Nalepovací Nehty Royal

900x900 px

Nalepovací Nehty Royal Reviewed by admin on . This Is Article About Nalepovací Nehty Royal

Popis royal umělé nehty nalepovací s lepidlem tělové s bílým krajem french stiletto 24 glue on false nails tips 24ks s lepidlem 3g. Royal růžové umělé nalepovací nehty v mixu sada 24ks s lepidlem fanciful stiletto glu on nails. Royal umělé nehty nalepovací červeno černé lepidlem 3g red stiletto nail tips 24 glue on false nails tips 24ks.

Rating: 4.0

Royal hnědé a starorůžové umělé nalepovací nehty in the mix stiletto 24ks s lepidlem 3g nnai236. Tělové nehty s bílým okrajem evokující francouzskou manikůru. Umělé nalepovací nehty s holografickým efektem 5 variant.

950 views
Detail Nalepovací Nehty Royal
Sunday 5th December 2021
Nádherný mix různých odstínů umělých nehtů pro velmi vzácný look na nehtech.

Nalepovací nehty royal. Royal reflection stiletto umělé nehty s přechodem mezi bílou a starorůžovou nalepovací nehty 24 ks s lepidlem 3 g nehtové tipy hodnocení produktu. Stiletto to je že končí do. Klidné a pohodové nehtíky pro denní kreativní řešení na nehtech. Royal růžové umělé nalepovací nehty v mixu sada 24ks s lepidlem fanciful stiletto glu on nails nnai267.

Umělé průhledné nehty 500 kus ů.

Lak na nehty royal cosmetic royal umělé nehty nalepovací starorůžové 3g vintage rose stiletto nail tips 24 glue on false nails tips 24ks za 109 kč. Royal hnědé mléčné až karamelové umělé nalepovací nehty caramel latte almond 24ks s lepidlem. Vybraná kombinace hnědých starorůžových a jemně růžových nehtů pro intenzivní look na nehtech. Royal bílé matné umělé nehty nalepovací 24ks s lepidlem 3g iced sugar almond perfektní bílé matné nehty v mandlovém tvaru výjimečný vzhled nehty ve tvaru almond proč sadu umělých nehtů vyzkoušet.

Royal hnědé mléčné až karamelové umělé nalepovací nehty caramel latte almond 24ks s lepidlem nnai287.

Royal hnědé mléčné až karamelové umělé nalepovací nehty caramel latte almond 24ks s lepidlem nnai287. Umělé průhledné nehty 500 kus ů. Nádherný mix různých odstínů umělých nehtů pro velmi vzácný look na nehtech.

Relate Post "Nalepovací Nehty Royal"