Letnany Nehty

1200x1600 px

Letnany Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Letnany Nehty

Pedikúra manikúra gelové nehty. Nehtové studio nailounge poskytuje profesionální kosmetickou péči v příjemné atmosféře. 59 likes 4 were here.

Rating: 4.0

Salon na praze 5 smíchov a 400m od anděla. Slevy v salónech krásy 20 botalinum botox bez jehel kosmetická péče proti vráskám salon le chat klaudiánova 98 5 mladá boleslav. Manikúra pedikúra modelace umělých nehtů kosmetika péče o pleť a obličej prodlužování řas a depilace.

660 views
Detail Letnany Nehty
Monday 2nd October 2023
Měšická 721 praha.

Letnany nehty. Na krásné nehty nemusíte čekat dlouhé měsíce můžete je mít totiž ihned. Nabízíme barvení vlasů melír. Kosmetika kadeřnictví masáže prodlužování řas manikúra a pedikúra věrnostní slevy dárkové poukazy. Přístrojová pedikúra je moderní šetrná metoda která zaručuje bezbolestnost a bezkrevnost ošetření.

Pracuje se na dezinfikovaných nohách za pomoci přístroje s vysokootáčkovými rotačními frézami.

Kadeřnictví prosek praha 9 salon matrix. účesy pro každou příležitost. Kadeřnické studio matrix na proseku nabízí kompletní kadeřnické služby. Nehty mají již po první aplikaci vysoký lesk a vypadají skvěle.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy připomínky či zájem o nákup většího počtu dárkových poukazů kontaktujte nás na emailové adrese informace oc letnany cz nebo telefonicky na čísle 221 742 400.

Salon grácia arbesovo náměstí 781 14 prague 150 00. Objednejte se ještě dnes a vyberte si z pestré nabídky kosmetických služeb. Adresa telefon e mail otevírací hodiny a hodnocení nails city s r o praha letňany. 1200 kč končí za 16 dn í.

Gelové nehty praha letňany a další informace včetně sada razítka na nehty získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech.

Nehty jsou naší vášní a gelové nehty praha letňany patří mezi ně stejně tak jako primer na gelové nehty. Akrylové nehty akrylové nehty s lakováním francie akrylové nehty s lakováním cnd shellac uv gelové nehty uv gelové nehty s lakováním francie uv gelové nehty s lakováním cnd shellac. Pevně věříme že dárkové poukazy obchodního centra letňany vám pomohou udělat radost vaším blízkým. Manikůra nehtová modeláž gel lak.

Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v uv lampě.

Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v uv lampě. Gelové nehty praha letňany a další informace včetně sada razítka na nehty získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Pokud budete mít jakékoliv dotazy připomínky či zájem o nákup většího počtu dárkových poukazů kontaktujte nás na emailové adrese informace oc letnany cz nebo telefonicky na čísle 221 742 400. Pracuje se na dezinfikovaných nohách za pomoci přístroje s vysokootáčkovými rotačními frézami.

Manikůra nehtová modeláž gel lak.

Měšická 721 praha.

Relate Post "Letnany Nehty"