Lak Na Nehty S Gelovým Efektem

720x1280 px

Lak Na Nehty S Gelovým Efektem Reviewed by admin on . This Is Article About Lak Na Nehty S Gelovým Efektem

Už jedna vrstva plně kryje ale použila jsem raději dvě aby byl pevnější popisuje eliška které vydržel neporušený necelé tři dny. Lak na nehty s gelovým efektem gelový efekt jako ze salónu intenzivní lesk na použití není potřebná uv lampa odstraňuje se jako klasický lak na nehtypoužití. Lak na nehty s gelovým efektem průměrná známka.

Rating: 4.0

Na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne. Avon lak na nehty s gelovým efektem kromě široké škály barev nemá nic co bych mohl pochválit. Lak na nehty s gelovým efektem.

307 views
Detail Lak Na Nehty S Gelovým Efektem
Tuesday 25th June 2024
Prodám lak na nehty s gelovým efektem 10 ml avon dazzle pink.

Lak na nehty s gelovým efektem. Inzerát lak na nehty s gelovým efektem v okrese jindřichův hradec cena 40kč od kristýna havelková na sbazar cz. Intenzivní lesk na použití není potřebná uv lampa odstraňuje se jako klasický lak na nehty. Gelový efekt jako ze salónu. Gel effect lak na nehty s gelovým efektem odstín covent garden place 14 ml.

Schne déle ale hezky zpevňuje nehet.

Ponořte štěteček do lahvičky a odstraňte přebytečný lak otřením o okraj l. Nobea day to day lak na nehty s gelovým efektem odstín soft lilac n05 6 ml. Ponořte štěteček do lahvičky a odstraňte přebytečný lak otřením o okraj lahvičky. Manželka si tento lak pořídila a nebyla s ním vůbec spokjená.

Byl velmi nekvalitní a brzy se loupal.

2 barevný lak si testerky získal menším balením i praktickým štětečkem. Použijte klasické pravidlo třech pruhů. Nobea na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne. Byl velmi nekvalitní a brzy se loupal.

Nobea na notino cz za super ceny s dopravou do druhého dne.

Schne déle ale hezky zpevňuje nehet. Prodám lak na nehty s gelovým efektem 10 ml avon dazzle pink.

Relate Post "Lak Na Nehty S Gelovým Efektem"