Modeláž Nehtů Brno

2362x2493 px

Modeláž Nehtů Brno Reviewed by admin on . This Is Article About Modeláž Nehtů Brno

Veškeré produkty s kterými pracujeme v našem salonu si můžete koupit také v e shopu. U nás plaťte pohodlně kartou. Zde najdete uv gely barevné gely gellak štětce na gel uv lampy brusky nehtové tipy pilníky na nehty a mnoho dalších výrobků potřebných k profesionálnímu dělání nehtů.

Rating: 4.0

Prodlužování úprava řas i tetování obočí. Jsme tu pro vás od 8 19h od pondělí do pátku a v sobotu od 9 17h. Rádi vás přivítáme v naší provozovně v brně v rodinném prostředí s příjemnou atmosférou.

592 views
Detail Modeláž Nehtů Brno
Saturday 17th April 2021
Texty fotografie a jiná díla na tomto serveru jsou chráněny každé zvlášť i jako celek a jejich kopírování nebo další šíření jakýmkoliv způsobem je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno.

Modeláž nehtů brno. V týdnu vašich narozenin sleva 10. Modeláž nehtů brno kurzy zatím nehodnoceno arménská 13 brno nehty. Veškerý obsah tohoto serveru je chráněn dle autorského zákona a zákona o ochranných známkách. Při desáté návštěvě dárek zdarma.

Naší specializací je nehtová modeláž šetrná péče o vaše ruce nohy a obličej.

Najdete nás ve středu brna v přízemí areálu obchodního centra ibc na ulici příkop 6. Velký výběr nápojů v našem salónu zdarma. Uv gely modeláž nehtů rekvalifikační kurzy brno nailexpert cz dodává široký sortiment profesionální nehtové kosmetiky zaměřený na gelový systém modeláže nehtů. Nehtové studio maki brno.

Jana rosa de pauli cnd shellac modeláž nehtů a manikůra řípská 21a 627 00 brno slatina.

V nehtovém studiu nailexpert v brně na josefské ulici provádíme modeláž nehtů prodlužování řas pedikůru a kadeřnické služby. Manikúra modeláž nehtů pedikúra modeláž nehtů kosmetika prodlužování řas vizážistika provoz solárií kadeřnictví prodlužování vlasů tetování permanentní make up manikúra modeláž nehtů pedikúra modeláž nehtů pedikúra modeláž nehtů přístrojová pedikúra a další. Hybešova 61 602 00 brno t elefon 420 515 553 999 e mail. Nová modeláž 390 doplnění 290 cnd shellac 350 manikúra 150 a mnoho dalších.

9 00 17 00 služby prodejny přímý prodej zboží výdejní místo školící středisko.

Manikúra pedikúra gel lak shellac modeláž nehtů gelové nehty brno vážení návštěvníci vítáme vás na našich webových stránkách kde bychom vám chtěli představit naše malé nehtové studio a služby které m ůžeme nabídnout. Nabízíme velké množství rekvalifikačních kurzů. Přijďte k nám vyzkoušet služby mistra světa v nail designu. 9 00 17 00 služby prodejny přímý prodej zboží výdejní místo školící středisko.

Přijďte k nám vyzkoušet služby mistra světa v nail designu.

Jana rosa de pauli cnd shellac modeláž nehtů a manikůra řípská 21a 627 00 brno slatina. Naší specializací je nehtová modeláž šetrná péče o vaše ruce nohy a obličej. Texty fotografie a jiná díla na tomto serveru jsou chráněny každé zvlášť i jako celek a jejich kopírování nebo další šíření jakýmkoliv způsobem je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno.

Relate Post "Modeláž Nehtů Brno"