Letnany Nehty

1200x1600 px

Letnany Nehty Reviewed by admin on . This Is Article About Letnany Nehty

Adresa telefon e mail otevírací hodiny a hodnocení nails city s r o praha letňany. Kosmetika kadeřnictví masáže prodlužování řas manikúra a pedikúra věrnostní slevy dárkové poukazy. Objednejte se ještě dnes a vyberte si z pestré nabídky kosmetických služeb.

Rating: 4.0

Salon grácia arbesovo náměstí 781 14 prague 150 00. 59 likes 4 were here. Pokud budete mít jakékoliv dotazy připomínky či zájem o nákup většího počtu dárkových poukazů kontaktujte nás na emailové adrese informace oc letnany cz nebo telefonicky na čísle 221 742 400.

791 views
Detail Letnany Nehty
Wednesday 10th August 2022
Kadeřnické studio matrix na proseku nabízí kompletní kadeřnické služby.

Letnany nehty. Akrylové nehty akrylové nehty s lakováním francie akrylové nehty s lakováním cnd shellac uv gelové nehty uv gelové nehty s lakováním francie uv gelové nehty s lakováním cnd shellac. Nehty mají již po první aplikaci vysoký lesk a vypadají skvěle. Gelové nehty praha letňany a další informace včetně sada razítka na nehty získáte na naší stránce včetně zajímavých odkazů na další obsah o nehtech. Kadeřnictví prosek praha 9 salon matrix.

Měšická 721 praha.

Nehtové studio nailounge poskytuje profesionální kosmetickou péči v příjemné atmosféře. Nabízíme barvení vlasů melír. Salon na praze 5 smíchov a 400m od anděla. Nehty jsou naší vášní a gelové nehty praha letňany patří mezi ně stejně tak jako primer na gelové nehty.

1200 kč končí za 16 dn í.

Pevně věříme že dárkové poukazy obchodního centra letňany vám pomohou udělat radost vaším blízkým. Pedikúra manikúra gelové nehty. Na krásné nehty nemusíte čekat dlouhé měsíce můžete je mít totiž ihned. Přístrojová pedikúra je moderní šetrná metoda která zaručuje bezbolestnost a bezkrevnost ošetření.

účesy pro každou příležitost.

Manikůra nehtová modeláž gel lak. Pracuje se na dezinfikovaných nohách za pomoci přístroje s vysokootáčkovými rotačními frézami. Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v uv lampě. Manikúra pedikúra modelace umělých nehtů kosmetika péče o pleť a obličej prodlužování řas a depilace.

Slevy v salónech krásy 20 botalinum botox bez jehel kosmetická péče proti vráskám salon le chat klaudiánova 98 5 mladá boleslav.

Slevy v salónech krásy 20 botalinum botox bez jehel kosmetická péče proti vráskám salon le chat klaudiánova 98 5 mladá boleslav. účesy pro každou příležitost. 1200 kč končí za 16 dn í. Měšická 721 praha.

Manikúra pedikúra modelace umělých nehtů kosmetika péče o pleť a obličej prodlužování řas a depilace.

Kadeřnické studio matrix na proseku nabízí kompletní kadeřnické služby.

Relate Post "Letnany Nehty"