Letnany Nehty

1200x1600 px

Letnany Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Letnany Nehty

59 likes 4 were here. Nabízíme barvení vlasů melír. Slevy v salónech krásy 20 botalinum botox bez jehel kosmetická péče proti vráskám salon le chat klaudiánova 98 5 mladá boleslav.

Rating: 4.0

Objednejte se ještě dnes a vyberte si z pestré nabídky kosmetických služeb. Na krásné nehty nemusíte čekat dlouhé měsíce můžete je mít totiž ihned. Měšická 721 praha.

233 views
Detail Letnany Nehty
Monday 25th October 2021
Kosmetika kadeřnictví masáže prodlužování řas manikúra a pedikúra věrnostní slevy dárkové poukazy.

Letnany nehty. Kadeřnictví prosek praha 9 salon matrix. Manikúra pedikúra modelace umělých nehtů kosmetika péče o pleť a obličej prodlužování řas a depilace. Nehty jsou naší vášní a gelové nehty praha letňany patří mezi ně stejně tak jako primer na gelové nehty. Gelové nehty praha letňany a další informace včetně sada razítka na nehty získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

účesy pro každou příležitost.

Manikůra nehtová modeláž gel lak. Pevně věříme že dárkové poukazy obchodního centra letňany vám pomohou udělat radost vaším blízkým. Nehty mají již po první aplikaci vysoký lesk a vypadají skvěle. 1200 kč končí za 16 dn í.

Adresa telefon e mail otevírací hodiny a hodnocení nails city s r o praha letňany.

Salon na praze 5 smíchov a 400m od anděla. Salon grácia arbesovo náměstí 781 14 prague 150 00. Kadeřnické studio matrix na proseku nabízí kompletní kadeřnické služby. Pokud budete mít jakékoliv dotazy připomínky či zájem o nákup většího počtu dárkových poukazů kontaktujte nás na emailové adrese informace oc letnany cz nebo telefonicky na čísle 221 742 400.

Akrylové nehty akrylové nehty s lakováním francie akrylové nehty s lakováním cnd shellac uv gelové nehty uv gelové nehty s lakováním francie uv gelové nehty s lakováním cnd shellac.

Pracuje se na dezinfikovaných nohách za pomoci přístroje s vysokootáčkovými rotačními frézami. Přístrojová pedikúra je moderní šetrná metoda která zaručuje bezbolestnost a bezkrevnost ošetření. Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v uv lampě. Nehtové studio nailounge poskytuje profesionální kosmetickou péči v příjemné atmosféře.

Pedikúra manikúra gelové nehty.

Pedikúra manikúra gelové nehty. Akrylové nehty akrylové nehty s lakováním francie akrylové nehty s lakováním cnd shellac uv gelové nehty uv gelové nehty s lakováním francie uv gelové nehty s lakováním cnd shellac. Adresa telefon e mail otevírací hodiny a hodnocení nails city s r o praha letňany. účesy pro každou příležitost.

Nehtové studio nailounge poskytuje profesionální kosmetickou péči v příjemné atmosféře.

Kosmetika kadeřnictví masáže prodlužování řas manikúra a pedikúra věrnostní slevy dárkové poukazy.

Relate Post "Letnany Nehty"