to půjde samo. Každý modelovací gel je specifický proto je nutné při práci postupovat podle návodu k použití.

Jsme tu pro vás pro naše zákaznice a zákazníky již celou řadu let a máme.

Sady na modeláž gel lakem. Péče o tělo ruce a nehty. Uv led gely vytvrzujeme v led lampách 30 60 sec což šetří čas při modeláži nehtů a úpravou nehtů gel lakem nebo v klasických uv lampách za 2 minuty. Modelovací gel slouží jako druhá fáze ze třífázového gelového systému.

20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť.

Gel lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění. 2 x poly gel na nehty. 20 x umělý nehet různé velikosti 1 x pomůcka na umělé nehty odstraňovač nehtové kůžičky štěteček 1 x led lampa na sušení lampa je dodána zvlášť. Jsme tu pro vás pro naše zákaznice a zákazníky již celou řadu let a máme.

2 x poly gel na nehty.

Tyto gely se používají pro zpevnění a modelaci nových nehtů. Sady na modeláž gelem. Zdobicí fólie a pásky. Ideální jednofázový clear gel ideální i pro velmi zatěžované nehty ideální přilnavost k přírodnímu nehtu ideální pro klientky které mají citlivé nehty nepálí v uv ideální pro začínající nehtové designérky nezatéká ideální pro milovníky středně hustých gelů ideální na modeláž.

Relate Post "Kaucukovy Gel Na Nehty"